Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

jebi me, možda sam lud, al učinilo mi se da insinuiraš da je to bilo neko soliranje ministra zdravlja, mešanje u nadležnosti drugog ministarstva i tako to. pokušao sam, a vidim i harper, da ti objasnim da je inicijativa možda potekla iz ministarstva trgovine, ali formalnopravno™ odluku mora da donese ministarstvo zdravlja koje je za to nadležno. to ti možda izgleda jadno i smešno, ali tako obično administracija funkcioniše.
napisah malopre, da su mozda ministarku skidali s prozora zgrade vlade, ali da se na osnovu postojece vesti ispada da je ministarka stavila profit ispred zdravlja bez ikakve ograde.inace, kao sto rekoh, nemam nista protiv toga da se napravi podela na pusacke i nepusacke kafice,jer sam pre svega svestan da to ne bi bilo sprovedeno u delo.ovako bar ima neke sanse da se otvori neki kutak odakle necu izlaziti garav, smrdljiv i zakrvavljenih ociju.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

napisah malopre, da su mozda ministarku skidali s prozora zgrade vlade, ali da se na osnovu postojece vesti ispada da je ministarka stavila profit ispred zdravlja bez ikakve ograde.
ne ispada, tu podelu si ti napravio i sada insistiras na njoj kao da je tvoja rec sveto pismo.
Link to comment
Planeta Zemlja, planeta kafića. Nisam imao pojma da su kafići tako važni.
pa eto ti novog otkrica. zamisli zemlji sa razvijenim turizmom i nocnim zivotom kafici su vazni, ko bi rekao.
Link to comment
Niko.Realno bih mogao i da te ostavim da i dalje cepas dlaku nacetvoro nakon sto si se svojski izblamirao. Mislim, jasno je tebi do poslednjeg slova ovo sto Gonzo i ja pisemo ali si iz nekog razloga odlucio da lupas glavom o zid nadajuci se da ce jednom da se srusi. Nema niceg ni smesnog, ni cudnog, ni neobicnog u tome sto je ovu konkretnu odluku donelo bas to ministarstvo o kojem je rec. Ama bas niceg. Radi se o ponistavanju prethodne odluke istog ministarstva i to sto obrazlozenje ne spada direktno u resor Ministarstva zdravlja je savrseno nebitno.
ma vazi. izblamirao sam se.samo, bojim se da to blamiranje nije niste spram ovog koje vi obavljate pusackim kurovitlanjem,obzirom da je malo verovatno da ce vas pokopati s cigarom u ustima. naupoznavao sam i previse zakletih pusaca koji su se uprepodobili pocim ih je prvi put zazigalo oko cuke ili nakon sto im je dosadilo da svakog jutra bljuju katran iz pluca.bicu rad ponuiti vam da pokusate sve ono sto ste veceras... ma znate vec.:)
Link to comment
pa eto ti novog otkrica. zamisli zemlji sa razvijenim turizmom i nocnim zivotom kafici su vazni, ko bi rekao.
Pa ok, ali nisam znao da ekonomija i život svih ljudi toliko zavisi od kafića. Od sada drugačije gledam na kafiće™.
Link to comment
ma vazi. izblamirao sam se.samo, bojim se da to blamiranje nije niste spram ovog koje vi obavljate pusackim kurovitlanjem,obzirom da je malo verovatno da ce vas pokopati s cigarom u ustima. naupoznavao sam i previse zakletih pusaca koji su se uprepodobili pocim ih je prvi put zazigalo oko cuke ili nakon sto im je dosadilo da svakog jutra bljuju katran iz pluca.bicu rad ponuiti vam da pokusate sve ono sto ste veceras... ma znate vec.:)
posle onog sto si rekao za citostatike, mozda bi bilo bolje da ne dajes nikakve zdravstvene savete ljudima. like...ever@teacher: ne znam kako ces ti gledati na kafice, niti je to bitno, niti je adekvatna zamena za argument. teram ponovo mak na konac, ali sarkazam nije adekvatna zamena za argument niti je dokaz nadmocnog uma. Edited by vasudeva418
Link to comment
ne ispada, tu podelu si ti napravio i sada insistiras na njoj kao da je tvoja rec sveto pismo.
jesam, jesam.i izblamirao sam se.vi ste od pocetka branili pravu stvar.holandski primer je sveto pismo.
Link to comment
posle onog sto si rekao za citostatike, mozda bi bilo bolje da ne dajes nikakve zdravstvene savete ljudima. like...ever
nedavna/aktuelna afera sa citostaticima ti nista ne znaci?
Link to comment
nedavna/aktuelna afera sa citostaticima ti nista ne znaci?
