Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Sta bi sa Bojicem, Marinkovicem?
Upravo ovo što je insajder rekao. Ima 5-6 povređenih igrača, tu su još D. Bogdanović, Vujović, Avramović... Ali sve lakše povrede. Tog Bojića nikad nisam gledao, ali ako je dobar, to bi kompletiralo ovaj tim, pošto im baš falui dobra petica. Odavno nisam u mlađim kategorijama video mesara poput Miškovića koji je juče najveći deo vremana proveno na centru.
Link to comment

Pa Bojic i nije petica. Dusan Bogdanovic vec jeste, i on je koliko znam pusten juce iz u19 selekcije. A Vujovic je pretpostavljam Vukasin?

Link to comment

Da Vukašin.Rekoh za Bojića da ga nisam gledao, znam da ima 207 i da je imao neke jako dobre skakačke partije, pa sam zbog toga pomislio. Na četvorci definitivno previše igrača.

Link to comment

Pa sad, u ovih 12 sto su igrali ima jedna cetvorka, tako da nece da skodi. Mogu Marinkovic i Bojic da posluze na petici u ovim mladjim selekcijama, narocito ovaj prvi jer dosta dobro prati bekove. Sa Bogdanovicem koji jos ume da odigra nesto na low postu, i ovom dvojicom, bice to ok, narocito sto ova ekipa po profilu igraca treba da forsira brzu igru pa i nije neophodan neki teskas.Po meni pre fali jedan bek suter.

Link to comment
Pa ne znam, koliko ima, 18? Valjda mu je ovo bila izlazna u sredjnoj skoli. Ako je sad zavrsio trecu godinu, uprsko je tu opciju sa potpisivanjem profi ugovora.EDIT: Moze direktno na fax da ide odavde, ne mora da prolazi kroz srednju skolu, u slucaju da si na to mislio. Sa njegovim CV-em, dobio bi punu skolarinu na bilo kom univerzitetu.
Mislio sam da bi, kao 18godišnjak, morao da odradi jednu, finalnu godinu u nekoj USA srednjoj školu. Ali ti svakako bolje znaš kako to ide. :)
Link to comment
Pa sad, u ovih 12 sto su igrali ima jedna cetvorka, tako da nece da skodi. Mogu Marinkovic i Bojic da posluze na petici u ovim mladjim selekcijama, narocito ovaj prvi jer dosta dobro prati bekove. Sa Bogdanovicem koji jos ume da odigra nesto na low postu, i ovom dvojicom, bice to ok, narocito sto ova ekipa po profilu igraca treba da forsira brzu igru pa i nije neophodan neki teskas.Po meni pre fali jedan bek suter.
Nikola Janković i Bezbradica su juče igrali na četvorci, a možda 10-ak minuta se tu spuštao i Popovski, čak je to dobro i izgledalo. Definitivno će Marinković i Bojić ići i na pet, jer verujem da će na kraju u sastavu biti 5 igrača kojima je to primarna pozicija.
Link to comment

Svaka cast za skautski zurnal.Puno, puno hvala.

Mislio sam da bi, kao 18godišnjak, morao da odradi jednu, finalnu godinu u nekoj USA srednjoj školu. Ali ti svakako bolje znaš kako to ide. :)
Da mislim da si u pravu totalno sam zaboravio. Bilo je price da bi morao 1g u srednju u US valjda.
Link to comment

Bojic nece sacuvati nijednu peticu, bez obzira na njen kvalitet (decko je napadac cist, koji se krece izmedju 3 i 4). Na to mogu kucu da stavim. Vujovic koji je vracen sa pocetka priprema je Nikola, Vukasin nije bio ni na sirem spisku. Evo je vest:Selektor u18 reprezentacije Srbije Marko Icelic je skratio spisak za 4 imena i na Zlatibor zbog povreda nisu posli Nikola Socanac, Nikola Vujovic, Nikola Pavlovic i Nikola Ristic...18 igraca je otputovalo na nastavak priprema i to Ivan Saicic i Ivan Marinkovic iz Zvezde, Stefan Popovski Turanjanin (Ostende), Nikola Jankovic, Nemanja Bezbradica (FMP), Djordje Milosevic, Luka Mitrovic (Hemofarm), Vasilije Micic, Pavle Reljic, Andrija Bojic (Mega), Sasa Avramovic, Milos Jankovic (Mladost Cacak), Strahinja Gavrilovic, Stefan Zecevic (Radnicki KG), Stefan Pot(Novi sad), Nikola Radicevic (Partizan)edit: generalno iz generacije `93 igraci za koje moze da se kaze da lice na centre po konstituciji i visini su: D. Bogdanovic, N. Vujovic, N. Miskovic...tu moze da se doda i Marinkovic iz zvezde (on je 4. ali zbog atleticizma i zilave gradje moze da igra i 5 u ovoj konkurenciji)

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

ja sam se "rukovodio" ovim

Marko Ičelić, selektor reprezentacije Srbije do 18 godina, odredio je širi spisak kandidata za šampionat Evrope koji će se od 21. do 31. jula održati u Vroclavu (Poljska). Kandidati za reprezentaciju će se okupiti 6. juna u 12 sati u beogradskom hotelu “Trim”. Na spisku se nalzi sledećih 28 igrača: Aleksandar Cvetković, Ivan Saičić, Nikola Čvorović, Ivan Marinković (Crvena zvezda), Stefan Popovski–Turanjanin (Ostende), Nikola Janković, Nemanja Bezbradica, Nikola Pavlović (FMP), Nemanja Dangubić, Nemanja Krstić, Đorđe Milošević, Luka Mitrović, Nikola Milutinov (Hemofarm), Vasilije Micić, Pavle Reljić, Andrija Bojić, Nikola Vujović (Mega vizura), Saša Avramović, Miloš Janković (Mladost Čačak), Strahinja Gavrilović, Stefan Zečević (Radnički KG 06), Stefan Pot (Novi Sad), Vukašin Vujović, Nenad Miljenović, Dušan Bogdanović, Nikola Radičević (Partizan mts), Nikola Ristić (Kuršumlija), Nikola Sočanac (Beovuk).
Što se tiče odbrane, mogao bi možda taj Mišković da sačuva i neke jake petice, krupan je, deluje baš jako, uz to vrlo grub. Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
Selektor u18 reprezentacije Srbije Marko Icelic je skratio spisak za 4 imena i na Zlatibor zbog povreda nisu posli Nikola Socanac, Nikola Vujovic, Nikola Pavlovic i Nikola Ristic...
boldovani ne postoji. Verovatno je Milutinov u pitanju.
Link to comment
Da mislim da si u pravu totalno sam zaboravio. Bilo je price da bi morao 1g u srednju u US valjda.
Trolujemo sad jbg, ali ajde na brzinu - godina dana u sredjnoj skoli nije obavezna, pomogla bi mu radi navike i jezika. Ali naprimer, def. ce vise napredovati u Partizanu (osim ako nije imao opciju da ode na neku akademiju kao npr Oak Hill ili DeMatha). Na fax moze moze direktno iz srednje skole iz Srbije, treba samo da polozi TOFEL, SATs i overi diplomu, a momak je poprilicno bistar, tako da to ne bi predstavljalo nikakav problem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...