Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Veciti ce igrati utakmicu za poslednje mesto u juniorskoj ligi. To dovoljno govore koliko je trulezi u ta dva kluba. Partizan je favorit u toj utakmici, igraju bolje i imaju jacu ekipu.

Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Veciti ce igrati utakmicu za poslednje mesto u juniorskoj ligi. To dovoljno govore koliko je trulezi u ta dva kluba. Partizan je favorit u toj utakmici, igraju bolje i imaju jacu ekipu.

Neće igrati i nije to juniorska liga nego kvalifikacije za kvalitetnu juniorsku ligu KSS. Sistem takmičenja je takav da Zvezda sad ide u kvalitetnu ligu Beograd, a Partizan i FMP igraju dodatnu utakmicu kvalifikacija za popunu kvalitetne lige KSS, sa nekom od ekipa iz drugih regiona. Znači Partizan i FMP imaju još šansi da prođu, a Zvezda ne.
Meni je baš drago da i druge ekipe kao REAL imaju kvalitet da uđu u to takmičenje. Mada realno ni kvalitetna liga Beograd ne zaostaje mnogo po kvalitetu. Tu će igrati Zvezda, Mladost, Dinamik, Beko, Zemun, Žitko, Žarkovo...

Link to comment

Citao sam negde na internetu da porazene ekipe iz tih duela igraju za to poslednje mesto iz Beogradske zone,moja greska. Jedinstvena juniorska liga je ipak mnogo kvalitetnija od lige Beograda . Najjaci timovi su se tamo kvalifikovali a tu su klubovi iz Vojvodine ,Borac iz Cacka. Zvezdin novi trener Avaramovic je odmah po dolasku u klub napravio veliki neuspeh. Mada ekipa koja za prvog pleja ima Lucica, tesko moze da napravi nesto ozbiljno. Sve u svemu velika blamaza Zvezde , poput one Partizanove od prosle sezone. na zalos CZ ce opet igrati one kvalifikacije za finalni ANGT turnir iako to ne zalsuzje ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment

Dodatne kvalifikacije za jedinstvenu juniorsku ligu igraju se u 2 grupe.
1, grupa Vojvodina, Partizan, Sloboda Užice i Niš
2. grupa Čačak 94, FMP, Joker i ne znam ko je četvrti

U jedinstvenu prolaze po 2 prvoplasirane, a trećeplasirane igraju baraž i ko pobedi prolazi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...