Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

zar ti nisi vladicinhanac? kaki sad vranjanci te spopali?
pa to je taj dijalekt, zato i konstantno pravim takve greske jer cesto pisem onako kako govorim, a ne proveravam postove posto smo svi mi ovde drugari. -_-
han i surdulica spadaju pod vranj(an)sku opstinu valjda.
ne, han i surdulica su posebne opstine ali su u istom okrugu kao vranje, a oznaka na tablicama je VR.izvinjavam se zbog off-a Edited by kojot
Link to comment

Jebiga, propustih ova desavanja, kad bude nekih snimaka kacite da pogledam. Cestitke momcima i Dzoliju.

za 10 dana pocinje u18 prvenstvo, tu imamo najvece sanse da osvojimo zlatnu medalju. verovatno cemo se koljati sa hrvatima (ala ovo zvuci politicki nekorektno) za zlatnu medalju. igrace i cvetkovic, barem prema najavama trenera, tako da ce spoljnu liniju ciniti cvetkovic - miljenovic - micic.
Ne bih stavio pare na to, Poljska je domacin ovde, po dosadasnjim postignucima, oni su prvi favoriti. Rusi su isto jaki, Francuzi, Turci, Spanci... Nama je generalno problem sto imamo tri sjajna igraca na istoj poziciji, i onda gomilu osrednjih na ostalim pozicijama. Ne znam kako bi to trebalo da izgleda. Osim Cvetkovica, hoce li i Mitrovic igrati? Edited by Joe D
Link to comment
Jebiga, propustih ova desavanja, kad bude nekih snimaka kacite da pogledam. Cestitke momcima i Dzoliju.Ne bih stavio pare na to, Poljska je domacin ovde, po dosadasnjim postignucima, oni su prvi favoriti. Rusi su isto jaki, Francuzi, Turci, Spanci... Nama je generalno probel sto imamo tri sjajna igraca na istoj poziciji, i onda gomilu osrednjih na ostalim pozicijama. Ne znam kako bi to trebalo da izgleda. Osim Cvetkovica, hoce li i Mitrovic igrati?
hoce, igrace svi iz u19.jeste, dobra je i poljksa.
Link to comment

Sto se Hrvata tice, moze im se lako obiti o glavu sto tretiraju ova dva klinca kao cirkuske mecke. Odigrali su abnormalan broj utakmica u poslednjih godinu dana. Slicno moze da vazi i za Cveleta kod nas, s tim sto on ne mora da igra prevelike minute, a ovi verovatno nece da izlaze iz igre. Do kraja prvenstva ce krepati.

Link to comment
Jebiga, propustih ova desavanja, kad bude nekih snimaka kacite da pogledam.
imash na sport scene manje-vishe sve utakmice sa prvenstva koje su bile emitovane na tv.
Link to comment
Zna li se broj Cveletovih utakmica u posljednjih godinu dana? Trocifren li je?
verovatno oko 50. ne znam koliko je utakmica propustio zbog povrede.@texja ne mogu da nadjem te torrente Edited by kojot
Link to comment
ne, han i surdulica su posebne opstine ali su u istom okrugu kao vranje, a oznaka na tablicama je VR.
Moram jedan off ovde :)Jedan moj drugar je Kojotov sugradjanin pa sam cuo pricu kako se svadjali Hancani i Surdulicani koja je varos bolja i ovi iz Surdulice navode kao argument da Surdulica ima jedan semafor a Han nijedan. A ovi iz Hana im pobijaju argument navodeci cinjenicu da gore pomenuti semafor ne radi pa se ne racuna. :)
Link to comment

Na u18 će i Poljaci biti zanimljiva i vrlo jaka ekipa, svi ovi što su igrali na u19 se 93. i 94. godište i ovo SP im je bila kao priprema za ovo EP na kojem su domaćini.

Link to comment
Moram jedan off ovde :)Jedan moj drugar je Kojotov sugradjanin pa sam cuo pricu kako se svadjali Hancani i Surdulicani koja je varos bolja i ovi iz Surdulice navode kao argument da Surdulica ima jedan semafor a Han nijedan. A ovi iz Hana im pobijaju argument navodeci cinjenicu da gore pomenuti semafor ne radi pa se ne racuna. :)
Nije mi jasno u cemu je fora sa fetisom ka mrtvim semaforima u nas? U mojoj ulici zimus kola spicila jednu devojku, pa su se konacno setili da stave semafor. Naravno, taj semafor jos uvek nije proradio, verovatnno cekaju da jos jedna devojka nastrada.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...