Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

auuu sta sada da radim sa tim sekundama?
Da li ti znas koliko je zadovoljstvo cesljati brkove? Cupkanje brade da ne pominjem... Lako se potrose sekunde. Uostalom, imas macora - treniraj ga da radi nesto korisno. To ce potrajati.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Sobranie - Black Russian, mislim da je spomenuo vec na ovom topicu. Nisam ih josh probao ... aliedit: @Pontijak da, sarajevski marlboro.
uh to je bash jaka cigareta. 300 kinti ja placao.
Link to comment
Da li ti znas koliko je zadovoljstvo cesljati brkove? Cupkanje brade da ne pominjem... Lako se potrose sekunde. Uostalom, imas macora - treniraj ga da radi nesto korisno. To ce potrajati.
macor je dobrica ali je mnogo pametan i savrseno glumi glupaka za sve vrste ucenje bilo cega. istina, sam je naucio da otvara frizider, jesenas je razvlacio peceno pile po stanu kao njegov prvi plen iz pticjeg sveta sto je najbolji dokaz da pecene seve i pilici ne padaju sa neba nego da se treba sam potruditi tj. otvoriti frizider. naravno da to deluje kada ima pecene zivine u njemu :lol: brada i brkovi, uh. nikada nisam izdrzao duze od mesec dana sa tim dlakama po licu a ionako se brijem jedared nedeljno pa imam 1 konstantu lezerno zapustenog imidza ali sta mi to vredi kada nisam lep kao dzoni dep :( a i to sobranie nije ono sto je bilo pre cetvrt veka <_< izgleda da sve duvane hemijski tretiraju na isti nacin pa vise i nema neke razlike izmedju cigareta vec se razlikuju samo pakovanja :( edit: a tek da ne pominjem svoju glupost kada sam pre 10 dana kupio ono sranje od zybana, gde mi je bila pamet da dam tolike novce :isuse: i posle 7 dana upotrebe hemija pocela da deluje i tri dana imao gadne vrtoglavice i kosmarne snove (repetitivni san da pocinjem da umirem i uzas koji me budio i nesanica do zore, a u kurac i tolikog kvazipoznavanja i budizma i svacega kada se jos panicno plasim smrti) i sinoc odlucio da prestanem da gutam ta govna od pilulica, ne znam sta da radim sada sa gotovo punim pakovanjem :isuse: bolje da sam pare dao na flasu nekog malta i stukao je za dve noci sam (ili jedno vece u drustvu), stvarno sam kreten nevidjeni Edited by Pontijak
Link to comment
Da li ti znas koliko je zadovoljstvo cesljati brkove? Cupkanje brade da ne pominjem... Lako se potrose sekunde. Uostalom, imas macora - treniraj ga da radi nesto korisno. To ce potrajati.
zez!kada imaš bradu i brkove imaš još više sekundi. sve one prikupljene svakodnevnim nebrijanjem. ti izračunaj koliko je to godišnje. ja ću da pomnožim sa 37,5.PS: čujem da je jako toplo tamo dole. uživaj.
Link to comment

Znači, ono što meni prija u stvari mi ne prija, i taj osećaj užitka i opuštanja mi je hipnozom usađen od strane reklamomašinerije?I tih od 1 do 5 komata dnevno su moja "doza" bez koje bih zapao u krizu? ;)

Link to comment

Znas kako kaze Sajnfeld (da parafraziram njegov mali osvrt na temu homofobije) problem i jeste u tome sto je nas moguce nagovoriti na bilo sta, sto se mozemo nauciti da nam prija bas svasta... i sto definitivno ne bi trebalo da prija (dim i pluca ne bi trebalo da se mesaju ni po jednoj logici, koliko ni oci i viljuske).

Link to comment
Znas kako kaze Sajnfeld (da parafraziram njegov mali osvrt na temu homofobije) problem i jeste u tome sto je nas moguce nagovoriti na bilo sta, sto se mozemo nauciti da nam prija bas svasta... i sto definitivno ne bi trebalo da prija (dim i pluca ne bi trebalo da se mesaju ni po jednoj logici, koliko ni oci i viljuske).
Mozhemo da pretpostavimo (a mozhda netko upuceniji mozhe da kazhe da li je to tako) da imamo razlichite nivoe podlozhnosti organizma ka zavisnosti.Netko tu zavisnost mozhe da opsluzhi sa 1-5 cigareta, netko sa 20-50. Mozhda netko uopshte ne mozhe da stvori zavisnost.
Link to comment

Tja, 8 od 10 stvari koje čoveku prijaju su apsolutno nepotrebne, a u manjoj ili većoj meri su štetne.Ali, život, kad ne bi imao svoja sitna "forbidden" zadovoljstva, bio bi... dosadan.

Link to comment

Uvek sam bio misljenja da je u zivotu dosadno samo onima koji su i sami dosadni. Mislim da za uzbudljiv zivot uopste nisu neophodne stetne navike, stavise. Postoje i stvari koje su dobre i za pojedinca i za okolinu, a i prijaju veoma u momentu dok se rade (ne znam zasto, ali kao prvi primer za to mi pada na pamet umetnost, bilo profesionalna ili ona koju izvodimo mi amaterski umetnici na zici).

Link to comment

Može biti.Ipak, postoje stvari koje su nekad bile dozvoljene, a sad nisu.I obratno. I dalje smatram da je trenutna hajka samo stvar trenutka (mada je bolje reći "zadnjih 20g"), i da će se borci za zdravo telo i duh u jednom momentu smoriti, i naći novu zanimaciju (grupaciju za šikaniranje).Glede ne-nepoželjnih zadovoljstava/hobija/navika nemam ništa protiv, dapače. Sve što te čini srećnim.S tim što, ako ne volim/podnosim vrstu muzike koju sviraš, verovatno neću ući tamo gde to radiš, umesto da pokrećem kampanju da ti se zabrani da to radiš na javnim mestima.

Link to comment

Da, poredjenje je na mestu, naime duvanskog dima sa muzikom koju ne volis. I pre nego sto kazem over & out na ovoj odavno iscrpljenoj temi, budite pametni i ne dozvolite da vas urodjeni inat i protivljenje svakom organizovanom naporu za uredjenje drustva spreci da uradite ono sto je ispravno.

Link to comment

Ne, neću da se vrćem na poređenja šta je i koliko štetno a šta ne. Sve smo to prežvakali.Osvrćem se na to što nešto smeta ili "smeta" drugim ljudima.A inatom bih rekao da ni ti ne oskudevaš jer voliš da tvojih 2¢ bude zadnje :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...