Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Da nastavim ovde onu priču sa KKP topikaOvaj Vujović o kome pričaju Insajder i Joe D - da li je to onaj koji se skidao u derbiju za Partizan?

Link to comment

Ok, hvalaNe sećam se da sam gledao Nikolu, a Vukašin ima štofa samo mi deluje premekano. Nadam se da je Nikola jači.

Link to comment

Ima u Srbiji dosta talentovane dece. Tragedija je sto mnogi od njih ne naprave nikakvu seniorsku karijeru.Naravno, dusebriznici ih u 99% slucajeva odgovaraju od odlaska na americke koledze

Link to comment

Vodimo protiv Mege na poluvremenu 49-44. Cvele samo 5 poena ( 2-10 iz igre ) ali se zato Saicic razigrao, dao je 17 poena, Radonjic 10, Cvorovic 7, Marinkovic 6 uz 5 skokova i Curovic 4.

Link to comment

Bice da se Cvetkovic povredio, napustio igru nakon nekog faula, zamenio ga Radonjic da izvede bacanja. Nema ga na startu drugog.uh, opet na guzove, za malo da ispustimo 18 razlike. Bravo! Zabrinjava ovo sa Cveletom, valjda nije nista opasno.

Edited by Joe D
Link to comment

Cvetkovic se definitvno povredio cim nije igrao celo drugo poluvreme. Elem dobismo i to jedva nakon sto smo imali +18 na kraju trece cetvrtine. Ja ne znam kakav oni problem imaju pa ne mogu da mirno zavrse utakmicu? Protiv KKP u Pioniru smo dosli u istu situacija i to je bilo +16 5 minuta pre kraja. Protiv FMP-a smo prokockali +17 na poluvremenu.Cvorovic na kraju junak meca sa par skokova i dva pogodjena penala za konacnih 91-88. Saicic dominirao sa 30 poena uz index 43. Cvorovic dabl-dabl 13 poena i 11 skokova, Radonjic 16 poena ali sut iz igre 6-19 i na kraju je promasio 2 bacanja ali je srecom Cvorovic uhvatio loptu u napadu. Curovic dobra rola, za 13 minuta isto toliko poena i to uglavnom u 3 cetvrtini kad smo napravili najvecu razliku. Marinkovic 10 poena, Aranitovic 4 i Cvele ostao na 5 poena.Svaka cast klincima na prolasku u finale :Hail: .

Link to comment

Cvele je ozbiljno izvrnuo zglob, iznet je sa terena. Prva prozgnoza - 99 posto ne igra u finalu, a kažu "verovatno igra u Barseloni". Takodje kažu da je ekipa odreagovala odlično, da su drugi preuzeli odgovornost, da je Saičić bio sjajan.Sve je ovo uspeh, jer imamo tim koji je završio sedmi u ligi, a dobio je FMP i Megu u dva dana. Svaka im čast.

Link to comment

Vasa je odneo Cveleta sa terena do klupe nakon povrede...cinilo se da je ozbiljnija povreda jer je Cvele jaukao od bolova i jedno 2-3 minuta je lezao na parketu dok se kretenke koje su kao medicinsko osoblje na turniru nisu setile da udju i da reaguju...Saicic dominantan danas, Mega nije imala resenje za njega...bukvalno su pripremili utakmicu tako da zaustave Cveleta u cemu su i uspeli (Reljic ga je cuvao), ali je ostatak zvezde odigrao iznad mozda i realnih mogucnosti...Mega je izgubila cvrstinu i u odbrani i u skoku jer je Vujovic dobio 2 licne u prvih par minuta utakmice (presedeo dobar deo prvog poluvremena, a kasnije igrao u strahu od ulaska u problem sa licnim)...Vasa je zaista izvanredan, prava je milina gledati tog momka...inace, sedeo sam pored Vasinih roditelja, i njegova keva se bas bas razume u kosarku moram priznati...cale mu je non stop dobacivao "koncentrisanije, nemoj nonsalantno..."edit: Cvele je na dva minuta do kraja ponovo dosao do zvezdine klupe, ovog puta mogao je da hoda naslonjen na nekog lika

