Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Ma nije vazno sto huligani nesmetano divljaju, mafije nekaznjneno kradu, silovatelji i ubice prolaze sa smesnim kaznama, nije vazno sto nas fabrike truju a privatnici sikaniraju, nije vazno sto od rupa maltene ne mozes da ne ostetis auto na ulicama i putevima, nije vazno sto narkodileri suruju sa policijom i dele plen, nije vazno sto su politicari korumpirani i nesposobni u najmanju ruku, vazno je da imate EU trokut, lance u gepeku, i kantu za dzubre na ulici gde cete da bacite pikavac, posto na ulicu ne smete, mislim da bacite pikvac, jer samo na ulici i smete da pusite. Ovaj zajebo sam se slabo stojimo sa kantama za dzubre.

Edited by Diabolic
Link to comment
Ma nije vazno sto huligani divljaju, mafije kradu, ubice prolaze sa smesnim kaznama, nije vazno sto nas fabrike truju a privatnici sikaniraju, nije vazno sto od rupa maltene ne mozes da ne ostetis auto na ulicama i putevima, nije vazno sto narkodileri suruju sa policijom i dele plen, nije vazno sto su politicari korumpirani i nesposobni u najmanju ruku, vazno je da imate EU trokut, lance u gepeku, i kantu za dzubre na ulici gde cete da bacite pikavac, posto na ulicu ne smete, mislim da bacite pikvac, jer samo na ulici i smete da pusite. Ovaj zajebo sam se slabo stojimo sa kantama za dzubre.
To je to. Prvo sve™ da se reši, pa ćemo lako sa pušenjem...
Link to comment

Ma treba i pusenje da se resi, ali tako da se nepusaci zastite a pusacima pomogne u borbi protiv zavisnosti. Naravno uz punu slobodu da pusaci puse kad ne ugrozavaju druge. Usput, ima li u Srbiji u apotekama nikotinski flasteri? Izgleda da su mi jedini spas!

Edited by Diabolic
Link to comment

Pa kako u jednoj drzavi ne postoje nikotinski flasteri? To se drzava brine za svoje gradjane pa ne uvozi flastere, niti ih pravi, usput nikotin pomaze nepusacima, kazu americki naucnicihttp://www.mondo.rs/s30758/Magazin/Zdravlje/Nikotin_pomaze_nepusacima.html

Edited by Diabolic
Link to comment

nepusaci, bedni mekusci, i treba da pate, a ne da seru i da paradiraju okolo ponosni na svoju sluzavu bit. mogu da ne puse u svoja cetiri zida, a ne da moja deca gledaju na ulici kako ne puse na ulici, to nije prirodno. sta ce ta sirota deca imati u svojim glavama kad budu gledali tu gamad na ulici? da je priroda htela da ljudi ne puse, ne bi im dala duvan da puse. a da ne pricam o usvajanju dece, bre.

Link to comment
nepusaci, bedni mekusci, i treba da pate, a ne da seru i da paradiraju okolo ponosni na svoju sluzavu bit. mogu da ne puse u svoja cetiri zida, a ne da moja deca gledaju na ulici kako ne puse na ulici, to nije prirodno. sta ce ta sirota deca imati u svojim glavama kad budu gledali tu gamad na ulici? da je priroda htela da ljudi ne puse, ne bi im dala duvan da puse. a da ne pricam o usvajanju dece, bre.
Pa ako ovi koji puse k**** mogu ponosno da paradiraju, sto ne bi i neki drugi, a za ostali deo tvog posta, posluzicu se Biblijom. " Ne sudi, da ti se ne sudi", naravno ne misli se na srpsko pravosudje, hhhUostalom tvoje reci govore vise o tebi nego o bilo cemu drugom. Edited by Diabolic
Link to comment
Pa kako u jednoj drzavi ne postoje nikotinski flasteri? To se drzava brine za svoje gradjane pa ne uvozi flastere, niti ih pravi, usput nikotin pomaze nepusacima, kazu americki naucnicihttp://www.mondo.rs/s30758/Magazin/Zdravlje/Nikotin_pomaze_nepusacima.html
Kokain jos bolje leci depresiju a njega bar uvek ima. Probaj dok ti ne nadju flastere.
Link to comment
Pa ako ovi koji puse k**** mogu ponosno da paradiraju, sto ne bi i neki drugi, a za ostali deo tvog posta, posluzicu se Biblijom. " Ne sudi, da ti se ne sudi", naravno ne misli se na srpsko pravosudje, hhhUostalom tvoje moje reci govore vise o tebi meni nego o bilo cemu drugom.
:isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...