Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

To što smo mi omatorili ne znači da drugi sad ne treba da budu mladi. Malo je ipak aprijatno čitati takve postove, kao što je gornji, koji više pristoje tetkama s 'ladnim trajnama nego onima koji su odrasli na 1 Stoogesima. Ne daj se Ines!
ne znam, mene su uvek zabavljale kreativne stvari.pitam se samo da li ovi poklonici prave zabave kane ili vec vaspitavaju i svoju decu u tom rock'n'roll duhu,kad je tako blagorodan.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

ma idi beži, navalio sam strejter i štreber da zavodi reda po kafićima. ko se nikad nije ispovraćao/usrao/upišao od alkohola, bljuvao nikotinske čepiće izjutra, zaspao na šanku, ogluveo od prejakog ozvučenja itd i sl, uz dužno poštovanje nema se šta pitati o noćnom životu, jer gospodo to je noćni život bio i vazda biće. da, lepo bi bilo da večeri možemo provoditi uz čaj i kekse raspravljajući o bitnim temama, no nažalost stoka smo grdna i volimo da pobegnemo od surovosti radne nedelje u poročne vikende. zabranjujte, kažnjavajte, propovedajte zdravu ishranu i džoging tokom 5 dana al ostavite nas bar dve noći na miru.
a sta je od navedenog zabranjeno zakonom?
Link to comment

Molim lipa moze da se alkoholise i izbljuvkuje itekako da se ne omirise cigaros. Isprobano milion puteva u veeelikim drustvima. Ne kapiram kako mozete biti toliko glupi.

Link to comment

Ovo je ona stara priča koja se zove Hellraisers vs Homemakers. S tim da su neki koji su originalno bili predvodnici Hellraisera sada prešli na ovu drugu stranu. I to onaj koji je bio najveći Hellraiser (barem na forumima) sad će još biti i najveći Homemaker. cool.gif Lično se zalažem za 1 vaspitanje dece (apropo Hattorijevog pitanja) u spartanskom duhu. To nije duh buržoaskog kulta zdravlja, već svakodnevnog čeličenja, posle dovoljno koga može i otrov da se pije. Eto... tako tretiram i sebe, a tako bih i one do kojih mi je najviše stalo.

Link to comment
ne znam, mene su uvek zabavljale kreativne stvari.
jbt, zar tebi moram da citiram npr. wattsa koji kaže da je život pleasure with pain, light with the dark, kreativa vs destrukcija.
pitam se samo da li ovi poklonici prave™ zabave kane ili vec vaspitavaju i svoju decu u tom rock'n'roll duhu,kad je tako blagorodan.
ne, vaspitavaćemo ih da budu dobra deca, ko što su i nas, no mnogi od njih, kao i mnogi od nas, će i dalje voleti da zapale, popiju, pojebu. možda nas GM spasi u budućnosti, no za sad je tako.
Link to comment
jbt, zar tebi moram da citiram npr. wattsa koji kaže da je život pleasure with pain, light with the dark, kreativa vs destrukcija. ne, vaspitavaćemo ih da budu dobra deca, ko što su i nas, no mnogi od njih, kao i mnogi od nas, će i dalje voleti da zapale, popiju, pojebu. možda nas GM spasi u budućnosti, no za sad je tako.
pa niko, bar ja ne, ne zeli pusacima, alkosima ili vec kojima god, uskratiti pravo na autodestrukciju.samo zelimo da se zastitimo od prevlivanja iste u nase dvoriste.kad se pije, smrce, bode, zdere, to ne zavrsava u organizmima drugih protivno njihovoj volji,sto se ne moze reci i za cigaretni dim.u tome je ceo problem.ako bi neki genijalni um uspeo da resi taj problem, prvi bi se posrao po svakom zakonu o zabrani pusenja.
Link to comment
pa niko, bar ja ne, ne zeli pusacima, alkosima ili vec kojima god, uskrati pravo na autodestrukciju.samo zelimo da se zastitimo od prevlivanja iste u nase dvoriste.kad se pije, smrce, bode, zdere, to ne zavrsava u organizmima drugih protivno njihovoj volji,sto se ne moze reci i za cigaretni dim.u tome je ceo problem.
super je to i podržavam, al barem nam ostavite pušačke kafane, a vi slobodno otvarajte vaše bezdimne lokale i okupljajte se tamo.
Link to comment
super je to i podržavam, al barem nam ostavite pušačke kafane, a vi slobodno otvarajte vaše bezdimne lokale i okupljajte se tamo.
po novom zakonu, koliko ja znam, omoguceno je da se vlasnici kafica manjih od 80 kvadrata opredele,a ovi veci, valjda, ce morati da imaju odredjene prostore za pusace i za nepusace.ne razumem sta dramite toliko, ko da je pitanje zivota i smrti?
Link to comment
po novom zakonu, koliko ja znam, omoguceno je da se vlasnici kafica manjih od 80 kvadrata opredele,a ovi veci, valjda, ce morati da imaju odredjene prostore za pusace i za nepusace.ne razumem sta dramite toliko, ko da je pitanje zivota i smrti?
ehem, cela rasprava je krenula kad ste se pobunili što je holandija uvidela da je krenula đonom i da totalna prohibicija počinje da uništava jedan segment privrednog/socijalnog života (čitaj kafane, čitaj noćni život) pa je to ispravila vraćajući upravo te odredbe s kojima u ovom poslednjem postu nemaš problema.
Link to comment
smoking area je uvek najbolje mesto za upoznavanje...to mu dodje ko kuhinja na zurkama...
ma naravno, to zna svako ko je izašao više od 3 puta, no moramo ovako legalistički zarad suforumaša strejtera.
Link to comment
ehem, cela rasprava je krenula kad ste se pobunili što je holandija uvidela da je krenula đonom i da totalna prohibicija počinje da uništava jedan segment privrednog/socijalnog života (čitaj kafane, čitaj noćni život) pa je to ispravila vraćajući upravo te odredbe s kojima u ovom poslednjem postu nemaš problema.
ma jedno je kad nemam problema sa stanovista toga da dopustam ljudima slobodu da se truju koliko hoce tamo gde je to zakonom dopusteno,al mi je smesno kad procitam da holandskim ministarstvom zdravlja upravlja profit ugostitelja.
Link to comment
ma jedno je kad nemam problema sa stanovista toga da dopustam ljudima slobodu da se truju koliko hoce tamo gde je to zakonom dopusteno,al mi je smesno kad procitam da holandskim ministarstvom zdravlja upravlja profit ugostitelja.
Strasno, kakva smesna drzava. Umesto da tim ministarstvom upravlja profit uvoznika vakcina protiv gripa kao u svim normalnim drzavama na svetu oni se bakcu sa tamo nekim ugostiteljima. <_<
Link to comment
Strasno, kakva smesna drzava. Umesto da tim ministarstvom upravlja profit uvoznika vakcina protiv gripa kao u svim normalnim drzavama na svetu oni se bakcu sa tamo nekim ugostiteljima. <_<
ne, to je samo jadno, a ovo u holandiji je i smesno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...