Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

U odnosu na Espn i NBA, ovi ostali ne mogu da se porede.I sajt je savim solidan, ne znam šta je toliki problem sa njime?

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
el sajt je nevidjeno govno
+1Fiba Europe jebe keve sto se tice pracenja utakmica, pbp-ovi za zensko EP rade odlicnoedit:I jebo vas NBA. Na NBA.com ne idem uopste jer je pretrpan glupostima i prespor. ESPN takodje, manje-vise, sem kad zabode Yahoo.EL sajt 90% vremena prosto ne radi, mora da se refreshuje sve po 10 puta i sl. Skoro u svakom kolu je pbp kasnio, crkavao ili ga prosto nije bilo itd... Edited by Feindouno
Link to comment

Nepreglednost, prenatrpanost nepotrebnim sadrzajima, kao i cesto pucanje.NBA.com je daleko najgori kosarkaski sajt, po meni, ako se izuzmu stranice timova. Bombarduju te stvarima koje ne zelis da gledas. Video sekcija ocajno organizovana. Livescore uzasan. Da nema Kyle Montgomeryja, ne bih ga upalio nikad.edit: fei brzi

Edited by Joe D
Link to comment
Smešno je porediti Evroligu i ove, bar po ovim tehničkim pitanjima. EL sajt je jedan od boljih
Meni nije uopce. ni po tehnickim a pogotovu ostalim pitanjima. za zrno imaju prednost po tehnickim iznad fiba-e. ako i to.obrni okreni, za moj ukus vrlo primitivno i ljeno od strane odgovornih. ovo je 2011, ne 2004.onaj el sajt izgleda u stilu da je sklopljen za 2-3 sata od 1 osobe. Edited by John_Malkovich
Link to comment
+1Fiba Europe jebe keve sto se tice pracenja utakmica, pbp-ovi za zensko EP rade odlicnoedit:I jebo vas NBA. Na NBA.com ne idem uopste jer je pretrpan glupostima i prespor. ESPN takodje, manje-vise, sem kad zabode Yahoo.EL sajt 90% vremena prosto ne radi, mora da se refreshuje sve po 10 puta i sl. Skoro u svakom kolu je pbp kasnio, crkavao ili ga prosto nije bilo itd...
upravo, pbp je odlican. el sajt je govno koje stalno trokira, prosle godine nije radio na otvaranju sezone :isuse:da ne pricam da komentatori koji rade utakmice govore tarzanski engleski. sramotno los sajt.
Link to comment

od 1/4 finala ce navodno da bude na fibatv.evo, vodimo 16-14http://www.fibalivestats.com/matches/13883/03/67/78/574vj440RnAuE/prije pola sata su objavili na twitteru da rade na tome. jos nisu uspjeli. pa oni su sampioni gluposti.e: mucenje s kinezima...

Edited by John_Malkovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...