Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Mislim, nije kraj sveta, uostalom, možda da razmisliš da prestaneš da pušiš ako ti pušenje ne predstavlja zadovoljstvo nego nuždu.
Pazi kada na ovoj strani imaš eksplicitno napisano šta mislim o tvom boldovanom predlogu baš kao i Šan Žanov odgovor:
Misliš, vaš osećaj kontrole nad mojim životom...A, sigurno znaš da sam već dovoljno puta eksplicitno rekao da stvarno moram nastaviti da pušim, jer to je sad pitanje suprotstavljanja ukidanju sloboda... Ostati uz slobodu je jedino malo kontrole što mi je ostalo nad sopstvenim životom.A, ti sad trijumfuj nada mnom još jednom nadahnutom pošalicom.
IMG_4792.jpg
Toliko o tvom postu :huh:
Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Mislim da pištolji više škode zdravlju od duvana, eto tako.
Паралела је одлична и стога - немам ништа против да љубитељи пиштоља сваки дан себи испаљују по метак у плућа, али нека то раде у своја четири зида. Мање људи гине од оружја него од пушења али сада ме мрзи да тражим статистике, правим неке слике за скупштину.
Link to comment

Коначно. Немам ја ништа против њих, ко оће нека пуши, али нека то ради у своја 4 зида.@Shan Jan, obrnuto.

Link to comment

Ukacio sam sta mi najvise smeta kod nepusackih aktivista. To su najcesce ljudi koji uzivaju u tome da budu neprijatni i grubi prema drugim ljudima, a pusenje je legitiman izgovor za to. Rekavsi to, dosao sam do zakljucka da bih voleo da cigareta jednostavno nema, da ih je nemoguce kupiti, da se na ulici hapsi za svaku zapaljenu cigaretu, posto bi onda prestalo uvredljivo propovedanje kome su neki ljudi skloni (uz odusevljavanje bilmezima koji unose skriveno oruzje u vozilo GSP i njime udaraju ljude...oni su na pravoj strani, pa je to kul).Da sumiram: zabrane su OK, ne smetaju mi, cak i navijam za njih: sto vise zabrana, manje cu pusiti, kao i moja gospodja. Ali, smeta mi to sto dobar deo nepusaca jednostavno trazi povod da ucestvuje u lynch mobu.

Link to comment

pre godinu dana sam mislila da industriju treba zatvoriti, shljakere isterati naulicu, nasade spaliti pa posoliti, strane vlasnike ulepiti u katran i perje i poslati odakle su doshli! zbogom porezi, zbogom akcize, zbogom marze, gladuj bagro trgovachka!od cigara trudnice radjaju zmajeve sa cheshljem na ledjima, omladina samo cheka da predje na teze hemikalije, a stariji svet kashlje vanzmaljce. na nepushache. jel nije zdravo? jel opasno po zivot sebe-se, komshiluka i nepoznatih prolaznika? udaraj katance rodjache, yebemtijatakavzivot kad se bogatish na tudjoj slabosti i nesreci i opshtedrushtvenoj opasnosti. to je nemoralno!dakle - zatvaraj, zabranjuj, kaznjavaj.to mislim i ove godine. sve to.ps. kad to sve obavimo, mozemo da predjemo na ove shto shljemaju, pa posle biju zene i decu. za pochetak, pivo ^_^

Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...