Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jel moze negde da se nadje statistika juniora okk beograda?http://www.ksb.org.rs/ovde su samo rezultati ali nisam nasao statistiku

Link to comment
gusto na poluvremenu, FMP 30 - Cvetkovic 27.
zlikovče cool.gif pa reci da vodimo 17 Cvele je neverovatan. s obzirom da su skroz neuigrani, tako će da bude i u Barseloni. Inače, tamo vodimo malog Bojića iz Mege i Pota iz Novog Sada.
Link to comment
uh, dobili smo ih. jebem ti zivot, kako mi je krivo sto nisam mogao da idem.
Ali posle produžetka...Cvele 46 poena, 20penala, 5 sk, 5asistencija...
Link to comment
Pa dobro, nema niceg neverovatnog u tome da razbije Rebica, ipak je ovaj kadet. Cool za Bojica.
Mislim da obojica mogu da završe kod nas, ako budemo postojali u avgustu.
Link to comment

Dobar Pol Pot za sada protiv Mladosti.Mladost prosla. Hemofarm vodi 50 - 36 na poluvremenu, Mitrovic 11, 6 i 5 za 16 minuta.Tegi je jos zauzet uvlacenjem u bulju celokupnom strucnom stabu i upravi Partizana, tako da od snimaka veceras nece biti nista.

Edited by Joe D
Link to comment

Evo kratki utisci iz Vrsca. Gledao sam Zvezda-FMP i Mega-Radnicki.Cvele krenuo da prezentuje sva oruzja iz svog arsenala u prvom poluvremenu. Dominirao je, prebrz je, odlican crossover, ulaz, imao je masu naskoka u reket i suta (dosta je i masio). Jednom recju - dominirao je. Naravno, znate da mrzim Covica i njegovu druzinu, ali desilo se nezamislivo. Dok sam u prvom poluvremenu zdusno bodrio zvezdu, u drugom sam navijao za FMP. Razlog - Cvele. Toliko je bio arogantan i toliko je silovao da su ga igraci bukvalno molili za loptu kada su sami na poziciji za sut kao duhovi. On im loptu ne da. Sigurno ce imati odlicnu karijeru ali verujte da mi je bilo muka da gledam to silovanje i unistavanje bilo kakve timske igre (znam, zvezda nema kvalitet osim njega i Marinkovica). Zvezda je vodila i 20 razlike (ne znam tacno) ali je Turanjanin odlicnim sutevima vratio FMP i otislo se u produzetke. FMP je imao napad za pobedu ali se bas on spetljao i Zvezda je otisla u finale. Marinkovic dominirao u skoku, Cvele u silovanju. Kod FMP-a nekako najbolji utisak su ostavili Bezbradica i Turanjanin.Drga utakmica dana - vodio se pravi rat. Mega iako na papiru kvalitetnija, dozvolila je sebi da dovede u pitanje prolaz u polufinale. Smenjivale su se ekipe u vodjstvu, bilo je lepih poteza zaista. Micic pokazao svoj raskosan talenat, i u odbrani i u napadu. Dosta drzi loptu u posedu, sposoban je da kreira sam sebi poziciju za sut, ali cini mi se da najvise poverenja ima u ulaz jako do samog kraja. Odlicno je igrao pnr sa Vujovicem gotovo citavo drugo poluvreme kada su jurili rezultat. U poslednju cetvrtinu uslo se sa prednoscu Radnickog od devet razlike. Nakon izlaska Bojica (koji svakako ima napadacke kvalitete, mada danas nije bas briljirao), Mega pravi seriju 7-0 i vraca se u utakmicu. Sakotic je dao dve jako bitne trojke, Reljic odigrao korektnu odbranu. Generalno, Radnicki ima jednu zivotinju na centru - Miskovica, sa kojim se Vujovic bukvalno tukao celu tekmu. Miskovic je imao 13 skokova ali ocajan sut iz igre. Gavrilovic i Zecevic su zasipali kos Mege trojkama konstantno. Dosta su imali otvorenih suteva, po meni najvise zahvaljujuci Bojicu i njegovoj nezainteresovanoj odbrani. Ubedljivo najkonstantniji i najkorisniji igrac utakmice - Nikola Vujovic. Skakao je, blokirao, asistirao, poentirao uz fantastican procenat suta, jednostavno odigrao mozda i najbolju partiju ove sezone. Njegov sut sa vrha reketa pred kraj utakmice je mozda i prelomio mec, kada je Mega otisla na cini mi se 6-7 razlike (imao je 16 poena, 15 skokova, 3 asista, 1 blokadu iako mu nisu upisali jos 2 ocigledne. Naravno od gotovog su napravili veresiju, Radnicki je dao neke koseve iz ocaja od cega jednu trojku o tablu. Ipak, na kraju, Mega odlazi u zasluzeno finale. I sutra idem u Vrsac, pa izvestavam iznova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...