Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

i jos cvetkovic pride. Mnogo je.
bice to sjajna ekipa sledece godine u londonu kada se odazovu oba milicica
Link to comment

samo 3 razlike :isuse:Cvele celu tekmu bez to i sada 2 u zadnjih 40-ak sekundi.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
Dojaja mi je sto ova ekipa nema centra, nema prostora za alibi igru koju vole bespotrebno da forsiraju nasi treneri u ovim mladjim selekcijama. A spoljna linija nam je brutalna.
1C i 2PF covjek vodi.bez trepniti. i jos ovog besovica igra <9 min protiv ultra visoke ekipe. u prevodu nece igrati protiv drugih.ovaj guo je kao nba prospekt. bio na NHS-u. Edited by John_Malkovich
Link to comment
3 PF.
Silađi i MitrovićGujaničić je više trojka, na prošlom EP-u je igrao 4, ali je celu sezonu proveo na krilu.
Link to comment
Ne znam gde je proveo sezonu, kad sam ga gledao bio je cista cetvorka i nije mi delovao kao neko ko moze da ima perspektivu na trojci.
Još prošle godine, posle EP-a su ga savetovali da ako misli da se ozbiljno bavi koašrkom, mora da ide na trojku. Ima 202 i sa time ne može na 4.Cele godine je u Čačku igrao trojku, ja sam ga gledao uživo jednu tekmu i razvalio je. Malo slabije trojke je napadao leđima, a kad stave nekog jačeg - probijao i šutao.Mnogo bolje i skače iz drugog plana.Mada, ako se bude i dalje forsirala ova brža igra, verovatno će i na ovom SP-u najviše provesti na 4. Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Zvanicno govno od sajta sad uopste ne radi angry.gif Ameri ocekivano masakriraju Egipat sto je odlicno posto ce se malo opustiti pred mec protiv Srbije.Sta mislite kakve su nam sanse?Rusija - Brazil je zanimljiva utakmica, Rusi bili favoriti ali Brazioci vode i prilicno su zajebani sa mladjanim Bebeom Nogueirom i Raulom Netom.

Edited by Feindouno
Link to comment

meni radineznad ako ce se kanci opustiti. tu su 12 igraca da se dokazu.pojma nemam. valjda ni oni centra nemaju. Bebe :Hail: raul Neto :Hail: postgame s cvetkhttp://latvia2011.fiba.com/pages/eng/fe/11/fu19m/news/p/nid/47611/video-interview.html

Link to comment

Proradi sad, taman su i Rusi preokrenuli.Da, i Ameri su tanki pod kosem, onaj McDermot nesto pokusava i imaju nekog malo krupnijeg crnca koji se zamalo potukao sa Valanciunasom juce ali nisu nista posebno.edit:Rusi poveli 5 sekundi prije kraja, Nogueira izjednacio 2 sec prije kraja a onda Karasev dao trojku sa sirenom za pobjedu :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...