:isuse:slusaj, ja ne mogu da ti prezvakavam javno dostupne informacije. niko nije rekao da su pacijentima davane vece doze citostatika od medicinski indikovanih. ako si ti to tako shvatio, procitaj ponovo vesti na tu temu posto si sve pogresno shvatio. Edited by vasudeva418
Link to comment
ma vazi. izblamirao sam se.samo, bojim se da to blamiranje nije niste spram ovog koje vi obavljate pusackim kurovitlanjem,obzirom da je malo verovatno da ce vas pokopati s cigarom u ustima. naupoznavao sam i previse zakletih pusaca koji su se uprepodobili pocim ih je prvi put zazigalo oko cuke ili nakon sto im je dosadilo da svakog jutra bljuju katran iz pluca.bicu rad ponuiti vam da pokusate sve ono sto ste veceras... ma znate vec.:)
Dobro, izvini za to, editovao sam jos pre nego sto si odgovorio.Boli mene djoka za to da li je u Holandiji ovaj ili onaj zakon o pusenju. Niti zivim tamo niti imam nameru. Reagovao sam samo na tvoje, kako sam rece, kurovitlanje o "smesnom holandskom ministarstvu zdravlja". Niti je to ministarstvo smesno, niti je smesna odluka koju je donelo, niti je smesno obrazlozenje. U pitanju je standardno ponasanje odgovorne i ozbiljne drzave koja promislja i kalkulise interese svojih gradjana i na osnovu njih donosi odluke. To sto su nekom ko zivi u drzavi Srbiji smesne odluke koje donosi drzava Holandija je... pa, recimo, smesno.
Link to comment
Bio je upuceno Gonzu al on se stidi da odgovori. Hatorijeva prica je vise ona H vs H indijeva podela i tu se ne mesam jer nekako mi izgleda da bih zavrsio na nevaljaloj strani :D
izvini, ne bi da zvučim kao mrgudni oldmember, al mnogo si se razmahao s ocenjivanjem ko razmišlja, ko se stidi i slično. hold your horses, kvotuj me kad nešto upućuješ™ meni, pa da pričamo normalno. glede zabave, moja slobodnija i ciničnija analiza noćnog provoda, usledila je zbog apsolutističkog impulsa za totalnim progonom pušača na svim mestima koji se čita u mnogim postovima garniranog bapskim sentimentom o podivljaloj omladini.naravno da postoji provod i bez cigareta, poenta cele ove diskusije koju meandrirate na sve strane, je u tome da mi™ samo smatramo da taj izbor treba da se prepusti onima koji provod organizuju i konzumiraju, formalizovano u tome da vlasnici lokala, u okviru zakona, mogu da se opredele oće li držati pušačku ili nepušačku kafanu, a gosti koje će posećivati. Edited by Gonzo
Link to comment
:isuse:slusaj, ja ne mogu da ti prezvakavam javno dostupne informacije. niko nije rekao da su pacijentima davane vece doze citostatika od medicinski indikovanih. ako si ti to tako shvatio, procitaj ponovo vesti na tu temu posto si sve pogresno shvatio.
da skratimo - sve sam pogresno shvatio.suvise se je kasno a ja suvise umoran, da bi razmtrao zasto si pogresno razumeo moju aluziju na stavljanje profita ispred zdravlja ljudi, datu na osnovu vesti koju si preneo.btw jbte, i sto se ja na subotu vece raspravljam s hraniteljima ugostiteljskih porodica, koji se zaklinju u rokenrol i koji su vec odavno trebali da se razbijaju po kaficima?!:P
Link to comment
da skratimo - sve sam pogresno shvatio.suvise se je kasno a ja suvise umoran, da bi razmtrao zasto si pogresno razumeo moju aluziju na stavljanje profita ispred zdravlja ljudi, datu na osnovu vesti koju si preneo.btw jbte, i sto se ja na subotu vece raspravljam s hraniteljima ugostiteljskih porodica, koji se zaklinju u rokenrol i koji su vec odavno trebali da se razbijaju po kaficima™?!:P
da si jasnije aludirao mozda bih bolje shvatio.medjutim, u pravu si. naranio sam veceras 2 istaknuta forumasa i mozda je vreme da zapalim 1 duvan i povucem se u budoar.
Link to comment
btw jbte, i sto se ja na subotu vece raspravljam s hraniteljima ugostiteljskih porodica, koji se zaklinju u rokenrol i koji su vec odavno trebali da se razbijaju po kaficima™?!:P
i meni to palo na pamet, whadda fuck i'm doing here :lol:sinoć se prećeralo, organizam se preopteretio alkoholom i dimom, moji džepovi ispraznili, a kafićlije trljale ruke.no mogo bi ja i jopet, al ekipa ispalila večeras, mater im strejtašku.<_<odo da spavam.<_< <_< Edited by Gonzo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...