Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Došlo vreme za teror nad pušačima.
И време за слободу нас, јуродивих богољуди с интегритетом, који нисмо подлегли рекламним триковима мултинационалних корпорација.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Yep.Sloboda da se vređaju, proteruju, tužakaju i kažnjavaju ljudi koji se u jednoj navici/užitku/poroku kako god razlikuju od (ne bih baš rekao da su jorodivi, naprotiv) богољуди с интегритетом, који нису подлегли рекламним триковима мултинационалних корпорација, već reklamnim trikovima njihovih konkurenata, što javno poznatih, što usenčenih.http://www.youtube.com/watch?v=GTbusMZEL0Q

Link to comment

Нема проблема, сад ћете да седите и уживате у кућама, уместо да у јавности парадирате и поносите се својом порочном интимом.

Edited by Hella
Link to comment
Нема проблема, сад ћете да седите и уживате у кућама, уместо да у јавности парадирате и поносите се својом порочном интимом.
Pa, ima problema i to debelog problema...
Link to comment
Pa, ima problema i to debelog problema...
Што, јесу им нека права угрожена? Не смеју да се држе за руке на улици, да се пољубе и склопе брак, можда?
Link to comment
Што, јесу им нека права угрожена? Не смеју да се држе за руке на улици, да се пољубе и склопе брак, можда?
Da, ugrožena su moja lična prava, i moja lična sloboda... I, to debelo... Ali, ko sam pa ja, samo još jedna zanemarljiva stoka od ljudskog bića..."Pravo je demonstracija sile", uvek se sve na to svede...
Link to comment
Da, ugrožena su moja lična prava, i moja lična sloboda... I, to debelo... Ali, ko sam pa ja, samo još jedna zanemarljiva stoka od ljudskog bića..."Pravo je demonstracija sile", uvek se sve na to svede...
Ugrozena su tvoja prava da ugrozavas druge. Cekaj, pa na to nemas pravo :huh:
Link to comment
Ugrozena su tvoja prava da ugrozavas druge. Cekaj, pa na to nemas pravo :huh:
Ma, vrti u krug... Da ponavljam svoje sa ovog topica, pa od tamo, pa gomilu argumenata drugih...Ma, jeste... U pravu si... Sila je na vašoj strani, dakle u pravu ste... A, za ostalo sam video koliko je sve ubedljivo dokazano...Prošao vam je taj hir protiv grupe ljudi kojoj i sam pripadam, pa slavite!EDIT: Nama ostalima ostaje nada da će se odnosi sile promeniti. Edited by Ajant23
Link to comment
Ma, vrti u krug... Da ponavljam svoje sa ovog topica, pa od tamo, pa gomilu argumenata drugih...Ma, jeste... U pravu si... Sila je na vašoj strani, dakle u pravu ste... A, za ostalo sam video koliko je sve ubedljivo dokazano...Prošao vam je taj hir protiv grupe ljudi kojoj i sam pripadam, pa slavite!
Crni Ajante rezonujes ko neki zavisnik.Al borba nije gotova, jos kafane treba da osvojimo :lala:
Link to comment
Crni Ajante rezonujes ko neki zavisnik.
Samo ti pljuj i zezaj. Kada je skupina kojoj pripadaš iz čistog hira odlučila da mi ukine slobode, hajde u pljuvačinu i poslovični sarkazam koji sve okreće na šalu...Nisam ja crn, crna je ova i ovakve odluke..."Pravo je demonstracija sile", sila je sada na vašoj strani i to je to.A, ti sad repliciraj šta hoćeš (toliko od mene za večeras), imaš tonu opcija da se zezaš, vrtiš u krug i tako dalje. Najzad, imaš i sagovornika kome je jasno da je razgovor očigledno uzaludan i da će jednostavno biti po vašem zato što vam se može.
Link to comment
Samo ti pljuj i zezaj. Kada je skupina kojoj pripadaš iz čistog hira odlučila da mi ukine slobode, hajde u pljuvačinu i poslovični sarkazam koji sve okreće na šalu...Nisam ja crn, crna je ova i ovakve odluke..."Pravo je demonstracija sile", sila je sada na vašoj strani i to je to.A, ti sad repliciraj šta hoćeš (toliko od mene za večeras), imaš tonu opcija da se zezaš, vrtiš u krug i tako dalje. Najzad, imaš i sagovornika kome je jasno da je razgovor očigledno uzaludan i da će jednostavno biti po vašem zato što vam se može.
:lol: Umesto da se nepusaci sklananjaju zbog pusaca ili trpe pusacki dim sada imamo pusace koji moraju da se sklanjaju od nepusaca ili trpe da ne dime. Epska nepravda! :lol: Lepo ja rekoh, batina nije izgledala tako strasno dok je po drugima udarala. Evo dodje ti i do cistog hira, metastaza kurcobolje za druge, sta reci osim :Hail:
Link to comment
Нема проблема, сад ћете да седите и уживате у кућама, уместо да у јавности парадирате и поносите се својом порочном интимом.
Jako mi je žao što ću te razočarati, ali ulice, parkovi, kafići nisu i neće biti zone zabranjene za pušenje.U kancelariji, domu zdravlja, bioskopu ili supermarketu ionako ne pušim.Ono što vređa je proterivanje čak i iz dvorišta, stepeništa ili hodnika gde pušači nikog ne ugrožavaju, već predstavlja čistu demonstraciju sile.
Link to comment
Da, ugrožena su moja lična prava, i moja lična sloboda...
Смешни сте с тим батргањем, с обзиром на факат да вековима вршите терористичке нападе на невине грађане биолошким оружјем. Због вашег досадашњег себичлука и безобзирности немам нимало емпатије за некакве "слободе" и необично ми је мило што ће, како време буде одмицало, број следбеника ваше секте опадати а с њим и донације корпорацијским Борџијама.
Ono što vređa je proterivanje čak i iz dvorišta, stepeništa ili hodnika gde pušači nikog ne ugrožavaju, već predstavlja čistu demonstraciju sile.
Ходницима и степеништима не пролазе непушачи? Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...