Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Tvoj revolt je postao čist manir.
:lol: Какав црни револт, ви сте ти који се буните против власти и јебете им кеву тако што пуните гузице трутова маржама, акцизама и порезима. Иначе стварно преферирам диско. :P
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Misliš, vaš osećaj kontrole nad mojim životom...A, sigurno znaš da sam već dovoljno puta eksplicitno rekao da stvarno moram nastaviti da pušim, jer to je sad pitanje suprotstavljanja ukidanju sloboda... Ostati uz slobodu je jedino malo kontrole što mi je ostalo nad sopstvenim životom.A, ti sad trijumfuj nada mnom još jednom nadahnutom pošalicom.
IMG_4792.jpg
Link to comment
:lol: Какав црни револт, ви сте ти који се буните против власти и јебете им кеву тако што пуните гузице трутова маржама, акцизама и порезима. Иначе стварно преферирам диско. :P
Nisam ja prvi pominjao zombije nego ti, a za disko me iznenadi. Biće da sam slučajno napisao ono što nisi citirao...A, inače, koji bre mi? Pored duvanskog dima kakva li se mitska bića tebi priviđaju. Ti stvarno imaš debelih problema sa percepcijom ako misliš da ja spadam u tu skupinu :huh: Dunulo vam da se malo iskalite. A, i ti si vidim toliko senzibilna osoba koju potpuno destruira duvanski dim. Pre će biti da se prazniš na skupini od koje ste jači: ti i milioni zombija što forsiraju dozvoljenu agresiju.Baciće vam se još koja koska na kome još možete da se iživite nakon što se ispraznite nad pušačima...A, ja... Pa, kao što ti već rekoh. Nisam organizovan niti moćan, pa sam stoga zanemarljiva stoka od ljudskog bića...A ti, Hella, tek sada vidim da ti je sasvim o-kej da ideš u rulju protiv slabijih, kada ti lično odgovara.
Link to comment
A ti, Hella, tek sada vidim da ti je sasvim o-kej da ideš u rulju protiv slabijih, kada ti lično odgovara.
Извини, али топик сам тек сад приметио, када сам први пут видео наслов, учинило ми се да је нешто о употреби кондома или сличних глупости па сам га обишао, иначе бих ускочио и у време док је Филип Морис још био утицајнији од владе.
Link to comment
Извини, али топик сам тек сад приметио, када сам први пут видео наслов, учинило ми се да је нешто о употреби кондома или сличних глупости па сам га обишао, иначе бих ускочио и у време док је Филип Морис још био утицајнији од владе.
Ahahaha... Kako je to duhovito, kako nadahnuto. A, to je ono sranje po kome su Frojda, kao velikog pušača i zagovornika pušenja, histerici protiv te navike zajebavali da cigare odgovaraju falusoidnom obliku. Kao ono, spuštaju mu njegovom psihologijom... E, sad mi kaži i kako ga je cigareta u stvari ubila, mada nije ubila Čerčila...Kada malo porazmislim i vidim šta pravite od sveta, ako hoćete stvarno da učinite svetu uslugu - zabranite prvo sebe!
Link to comment
Ko ti ova riba sa avatara? Je l' to ona iz Amarcorda kada trče po gradu u ime, hm, zdravog života?
Jao, vredjas mi par sisa sa avatara, sad cu da pobesnim :lol: Sho si bre dzangrizav Ajant?
Link to comment

E Ajante, stvarno, šta ti je? Pa ja pušim evo već 25 godina, paklicu dnevno, pa opet ne padam u frku. Radim u zdravstvenoj ustanovi gde je i napolju, u krugu zabranjeno pušenje, pa šta, ne pušim tih 7 sati dok sam na poslu. Mislim, nije kraj sveta, uostalom, možda da razmisliš da prestaneš da pušiš ako ti pušenje ne predstavlja zadovoljstvo nego nuždu.

Link to comment

I ne smeta ti što ti je, tek tako, bez ikakvog razloga sem dokazivanja moći i čistog revanšizma, zabranjeno da zapališ cigaretu napolju?Naravno da to nije nepodnošljivo, sem teškim zavisnicima, ali zar te ne zaboli (mene da) ponekad kako si tretiran od strane novog društva, kao pripadnik "manjine"?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...