Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Pa kako u jednoj drzavi ne postoje nikotinski flasteri? To se drzava brine za svoje gradjane pa ne uvozi flastere, niti ih pravi, usput nikotin pomaze nepusacima, kazu americki naucnicihttp://www.mondo.rs/...nepusacima.html
ma ne treba ti flasterja sam ostavio posle dvajes pet godina za jedan dan bez problemapokušavao sam da se ujedem za dupe od muke, ali tvrdoglavo samo, brzo prođesamo sam sad najebo, kad mi ukidaju i pasivno pušenje
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Kokain jos bolje leci depresiju a njega bar uvek ima. Probaj dok ti ne nadju flastere.
Hajmo, hajmo... Koliko još sarkazma?Vidim da vam ide od ruke samokontrola... Štetite i nervima drugih, što da ne? Može vam se...EDIT: A, ovaj Diabolic vidim tobože se kao protivi zakonu, ali nespretno :uhud: Edited by Ajant23
Link to comment
:isuse:
Naravno da moje reci govore o meni!!! Sto se hvatas za glavu? Da li je cinjenica da postoji parada ponosa??I nisam od onih koji su protiv te parade, samo se izrazavam slikovito, da bi potcrtao ogorcenost sto ova drzava ne brine za svoje gradjane! Ali sjajno bacaju kosku u narod, pa dok se pusaci i nepusaci ganjaju oni na miru vladaju. Edited by Diabolic
Link to comment
Naravno da moje reci govore o meni!!! Sto se hvatas za glavu? Da li je cinjenica da postoji parada ponosa??I nisam od onih koji su protiv te parade, samo se izrazavam slikovito, da bi potcrtao ogorcenost sto ova drzava ne brine za svoje gradjane! Ali sjajno bacaju kosku u narod, pa dok se pusaci i nepusaci ganjaju oni na miru vladaju.
E, čoveče, iz aviona je vidljivo da si za zakon i da mu se protiviš namerno ovakvim motivima samo da bi podrio ljude koji su stvarno protiv zakona...
Link to comment
Hajmo, hajmo... Koliko još sarkazma?Vidim da vam ide od ruke samokontrola... Štetite i nervima drugih, što da ne? Može vam se...EDIT: A, ovaj Diabolic vidim tobože se kao protivi zakonu, ali nespretno :uhud:
Ne protivim se zakonu u principu i u celini, pusenje i treba biti zabranjeno u ZATVORENIM prostorima gde nepusaci borave, ali ovaj zakon nije zbog dobrobiti gradjana napravljen. Edited by Diabolic
Link to comment
E, čoveče, iz aviona je vidljivo da si za zakon i da mu se protiviš namerno ovakvim motivima samo da bi podrio ljude koji su stvarno protiv zakona...
Sloboda je ogranicena slobodom drugog coveka, zato mislim iako sam okoreli pusac da ne treba pusiti ako nepusacu to smeta. Zato naprimer ne bi nikad pusio u vrticu na primer. Ali ako me nepusac uvredi, to je nesto drugo, da parafraziram Bibliju, Ne opogani ljude ono sto im na usta ulazi nego ono sto im na usta izlazi! (Misli se na reci naravno ne na dim, hhhh) Edited by Diabolic
Link to comment
Ma treba i pusenje da se resi, ali tako da se nepusaci zastite a pusacima pomogne u borbi protiv zavisnosti. Naravno uz punu slobodu da pusaci puse kad ne ugrozavaju druge. Usput, ima li u Srbiji u apotekama nikotinski flasteri? Izgleda da su mi jedini spas!
Прави ли то неко овде? Или и то мора да се увози?Питам, зато што колонијалне власти овде укидоше локалну производњу дувана за завијање. Одувекрж се производио овде у дуваници, а сад има само холандског "друма" (!). Јеботе, седимо на дувану и нема да се купи домаћег, има увозног кад има. А и тај сам баталио тамо(рж), јер је био голо ђубре у односу на некадашњи какав се некоћ продавао по Холандији.
Link to comment
ma ne treba ti flasterja sam ostavio posle dvajes pet godina za jedan dan bez problemapokušavao sam da se ujedem za dupe od muke, ali tvrdoglavo samo, brzo prođesamo sam sad najebo, kad mi ukidaju i pasivno pušenje
Konacno jedan dobronameran post. Hvala na tome. Ja sam pre dvadeset godina ostavio pusenje za jedan dan i nisam pusio 20 meseci. Zaboravio sam i da postoje cigarete. Ali eto nazalost opet sam propusio i nemam nameru da prestanem.
Link to comment
Sloboda je ogranicena slobodom drugog coveka, zato mislim iako sam okoreli pusac da ne treba pusiti ako nepusacu to smeta. Zato naprimer ne bi nikad pusio u vrticu na primer. Ali ako me nepusac uvredi, to je nesto drugo, da parafraziram Bibliju, Ne opogani ljude ono sto im na usta ulazi nego ono sto im na usta izlazi! (Misli se na reci naravno ne na dim, hhhh)
To bese ona knjiga gde kazu kad te udare a ti uzvrati? :unsure:
Link to comment
To bese ona knjiga gde kazu kad te udare a ti uzvrati? :unsure:
Ne razumemo se ocigledno, ako si primetio ja na uvredu nisam odgovorio uvredom!I zasto da ti se pravdam, da li sam vernik ili peder je moja licna stvar bar mislim da bi tako trebalo biti. Edited by Diabolic
Link to comment
Konacno jedan dobronameran post.
Svoju dobronamernost raspravi sa svojim Bogom, onakvim u kakvog veruješ.A, sada lepo sa Šan Žanom štancuj stranice sprdnje sa rečima, koje su jedine ostale nama ostalima protiv kojih je ovakav zakon donet i propraćen sa čudnom retorikom...
Link to comment
Sloboda je ogranicena slobodom drugog coveka, zato mislim iako sam okoreli pusac da ne treba pusiti ako nepusacu to smeta. Zato naprimer ne bi nikad pusio u vrticu na primer. Ali ako me nepusac uvredi, to je nesto drugo, da parafraziram Bibliju, Ne opogani ljude ono sto im na usta ulazi nego ono sto im na usta izlazi! (Misli se na reci naravno ne na dim, hhhh)
Kad bi ti ponudili zlatan pehar sa najboljim vinom na svetu i rekli: Pij, no znaj, da je na dnu škorpija - da li bi pio?U svakom peharu slasti zemaljske nalazi se na dnu škorpija. I uz to, nažalost, pehari su ovi tako plitki, da je škorpija uvek blizu usana.
Link to comment
Kad bi ti ponudili zlatan pehar sa najboljim vinom na svetu i rekli: Pij, no znaj, da je na dnu škorpija - da li bi pio?U svakom peharu slasti zemaljske nalazi se na dnu škorpija. I uz to, nažalost, pehari su ovi tako plitki, da je škorpija uvek blizu usana.
Idi u kurac! :lol::Hail:
Link to comment
Kad bi ti ponudili zlatan pehar sa najboljim vinom na svetu i rekli: Pij, no znaj, da je na dnu škorpija - da li bi pio?U svakom peharu slasti zemaljske nalazi se na dnu škorpija. I uz to, nažalost, pehari su ovi tako plitki, da je škorpija uvek blizu usana.
Lepo receno, ali ne znam o kojoj slasti pricamo, ja ne pusim zbog slasti vec zato sto sam nikotinski zavisnik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...