Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

e da, to baš ne ide, svako sa svojim plemenom. sećam se da mi se u periodima pušačke apstinencije stomak prevrtao kad bi se trebalo razmenjivati jezika s žemskom pušačicom(:naughty:).

Link to comment
Vidiš da im daješ mesa za kidanje.. Šta im odgovaraš na svako pljuvanje? Neka ih malo nek' se načestitaju jedni drugima i izljube u lica junačka.Nije sve tako crno.
A, verovatno si u pravu, ali smer kojim sve ide. Jednostavno sam užasnut...Nisam ja nikakav faktor, već dno kojim ti bogovi samo serviraju svoje odluke. Jednostavno, ja sam obična ljudska "one in ten" stoka, i stvarno sam užasnut...
Link to comment
A, verovatno si u pravu, ali smer kojim sve ide. Jednostavno sam užasnut...Nisam ja nikakav faktor, već dno kojim ti bogovi samo serviraju svoje odluke. Jednostavno, ja sam obična ljudska "one in ten" stoka, i stvarno sam užasnut...

BU!!!11257767.JPG

Link to comment
Guglam usput i ne mogu da nadjem infomaciju gde se u Srbiji prodaju nikotinski flasteri, ako toga u ovoj zemlji uopste toga ima.
Blic
Doktor preporučuje i „nikorete“, gume za žvakanje sa nikotinom, koje po pakovanju koštaju oko 800 dinara. Jedna guma traje od dva do tri sata, a žvaće se kad god dođe do pušačke krize
Kupi stampano izdanje, ono je opsirnije mozda tamo nadjes lokaciju. Ako vec doktor zna tacnu cenu onda pretpostavljam da se negde prodaju.a mozes i ovako: JFGI
Link to comment
BlicKupi stampano izdanje, ono je opsirnije mozda tamo nadjes lokaciju. Ako vec doktor zna tacnu cenu onda pretpostavljam da se negde prodaju.a mozes i ovako: JFGI
Jednom sam, mislim u Hrvatskoj, video reklamu za neku nikotinsku alternativu (zvake, chini mi se). Zamislio sam kako se za 50 godina sprovodi kampanja protiv njihove zabrane, jer izazivaju chir na zelucu, rak, a i gasove, pa preko prdeza vrse tzv. sekundarno, pasivno trovanje.
Link to comment

Ja sam prvi put pozheleo da zapalim cigaru kad su nam u osnovnoj shkoli, na nekom predavanju o shtetnosti duvana, pokazali sliku pushachkih pluca.Shta cu kad sam auto-destruktivan.

Link to comment
Jednom sam, mislim u Hrvatskoj, video reklamu za neku nikotinsku alternativu (zvake, chini mi se). Zamislio sam kako se za 50 godina sprovodi kampanja protiv njihove zabrane, jer izazivaju chir na zelucu, rak, a i gasove, pa preko prdeza vrse tzv. sekundarno, pasivno trovanje.
Mislis za njuhovu zabranu? :) Mislim da sam video negde bas to - da neka zamena za cigarete ima vec verovatnocu da ti izazove rak jednjaka ili sta vec.Najbolje je prirodno al to ti je ko moje kljukanje coca colom dok ucim - znam da nije zdravo piti 2 litra dnevno al moram da bih ostao budan i pregurao ispit. Tesim se da ce se valjda posle isplatiti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...