Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

najbolji igrac je cvetkovic, ne znam zbog cega juce nije bio na nivou na kome je igrao celo prvenstvo.
Prosto, po meni barem. Zato sto je Bogdanovic izforsirao, nije bas odigrao timski...izgleda da ni Drenovcu ne odgovara ta postavka igre.Velickovic me opet prijatno iznenadio, izvukao je veliki teret u zavrsnici pogotovo, posle ona dva izforsirana fula Bogdanovica mislio sam da nemamo mnogo sansi, kada ono prc.
Link to comment
Prosto, po meni barem. Zato sto je Bogdanovic izforsirao, nije bas odigrao timski...izgleda da ni Drenovcu ne odgovara ta postavka igre.Velickovic me opet prijatno iznenadio, izvukao je veliki teret u zavrsnici pogotovo, posle ona dva izforsirana fula Bogdanovica mislio sam da nemamo mnogo sansi, kada ono prc.
nema to nikakve veze sa tim.ko je velickovic? Edited by kojot
Link to comment
Prosto, po meni barem. Zato sto je Bogdanovic izforsirao, nije bas odigrao timski...izgleda da ni Drenovcu ne odgovara ta postavka igre.Velickovic me opet prijatno iznenadio, izvukao je veliki teret u zavrsnici pogotovo, posle ona dva izforsirana fula Bogdanovica mislio sam da nemamo mnogo sansi, kada ono prc.
da nije bogdanovica juce bilo, danas bi argentinci imali cast biti ishpricani.
Link to comment

Dok gledam,stalno zaboravljam da su omladinci u pitanju pa se nerviram, kad greše, kad stanu, pa ne znaju, šta će i kome će, kad uvaljuju loptu onom ko je vezao poene da nastavi da siluje i dalje i sl.Nervira me Bešović, klempo jedan spori... A onda konstatujem da ima 2.20 i da je garant bar duplo bolji od Vraneša u njegovim godinama...Nerviraju me Cvetković i Bogdanović na smenu...A u stvari se radi o izvanrednim talentima...Jedino me je onaj Guja prijatno iznenadio poslom koji odradjuje... Evo sad ću da izguglam da vidim gde taj igra, ali ako imate neku insajd info, javljajte... Elem, Marko Gujančić -Mladost Čačak, 202cm sept1992... Eto novog materijala za Mutu možda, sad kad su mu oteli Čakarevića...

Link to comment
dal ce biti neki kojottm za utakmicu veceras?
ako si u zemlji imas na rts-u, a ako si van zemlje imas na eurosportu. ako nemas nista od navedenog onda ce biti streama ovde:http://www.firstrowsports.eu/watch/72657/1/watch-serbia-vs-lithuania-%5Bu19%5D.html
Link to comment
ako si u zemlji imas na rts-u, a ako si van zemlje imas na eurosportu. ako nemas nista od navedenog onda ce biti streama ovde:http://www.firstrowsports.eu/watch/72657/1/watch-serbia-vs-lithuania-%5Bu19%5D.html
hvala!
Link to comment

Ne znam šta je veća besmislica...Prozivati Cvetkovića, koji je, koliko pratim, naš najbolji igrač na prvenstvu. A mislim da je godinu dana mladji od ostalih.Ili pričati kako je Bogdanović forsirao. Verovatno bi manje forsirao da nam organizacija igre nije bila raspad, ali dobro...Inače, meni je ovaj Vujošević OK, a od manje istaknutih skroz mi je interesantan Mitrović.U svakom slučaju, najbolje želje klincima. Nevezano za svetinju koju brane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...