Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Ovaj posao mogla bi da obavi armija od 100 miliona inzenjera i tehnicara i cijelog svijeta i to za svega jedan ljudski vijek. Najprije bi se podigli visoki bedemi oko sjevernog i juznog pola i na ovim prostorima nakon ispravljanja zemljine ose umjesto temperatura od minus 88 stepeni celzijusa zavladao bi vjeciti dan u vjecitom proljecu. Nemirna zelena masa Indijskog okeana remeti ravnotezu nase planete i doprinosi da se ona okrece oko svoje ose. Isusivanjem indijskog okeana zemljina povrsina bi se povacala za 91 miliona i 200 hiljada kvadratnih kilometara. Pretvorena u zitnicu ova povrsina bi mogla u uslovima vjecitog ljeta da ishrani oko 146 milijardi ljudi. Isusivanjem vodene mase svih okeana zemlja bi olaksala za 72 kvadriliona tona i udaljila bi se od sunca za 30 miliona kilometara, godina bi trajala 425 dana umjesto sadasnjih 365. Smanjila bi se i sila zemljine teze, a smanjena tezina zivih bica omogucila bi da se raziviju do dzinovskih razmjera, ljudi bi bili pravi titani, imali bi dzinovski rast a granica zivota kretala bi se od 1000 do 5000 godina. U intelektualnom pogledu taj novi covjek stajao bi iznad nas onoliko koliko smo mi odmakli od majmuna....

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Ja sam čuo i da disanje nije zdravo... <_< Onda bi mogao da prostudiraš lik i delo čike Ion-a. On ima dosta zanimljive radove na temu procenata štetnih supstanci, smrtnosti i inih stvari.
Čika Ion podeli dva javno objavljena broja i izračuna procenat koji javno prezentuje.Šta ti tu nije jasno?Neki drugi "izvori" samo iznesu procenat bez da daju od kojih i kakvih cifara je dobijen.Dečko je na isti način izneo procenat obolelih od raka koji je nekad konzumirao krastavčiće i začeo tezu da su možda krastavčići kancerogeni.Ima pravo na to.Šta ti tu nije jasno?
pravi muskarac pusi laki strajk.
+1
+2 Edited by ion
Link to comment
Ovaj posao mogla bi da obavi armija od 100 miliona inzenjera i tehnicara i cijelog svijeta i to za svega jedan ljudski vijek. Najprije bi se podigli visoki bedemi oko sjevernog i juznog pola i na ovim prostorima nakon ispravljanja zemljine ose umjesto temperatura od minus 88 stepeni celzijusa zavladao bi vjeciti dan u vjecitom proljecu. Nemirna zelena masa Indijskog okeana remeti ravnotezu nase planete i doprinosi da se ona okrece oko svoje ose. Isusivanjem indijskog okeana zemljina povrsina bi se povacala za 91 miliona i 200 hiljada kvadratnih kilometara. Pretvorena u zitnicu ova povrsina bi mogla u uslovima vjecitog ljeta da ishrani oko 146 milijardi ljudi. Isusivanjem vodene mase svih okeana zemlja bi olaksala za 72 kvadriliona tona i udaljila bi se od sunca za 30 miliona kilometara, godina bi trajala 425 dana umjesto sadasnjih 365. Smanjila bi se i sila zemljine teze, a smanjena tezina zivih bica omogucila bi da se raziviju do dzinovskih razmjera, ljudi bi bili pravi titani, imali bi dzinovski rast a granica zivota kretala bi se od 1000 do 5000 godina. U intelektualnom pogledu taj novi covjek stajao bi iznad nas onoliko koliko smo mi odmakli od majmuna....
:lol::Hail:
Link to comment
a smanjena tezina zivih bica omogucila bi da se raziviju do dzinovskih razmjera, ljudi bi bili pravi titani, imali bi dzinovski rast ...
a kolike li bi tek cigarete bile tada...
Link to comment

Jbm TI USRANI LAPTOP SVE MI POJEDE.Dakle sve pišem sabajle sa šejtanom u 2:20 am, mada mi usrani laptop sve pojede. Sda je 2:50. Pod velikom količinom alkohola izjavljujem:Lažni idoli su Marlboro Man i Lucky Strike. Sva tri marlboro mana su umrla od raka pluća, propadoše. Džaba vam floskule kao što je "pravi muškarci puše" "pravi muškarci puše laki strajk", dok se gospoda odevena u italijanska odela iz marlbora jako nervira...Od pušenja najviše strada sirotinja, developing countries, od kojih i do 50% puši. Dok onih 20% iz Pareto distribucije konzumira duvan u odnosu od 10%. Samo ta činjenica natera me da se zapitam, nije li pušenje opsena prostote, jeftini trik da se sirotinja zajaši do koske. Dok pušači stavljaju maske tough guyeva, slobodara, hedonista i uživalaca u životu, relativizujući opasnost od užasne smrti.Dok god jedan član moje porodice nije zaglavio u bolnici usled opstrukcije bronhija izvazvanih 30-o godišnjim pušenjem, bilo mi je svejedno. Njihove pare njihov trošak. A sa njim u sobi bio je jedan pripadnik romske nacionalnosti sa rakom, nesrećnik koji je jednom nogom u grobu. I opet su nastavljali da puše tokom posete, grozničavo držeći pljuge, ispalih očiju i propale kože i tena, posle bronhoskopije krv na usniama, samo da dobiju svoj daily fix. Jebeš slobodu da ubiješ sebe, korist nikakva a šteta samo postoji. Svi u porodici tog mog bliskog rođaka su propatili od pušenja. Žena mu se jedva skinula, deca su dobijala bronhitise izazvane pušenjem, čak su bili i u bolnici. To je nateralo njegovu ženu da prestane, a mog rođaka nemogućnost da se bavi svojim poslom usled fizičkog otkaza pluća.Ko dotle dogura, već je puko.

Link to comment
Pretvorena u zitnicu ova povrsina bi mogla u uslovima vjecitog ljeta da ishrani oko 146 milijardi ljudi.
A koliko nas je sad? Mene... ne računaj...
Link to comment
98% pacijenata sa rakom grla, jezika, pluća su jeli kisele krastavčiće.Uopšte, sviđaju mi se istraživanja o povezanosti pušenja i raka, a o zelenoj salati niko ni reč da kaže.Takođe, bilo bi interesantno javno, jasno i glasno da neko predoči paralelno - broj štetnih jedinjenja u cigar dimu i šangarepi, na primer.O hlebu da i ne govorim.
Znam da su se drugi vec pokenjali ali da dam i ja svoj mali doprinos. Jedino sto je gore od loseg citanja statistike su ljudi koji ne znaju uopste da je citaju pa izbacuju tautologije da bi popunili prazninu u svom razmisljanju. Dete od 8 godina bi naslo gresku u tvom razmisljanju a bogami i neka od 4.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...