Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ali Cvetkovic i Miljenovic 0 (nula) izgubljenih lopti do sada. Kako mi je krivo sto nisam mogao da odem da gledam.
cuti, ne pominji to.imao sam goste pa nisam mogao da idemDraftExpress: Aleksandar Cvetkovic playing incredible basketball right now. In complete command of everything happening on the floor. Team up 69-58 #NIJTDraftExpress: Half of #NIJT final: 55-44 Red Star. Aleksandar Cvetkovic putting on an amazing show. Clearly the best player on the floor. 20 pts, 3 ass!2011-02-20 10:05:29 Edited by kojot
Link to comment

pobedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!idemo u barselonu :)cvetkovic 35p, 9sk, 8as (verujte mnogo je vise od ovoga) i 0 (nula!) izgubljenih lopti. index 55 - bog kosarke!!! :Hail:

Link to comment
Cvele :Hail: 35p, 9sk, 8as, index 55
sunce ti kalajisano :blink: imate li neki inside info, kada mi kupujemo ovog malog? :D dacemo vam Kapitena za njega, vama ionako fali iskustvo :P
Link to comment

Za one koji su gledali, jesu li oni uopste igrali bilo kakvu odbranu jedan protiv drugog?edit: mislim na Cvetkovica i Miljenovica

Edited by deeps
Link to comment
Za one koji su gledali, jesu li oni uopste igrali bilo kakvu odbranu jedan protiv drugog?edit: mislim na Cvetkovica i Miljenovica
igrali su, ali posto miljenovic nije mogao da ga cuva, sto je ocekivano, onda su izmenjali jos nekoliko igraca na njemu. videli smo koliko su bili uspesni.uvalin moze da ga duva ako ne da vecu slobodu u igri cvetkovicu. ne samo sto je odlican odbrambeni igrac, ne samo sto ima fenomenalan pregled igre, vec decko ima poene u rukama. bukvalno moze da trpa na sve moguce nacine.@ feino homo
Link to comment
Ali Cvetkovic i Miljenovic 0 (nula) izgubljenih lopti do sada. Kako mi je krivo sto nisam mogao da odem da gledam.
Cvetkovic je imao jednu izgubljenu kad je napravio korake. Miljenovic mislim da stvarno nije napravio nijednu izgubljenu.
pobedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!idemo u barselonu :)cvetkovic 35p, 9sk, 8as (verujte mnogo je vise od ovoga) i 0 (nula!) izgubljenih lopti. index 55 - bog kosarke!!! :Hail:
Cvetkovic je imao sigruno preko 8 asistencija, inace prosto je neverovatno kako je danas odigrao. Bas smo igrali kao tim i kad god bi Cvele krenuo na ulaz ostali su se dobro otvarali, centri trazili loptu u reketu a bekovi cekali sami na trojci i svaki put je pas bio pravo u ruke saigracu. Vidi se iz aviona da se igraci medjusobno odlicno poznaju.
Za one koji su gledali, jesu li oni uopste igrali bilo kakvu odbranu jedan protiv drugog?edit: mislim na Cvetkovica i Miljenovica
Miljenovic i nije neki odbrammbeni igrac a Cvele je izgledao prlicno iscrpljeno. Miljenovic i Rebic su igrali neke minute u petorci pa su Miljenovica cuvali Saicic i Radonjic.Sampioni :Hail:Sampioni.jpg Edited by BarryWhite
Link to comment

Cvele je od jedne prosecne ekipe (6 pobeda, 8 poraza u JJL) napravio masineriju. Pokazao je koliko za jedan tim znaci kvalitetan i kompletan plej. Podseticu da je zvezda bez njega igrala r&g kosarku, oslanjajuci se dominantno na sut za tri.

Link to comment
sunce ti kalajisano :blink: imate li neki inside info, kada mi kupujemo ovog malog? :D dacemo vam Kapitena za njega, vama ionako fali iskustvo :P
Pa da opravdate epitet "Srpska mladost?"Dalje pohlepne rucice od Cveleta
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...