Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

pravi šmekeri poput miralema ne libe se da zapale ni u vrtiću, ni na intenzivnoj, ni nigde. zakon jačeg!
jbg, nisam smeker! Najozbiljnije sam pitao za informaciju o nikotinskom flasteru, a dobio samo sarkazam i nerazumevanje u najboljem slucaju.Guglam usput i ne mogu da nadjem infomaciju gde se u Srbiji prodaju nikotinski flasteri, ako toga u ovoj zemlji uopste toga ima.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Lepo receno, ali ne znam o kojoj slasti pricamo, ja ne pusim zbog slasti vec zato sto sam nikotinski zavisnik.
Što kod životinja nije za osudu, kod ljudi je za osudu. Sve naše znanje o životinjama ne može nam objasniti unutarnja osećanja životinja. Mi ne znamo šta je unutra u njima, nego samo šta je spolja. Ali izvesno možemo reći, da one žive po svojoj prirodi, po daru i opredeljenju Tvorca, jednako i od uvek, svaka u svom rodu, i nepogrešno. Ne može se ni govoriti o grehu kod životinja. Ali čovek čini greh, ako živi požudama životinjskim. Pa još kad te požude naziva svetim imenom ljubavi! Niti se čovek može spustiti do životinje, a da se ne spusti niže od životinje.
Link to comment
Što kod životinja nije za osudu, kod ljudi je za osudu. Sve naše znanje o životinjama ne može nam objasniti unutarnja osećanja životinja. Mi ne znamo šta je unutra u njima, nego samo šta je spolja. Ali izvesno možemo reći, da one žive po svojoj prirodi, po daru i opredeljenju Tvorca, jednako i od uvek, svaka u svom rodu, i nepogrešno. Ne može se ni govoriti o grehu kod životinja. Ali čovek čini greh, ako živi požudama životinjskim. Pa još kad te požude naziva svetim imenom ljubavi! Niti se čovek može spustiti do životinje, a da se ne spusti niže od životinje.
Svi ljudi su gresni! Nije stvar u grehu nego u pokajanju i oprostu, ljubavi, i milosti Bozjoj! Edited by Diabolic
Link to comment
Konacno jedan dobronameran post. Hvala na tome. Ja sam pre dvadeset godina ostavio pusenje za jedan dan i nisam pusio 20 meseci. Zaboravio sam i da postoje cigarete. Ali eto nazalost opet sam propusio i nemam nameru da prestanem.
Слично... ја сам прекинуо након 32 године, тако из попиздитиса, методом ладне ћурке, за пет минута. Након 10 месеци и 8 додатних кила, полако се вратим. Ишло теже него кад сам остављао :).Сад опет имам само 5 кила више него кад сам био студент.
Link to comment
Gospodar duše, gospodar je i tela.
Naravno, usput da nisi ti neki svestenik?Rekoh jednom sam ostavio pusenje i nisam pusio 20 meseci, a da li Bog ili Djavo gospodari necijom dusom nije uvek lako znati.Mozda se bore za prevlast u vecini nas? Neznam, priznajem da neznam. Edited by Diabolic
Link to comment
Hm, krajnje je vreme da se u priču uvede "moj deda", famozni stoletko koji je pušio po nekoliko kutija na dan.
Hm, krajnje je vreme da prestaneš sa sarkastičnim opaskama, kakve uglavnom samo i postuješ ovde, a i mnogde drugde...
Link to comment
Hm, krajnje je vreme da se u priču uvede "moj deda", famozni stoletko koji je pušio po nekoliko kutija na dan.
Sto rece jedan moj kolega: Ko ne umre od pusenja, umrece od neke druge bolesti, a ako i od toga ne umre, umrece zdrav.Ili sto rece neki mudrac ili psihijitar ili sta vec: Nije problem da li ima zivota posle smrti, nego da li ga ima pre!
Link to comment
Sto rece jedan moj kolega: Ko ne umre od pusenja, umrece od neke druge bolesti, a ako i od toga ne umre, umrece zdrav.Ili sto rece neki mudrac ili psihijitar ili sta vec: Nije problem da li ima zivota posle smrti, nego da li ga ima pre!
Ma i ja kažem isto, jbgqraz...Nemoj da pušiš, nemoj da piješ, a kad ću živeti, majku mu.
Link to comment
Kakve mudrosti, ja sam zadavljen.
Pa ne moras da citas, ko te tera, a ljudi koje citiram su verovatno bili mnogo mudriji od nas. Pri tome, cenim, covek nije mislio ni na pijanke ni na pusenje, ali ja sam kriv, jer sam recenicu izvukao iz konteksta.Tek da se ne ogresim o tom mudracu.Imam mnogo godina, ali nisam mudar, ko se sa decom igra...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...