Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

UTORAK 12.07.2011 | 12:00Džikić saopštio spisak za EPIZVOR: B92, ZVANIČNI SAJTSelektor mlade košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Džikić saopštio je konačan spisak igrača koji će učestvovati na Evropskom prvenstvu u Bilbau.Šampionat ’starog kontinenta’ se održava od 14. do 24. jula, a u poslednjem trenutku selektor Džikić se zahvalio Petru Torlaku.„Ovo je definitvno bila najteža odluka u mojoj trenerskoj karijeri. Presudili su najsitniji detalji, bukvalno nijanse. Petar Torlak je sjajno radio i ponašao se sve vreme pripremnog perioda. Zaslužuje najfinije komplimente“, rekao je Džikić.Srbiju će na Evropskom prvenstvu u Španiji predstavljati sledećih 12 igrača: Danilo Anđušić, Milić Balgojević, Branislav Đekić, Filip Đuran, Nemanja Jaramaz, Milan Milovanović, Nemanja Nedović, Nikša Nikolić, Dušan Ognjenović, Lazar Radosavljević, Nikola Rondović i Nikola Kalinić. Pored selektora Aleksandra Džikića u Stručnom štabu će biti pomoćni treneri Srđan Flajs i Mirko Ocokoljić, skaut Strahinja Vasiljević i fizioterapeut Todor Galić. Srbija će se na Evropskom šampionatu za igrače do 20 godina takmičiti u grupi A sa selekcijama Rusije, Crne Gore i Slovenije
Link to comment

Namam pojma, baš će im faliti Musli. Najviše očekujem od Nedovića i Anđušića, pa ako Džile nešto izvuče...

Link to comment

spanci s Miroticem ili 'cuzice s Gobertom?bas mi porastao apetit da gledam bez muslija u timu. mogu misliti na sta ce da lici unutrasnja. a i bas sam tio da gledam momka vec jednom. fuck.

Edited by John_Malkovich
Link to comment

danas pocinje u20 prvenstvo evrope.cvetko nece igrati za u18 reprezentaciju

Link to comment

Gdje se igra U20? To su ovi Dzikicevi? Dosta mi je tanko to izgledalo po imenima.Ko je Valanciunas za taj uzrast, ako uopste ima neko tako dominantan na turniru?

Link to comment
Gdje se igra U20? To su ovi Dzikicevi? Dosta mi je tanko to izgledalo po imenima.Ko je Valanciunas za taj uzrast, ako uopste ima neko tako dominantan na turniru?
nikola mirotic i evan fournier su najzvucnija imena. mi bi sa muslijem bili u konkurenciji za zlato, ipak je ova generacija osvojila sve zlatne medalje kada su igrali protiv svojih vrsnjaka. verovatno cemo se i sada plasirati visoko.igra se u spaniji\gentile iz italije Edited by kojot
Link to comment

Hrvati se bas raspucali protiv Francuza.Za sada 8 koseva po cetvrtini.Znao sam i rukometne ekipe sa vise pogodaka.Ipak su u 4. cetvrtini opustili ruku i dali 9 koseva za konacnih Fra - Cro 49-33.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...