Jump to content
IGNORED

Da li podržavate humano preseljenje Roma izvan gradskih sredina?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    129

  • Hella

    113

  • Indy

    71

  • Turnbull

    66

kajla je obmotana oko centralnog štosa petstotinarki, valjda simbolizuje moć i snagu, kaiš je valjda za kaišanje neposlušnih, simbolizuje strah i trepet, parfemi predstavljaju čistoću

 

odron mozga, u svakom slučaju

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ko mi izdešifruje ko je ovde koga dobije tri arapina na noćenje  :fantom:

 

Rumunski "kralj romske muzike" i milioner Nikolae Guta pretukao je svoju trudnu devojku tokom televizijskog gostovanja koje je emitovan uživo, pošto je saznao da je spavala s njegovim pastorom.

 

Nikolae, kojeg smatraju legendom u svojoj zemlji, otac je desetoro dece iz veza sa pet žena. On je gostovao u emisiji sa bivšom suprugom Narcisom Gutom, njenim sinom Nikom i svojom sadašnjom devojkom Iuliom.

 

Niku je, slučajno ili namerno, izletelo da je spavao sa striptizetom, sadašnjom devojkom Nikolaea koja je trudna. Kada nije negirala, Guta je ustao, povukao je za kosu i počeo da je udara. Niko je rekao da je to uradio zbog načina na koji se pevač ponašao prema njegovoj mami dok su bili zajedno.

 

"Rugao se mojoj majci, a ja sam ti vratio. Iuliji se sviđam, rekla mi je da svratim kod nje i to se dogodilo. Šta da ti kažem?", rekao je Niku. Afera se navodno dogodila kada je Guta živio s drugom djevojkom Flori koja je takođe bila trudna i nosila njegovo 11. dete. Veza sa Flori je završena nakon što je Nicolae prevario s Iulijom i nakon što je njihov snimak seksa objavljen u javnosti. Kada je to videla, Flori je otišla i abortirala što je Gutu teško palo.

 

“To je najveća kazna koju sam ikada mogao dobiti“, rekao je tada.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=f2c2wbDgDZk

Link to comment

Cale gostovao sa bivsom zenom,zajednickim sinom i sadasnjom ribom striptizetom. Mali rekao, ti si meni jebao kevu, i sutnuo si je, sad sam ja tebi jebao sadasnju trudnu devojku, onu zbog koje te je sutnula sesta devojka, flori, i abortirala tvoje dete zbog prevare

Cale, kralj romske muzike,ustao i iznabadao trudnu devojku

Sirijski arapi napred, ekonomski migranti stoj

 

Послато са GT-P7500 уз помоћ Тапатока

Link to comment

dokle će više ova netolerancija na različite kulture  :fantom:
 

Policija u Apatinu traga za Mirkom Oršosem, stanovnikom tog grada, koji je osumnjičen da je sinoć oko 22 sata bacio bombu na troje maloletnika u romskom naselju na periferiji tog grada, saznaje "Blic".
 

Kako nezvanično saznajemo, troje maloletnika - dva mladića i jedna devojka - uznemiravali su mesecima unazad Oršosa, a i sinoć su došli pred njegovu kuću sa namerom da sruše zid kojom je ograđena.

 

674081_romsko-naselje-srusena-ograda-fot

 

Kada ih je primetio, osumnjičeni je istrčao napolje i na tinejdžere bacio bombu kašikaru.

 

Bomba je, kako nezvanično saznajemo, nanela ozbiljne povrede maloletnicima, koje je na licu mesta zbrinula Hitna pomoć.

 

Policija od sinoć traga za osumnjičenim po šumama oko Apatina i duž obale Dunava.

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nažalost, sve te aktivnosti i borba nisu bili dovoljni da mu obezbede ono što mu je bilo najpotrebnije, to jest posao, a čemu je najviše, kaže, kumovala činjenica da je Rom i da ima običaj da “galami protiv vlasti”. Nakon bezbrojnih pokušaja da ovde živi ljudskim životom, najzad je, pre dve godine, odlučio, kako rekosmo, da taj život potraži u Nemačkoj, gde trenutno “uživa” status tražioca azila.

 

kada su bergasa milogled i geprat kažnjavali tadića više puta im je rečeno da će nagrabusiti samo penzosi trudnjače opozicija i mi cigani

 

sad je očito da je u doba demokratije srbija bila ogromni hajd park i da je s dolaskom belolistićarskih asova Slobodna Misao postala Otvorena Nepromišljenost :fantom:

Link to comment
  • 6 months later...

kako brzo i lako do sedam godina sreće :fantom:

 

Rekonstrukcija Ženski fond priredila je ove jeseni knjigu Seksualnost Cigana, zbirku raznovrsnih tekstova koji obuhvataju lične ispovesti, opsežna sociološka istraživanja i prikaze iz oblasti kulturoloških studija na temu seksualnosti, a autori su romske i neromske nacionalnosti.

 

http://www.rwfund.org/wp-content/uploads/2014/09/Seksualnost-cigana-O-intimnosti-romska-i-autsajderska-perspektiva.pdf

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...