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Pobeda Hemofarma u finalu protiv Crvene zvezde:http://www.juniorskaligakss.com/sr/box.php?id=140U meču za 3. mesto Mladost je pobedila Mega Vizuru:http://www.juniorskaligakss.com/sr/box.php?id=139Zvezda se dobro držala ali ipak nije mogla da pobedi bez Cveleta. Na početku je Zvezda imala vođstvo 9-2 ali je onda Hemofarm uzvratio serijom 20-0 i do kraja meča su održavali vođstvo uglavnom 6-10 razlike.Uglavnom, Hemofarm je potpuno zasluženo osvojio titulu, cele sezone su bili konstantno dobri. Mada, da je Zvezda bila kompletna šanse u ovom meču bi bile 50-50. Po mom mišljenju, najbolja i najatraktivnija utakmica ove sezone je bila baš između Zvezde i Hemofarma u Kovilovu kada je Hemofarm slavio posle 2 produžetka. Nagradu za MVP final 8 je dobio Saša Avramović iz Mladosti. Nagrade su delili Milojević, Vujanić, Drobnjak i Topić a bili su prisutni i funkcioneri KSS Tomašević i Bodiroga, kao i još dosta poznatih ljudi iz sveta košarke. Sve u svemu, jedna krajnje zanimljiva sezona u kojoj je kvalitet stvarno bio na visokom nivou.

Link to comment

Avramovic je bio MVP i na kadetskom pre dve godine, cini mi se. Ali nekako zanemaren u reprezentaciji, videcemo da li ce dobiti sansu ove godine.Od ovih sinoc, svideo mi se Dangubic, iako mu je sut bogu plakati. Ali zavidna brzina i tehnika za 202 visine. Milutinov isto dosta dobro izgleda za nekog ko puni 17 krajem decembra. U zvezdi samo Saicic i Marinkovic lice na kosarkase.

Link to comment
Avramovic je bio MVP i na kadetskom pre dve godine, cini mi se. Ali nekako zanemaren u reprezentaciji, videcemo da li ce dobiti sansu ove godine.Od ovih sinoc, svideo mi se Dangubic, iako mu je sut bogu plakati. Ali zavidna brzina i tehnika za 202 visine. Milutinov isto dosta dobro izgleda za nekog ko puni 17 krajem decembra. U zvezdi samo Saicic i Marinkovic lice na kosarkase.
Avramović je bio povređen u vreme prošlogodišnjeg U-17 u Nemačkoj.Btw, ako ćemo o izgledu, i Jovanović, Bogunović i Aranđelović iz Zvezde liče na košarkaše, samo što nisu ulazili u igru :)
Link to comment
Avramovic je bio MVP i na kadetskom pre dve godine, cini mi se. Ali nekako zanemaren u reprezentaciji, videcemo da li ce dobiti sansu ove godine.
Ovo je tacno. Decko stvarno izgleda jako, masivno, covek kada ga vidi rekao bi da nema neku pokretljivost, ali izgled vara. Odigrao je odlican turnir. Protiv Mege je bukvalno odigrao poslednju cetvrtinu sa 4 faula bez da su uspeli da ga izbace napolje. Apsulutni komandant i u odbrani i u napadu. Medjutim, ono sto se moze cuti u trenerskim krugovima jeste da njemu niko ne predvidja neku korektnu seniorsku karijeru. Niko se nije otimao oko njega, potpisao je profesionalni ugovor za Mladost. Argument za ovo jesu njegova kolena. Iskreno, mene ovo cudi jer je decko ostavio jako dobar utisak. Cak sam mogao cuti da ce za njega tesko biti mesta u reprezentaciji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...