Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Razlog broj 1 za to je Valunčiunas, pošto njihovi bekovi maksimalno agresivno brane šut, a kada ih probijemo, samo nas usmere na njega. A on je mnogo dobar bloker sa sasvim dobrim tajmingom za isti. To je dobrim delom poremetilo bekove, naročito Cvetkovića i Drenovca, a baš od njih sam očekivao da to lakše rešavaju jer pale sa poludistance i ne moraju da napadaju isključivo ulazom.I ne mogu da se ne zapitam - zbog čega nije D. Bogdanović išao, prosto mi je neverovatno da on sa svojih 213 nije mogao da pomogne. Ako smo već vodili dvojicu turista, koji nisu gledali terena maltene, ništa nam ne bi škodilo da je on bio u sastavu (pod uslovom da je zdrav naravno).
u pravu je misko, isto tako smo igrali protiv argentine (bar ono malo sto sam gledao) iako nisu imali valanciunasa da ih plasi i da ih usmijeravaju na njega. meni je nas napad bio uzasan, nekreativan, zapravo bez pick and roll igre i samo sa kruzenjem lopte po liniji tri poena bez sticanja ikakve prednosti iz toga do poslednjih sekundi napada kada bi najcesce bogdanoviv pokusavao 1 na 1. Edited by Timmi
Link to comment

Jos jedna stvar mi je zapala za oko ali sam zaboravio da napisem jutros... Besovic je ocigledno napredovao - malo je ojacao, ruka mu je sasvim pristojna, bori se (koliko moze, jel) u reketu, cak se ponekad i okurazi pa odigra ledjima. S'pram onog sto je nekad bilo, ovo i nije toliko lose.Ali - problem je sto i taj napredak u igri nije dovoljan da bude ravnopravan na juniorskom nivou. Ne pada mi na pamet da tvrdim da strucni stab Partizana ne moze da prepozna kvalitetnog igraca, ali ne mogu da nadjem niti jedan razlog zbog kog bih ovog momka drzao pri prvom timu. On realno ni Mile Ilic ne moze da postane. Nadam se da cu u skorijoj buducnosti pojesti sve izreceno, ali bih u ovom trenutku stavio kucu da je ovo totalni promasaj.

Edited by tkd7334
Link to comment

Meni se mnogo svidja ova generacija.Ima tu mnogo talenta takticki su odlicno potkovani znaju da odigraju vaznu utakmicu fali malo jaca konkurencija na cetvorci i petici i vise poverenja u visoke igrace.Sve ce to leci za par godina.Mislim da ce biti boljih igraca iz nase nago iz litvanske reprezentacije.

Link to comment

za 10 dana pocinje u18 prvenstvo, tu imamo najvece sanse da osvojimo zlatnu medalju. verovatno cemo se koljati sa hrvatima (ala ovo zvuci politicki nekorektno) za zlatnu medalju. igrace i cvetkovic, barem prema najavama trenera, tako da ce spoljnu liniju ciniti cvetkovic - miljenovic - micic.

Edited by kojot
Link to comment
za 10 dana pocinje u18 prvenstvo, tu imamo najvece sanse da osvojimo zlatnu medalju. verovatno cemo se koljati sa hrvatima (ala ovo zvuci politicki nekorektno) za zlatnu medalju. igrace i cvetkovic, barem prema najavama trenera, tako da ce spoljnu liniju ciniti cvetkovic - miljenovic - micic.
Po imenima smo prejaki i jedan od glavnih pretendenata na zlato, ali najveci strah me je upravo od ove bekovske linije superzvezda...oni su klinci jos uvek, veliko rivalstvo vlada medju njima, ego radi...videcemo
Link to comment

Eto prilike da vidimo Micića na dvojci, pošto mislim da jedini on to može da igra od njih trojice.i jedva čekam da ih gledam

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
Hoće li kod Hrvata igrati svi ovi što su sada igrali? Hezonja, Šarić...
da
Link to comment
za 10 dana pocinje u18 prvenstvo, tu imamo najvece sanse da osvojimo zlatnu medalju. verovatno cemo se koljati sa hrvatima (ala ovo zvuci politicki nekorektno) za zlatnu medalju. igrace i cvetkovic, barem prema najavama trenera, tako da ce spoljnu liniju ciniti cvetkovic - miljenovic - micic.
a o korektnoj gramatici i da ne pricamo:pace:(znam, ne moze se reci korektna gramatika) Edited by hazard
Link to comment

e jbg, dva dana uzastopno me ispravljaju, ovo je vec diskriminacija vranjanaca na ovom forumu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...