Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ma davno se ja oprostio al kad dadosmo kos na 0,4 do kraja , skocih i posle ovo, jedan od najglupljih padova
2008. Valencia protiv nekih indijanaca, mislim Evrokup, -17.5 imam, ide lik ovako k'o Besovic, sekund 2 do kraja, rukom jedno pola metra iznad obruca i lagano spusta loptu u kos ali ne lezi vraze... protivnik se zaleti i izbije je a sudija naravno ne svira nista, zavrsi 17 razlike.Najgluplji pad ikad.
Link to comment
videli smo.molim lepo, nek me demantuje u finalu...-_-
demantirao je u apsolutnoj vecini meceva dosad.jednostavno stavi 4th q pod svoju kontrolu ala vintage brandon roy :Hail: .
Link to comment
videli smo.molim lepo, nek me demantuje u finalu...-_-
Ajde kraj manje-vise ali ocajno je odigrao citavu utakmicu, bukvalno nijedan dobar potez, izgleda mu vanzemaljci ukrali talenat :(
Link to comment

Pred finalni duel selektor Dejan Mijatović dao je jasnu poruku igračima."Nije bitno koja je košarkaška sila ispred nas, već koju svetinju branimotegeltija dozivljava multipl orgazm dok cita ovo.

Link to comment

Гледајући ову утакмицу сетио сам се неког првенства од пре пар година које су наши освојили, а међу бољима био Никола Драговић. Деловало је да ће се појавити у сениорској репрезентацији, ал изгледа слаба вајда. Зна ли се разлог томе - кошаркашки квалитети, људски(неко силовање се помиње), порИјекло или нешто треће? Ево о коме се радиMy link

Link to comment
svaka cast, pobeda bez najboljeg igraca.
a on je? jel igra u finalu?(pomozite neobavestenom)
Pred finalni duel selektor Dejan Mijatović dao je jasnu poruku igračima."Nije bitno koja je košarkaška sila ispred nas, već koju svetinju branimotegeltija dozivljava multipl orgazm dok cita ovo.
na koju li je svetinju mislio?
Link to comment
a on je? jel igra u finalu?(pomozite neobavestenom)na koju li je svetinju mislio?
najbolji igrac je cvetkovic, ne znam zbog cega juce nije bio na nivou na kome je igrao celo prvenstvo. Edited by kojot
Link to comment
ES2 prenosi a na RTS2 je najavljena odbojka :unsure: u 20:15
Hvala!Ovde imam ES2, rumunski komentator i njegova saradnica non-stop mrmljaju: "Srbija, Jugoslavija..."
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...