Jump to content
IGNORED

Da li podržavate humano preseljenje Roma izvan gradskih sredina?


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jesi li sigurna u to? Meni je sve mirisalo da ju je kolega viralni kolumnista ubacio.
i ja to mislila, ali je kviskoteka ipak uticajnija u najstarijoj kuci na balkanu. a i njih dvojica su povezani, tako da smo lepo sklopili menaz a troa.
mislim da je po zakonu o zabrani diskriminacije, u onom njenom kao najblažem obliku (Član 12Zabranjeno je uznemiravanje i ponižavajuće postupanje koje ima za cilj ili predstavlja povredu dostojanstva lica ili grupe lica na osnovu njihovog ličnog svojstva, a naročito ako se time stvara strah ili neprijateljsko, ponižavajuće i uvredljivo okruženje.) destinacija petrušićka a ne janković.
u pravu si, ali jankovic mora da nas stiti, gradjane. a ionako ne radi nista, zadovoljstvo je zagusiti mu inboks.
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    129

  • Hella

    113

  • Indy

    71

  • Turnbull

    66

i ja to mislila, ali je kviskoteka ipak uticajnija u najstarijoj kuci na balkanu. a i njih dvojica su povezani, tako da smo lepo sklopili menaz a troa.u pravu si, ali jankovic mora da nas stiti, gradjane. a ionako ne radi nista, zadovoljstvo je zagusiti mu inboks.
Dok je komesara ala Petrusicka ti ces morati takve posalice o PM. Serem vam se na slobodu govor u Srbiji.
Link to comment

kad god čujem "sloboda govora" dobijem impulsivni nagon da okačim islamističko shvatanje slobode govora:hitler_anne_frank.jpg(to je bila kontra karikaturama muhameda)

Edited by Hella
Link to comment
  1. Ana Marija Popovic@AnaMarijaPop 18h Savamalski pozdrav! http://www.politika.rs/rubrike/Pogledi-sa-strane/Savamala-po-drugi-put-medju-Srbima.lt.html … via @PolitikaJavlja #Savamala Expand
  2. default_profile_0_normal.pngnikson stari@nikson_stari 21m @AnaMarijaPop @PolitikaJavlja kreativna i visa srednja klasa je zadovoljna raseljavanjem roma sad sledi raseljavanje drugih nizih klasa :-( Expand
  3. e2eadb62e6717357821354e44eceb650_normal.jpegAna Marija Popovic@AnaMarijaPop 17m @nikson_stari @PolitikaJavlja nije bas tako, ono je bio ekstreman primer, i potpuno bezakonje. Hide conversation

3:08 AM - 29 Aug 13 · Details

Link to comment
kad god čujem "sloboda govora" dobijem impulsivni nagon da okačim islamističko shvatanje slobode govora:hitler_anne_frank.jpg(to je bila kontra karikaturama muhameda)
kad god čujem "sloboda govora" dobijem impulsivni nagon da okačim islamističko shvatanje slobode govora:hitler_anne_frank.jpg(to je bila kontra karikaturama muhameda)
Pa ne znam koga da potrazis za impulsivne nagone ovdasnji anonimusi napljuvase najistaknutijeg terapeuta koji slucajno objavljuje u pomenutim novinama.
Link to comment

Sad me startuje drugar stranac na fejsbuku (posto sam okacila link za tekst) i pita o cemu je jer ne razume srpski, posto zna doticnu. Vrlo deli misljenje da je ova idiot. Bas se izbrendirala. #brendiranjesrbije :P

Link to comment
spremam kolumnu o Sava Maloj
:rolf:
A meni je ovo najbolje: bogati silom rasele siromašne - džentrifikacija, siromašni silom rasteraju bogate - nacionalizacija, vraćanje bogatima ono što su silom uzeli od siromašnih - restitucija.Superhik u akciji.
Nebojsa Jovanovic | 28/08/2013 23:16Bogati silom rasele siromašne - džentrifikacija.Siromašni silom rasteraju bogate - nacionalizacija.Vraćanje bogatima ono što su silom uzeli od siromašnih - restitucija.Superhik u akciji.
Ovo bi trebalo u "Iz foruma u medije" :)
Link to comment

predlazem da se u sklopu povratka(!?) kreativne i vise srednje klase u savamalu, istoj vrati ime bara venecija i da se zbog atmosfere ponovo poplavi savom po kojoj plivaju govna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...