Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

pokusavam/nemusto :D / da objasnim da nepusaci u kaficima ne bi bili ugrozeni ako bi postojao 1 dobar ventilacioni sistem/u kaficima/. znaci/beogradski/ nepusaci ne bi disali dim od cigareta
Lose ti je objasnjenje, potpuno si promasio poentu. Nepusaci bi verovatno voleli da su sve ove mere protiv pusaca napravljene zbog njihovog komfora i standarda, ali nisu.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

+1 Mere protiv pušenja najvećim delom su mere protiv narušavanja javnog morala, zdravlje je tu samo izgovor. Ne dobih odgovor kako pušenje u zatvorenom sobičku ugrožava zdravlje nepušača, pošto odgovora, naravno, ni nema, ne može se valjda tek tako reći "nikako".

Link to comment
Mere protiv pušenja najvećim delom su mere protiv narušavanja javnog morala, zdravlje je tu samo izgovor. ...
Evo, ja ću ti objasnim.Kad postoji problem, država je tu da nešto uradi. Zato postoji i otima uzima porez.Kad država ne zna šta pametno da uradi, ona uvek to nešto može da zabrani.A kada to uradi država zvana EU ili USA, onda su tu i istočnoevropski sledbenici da oponašaju.
Link to comment
pa dobro, onda pritisnite duvanske kompanije da vam naprave one duvaljke za astmu; kad vam se pripusi/uduvate se itd.
legendo ja nemam pojma sta ti pricas na ovom topicu. ljudi pricaju o zabrani a ti kazes "ne bi bilo problema kada bi bilo dobre ventilacije". jel neko u zakonu reko nesto o ventilaciji? nije. zakon vazi i za provetrene i neprovetrene kafice.
Link to comment

Izvestaj sa fronta: Danas u meku (de se inace nepusi, stoji veliki znak) primecuje drugarica da oseca dim, malo gledam okolo i stvarno neka tetka se nalaktila za stolom iza i dimi. Ubrzo joj prilazi radnik i zamoljava da prestane da divani jerbo je zabranjeno na sta ce ona nervozno "a gde je konobar, kad cu moci da narucim pomfrit?" :P Zamisljam nesrecne pusace svuda po Srbiji uskoro u takvoj situaciji :(

Link to comment
Ne znam odakle takva komična preterivanja, ali ako nastavite tako, evo me na ionovoj strani. <_<
Zasto je to komicno preterivanje? Kijanje u tanjir jeste odvratno, kao sto je i meni duvanje dima cigare u lice odvratno. Jedenje tudjih slina ili udisanje dima iz tudjih usta je meni podjednako gadno. Razlika je u tome sto posle kijanja u tanjir 'zrtva' nece smrdeti i sto ima izbor da li da nastavi sa jelom ili ne za razliku od 'zrtve' pusaca koji nema taj izbor i mora da dise.Samo pokusavam da docaram koliko je nekulturno i samozivo dimiti u prisustvu nepusaca. Kome je do cigara, neka zvace duvan, to mu niko nece zabraniti ;)
Link to comment
Samo pokusavam da docaram koliko je nekulturno i samozivo dimiti u prisustvu nepusaca. Kome je do cigara, neka zvace duvan, to mu niko nece zabraniti ;)
Isto toliko je nekulturno i samozhivo da vozachi sa njihovim automobilima ispumpavaju izduvne gasove na nas peshake, pa ne vidim da neko, recimo, tera sve vozache da kupe hibridne automobile.Josh uvek....;)
Link to comment
Cerace ih kad bude bilo para. Da bi prestao da pusis ne treba para.
Znachi sva ova sharada nema veze sa zashtitom nepushacha nego sa novcima? Edited by Mercuzzio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...