Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Savo da ima 10cm vise imao bi preko 2 metra. Neznatno je nizi od Micica, nije visina nekakav problem.

Sto kaze Blok deluje da mu dodaju koji cm po internetu, def izgleda krace od tih navodnih 193/4. Tom utisku doprinosi i prosecan raspon ruku, tu ga Vasa sa onim saketinama solidno sije. Na stranu sto je Micic medju juniorima bas strcao kao ekstra kvalitet, nekonstantan al video se visok plafon

Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

Imam osećaj da se na Kritu svake godine igra neko prvenstvo mlađih kategorija :D

 

Obično se jedno uvek igra tamo, jedno u nekoj baltičkoj zemlji. 

Link to comment

Juniorke su se plasirale u polufinale na EP. Nisu dobile nijednu utakmicu u grupi, u eliminacionoj fazi su dva od dva. I one su se plasirale na U19 SP sledece godine.

Edited by Micko8
Link to comment

Ova kadetska selekcija mi izgleda kao privatni tim Bjelica i Danilovica. Dva skracen beka koja se ispucavaju i kojima je sve dozvoljeno na terenu i sve im se tolerise. Dobili smo nemacku koja jeste dosta jaka ekipa to su dokazali i na turniru u Spaniji ali mi se uopste ne svidja kako igramo.

Link to comment

Kadeti su poceli turnir sa tri pobede u grupi. Ono sto brine u ovoj selekciji je nenormalno forsiranje Bjelica i Danilovica, na svakoj utakmici se takmice ko ce gore da odigra. Prvi igrac je kao neka zvezda Reala Madrida a drugi je sin presednika KSS:fantom:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Igramo protiv Finske u sesnaistini finala turnira.

osmini*

 

jao ovde je onaj retardirani sistem takmicenja gde niko ne ispada iz pocetnih grupa :ajde:

Edited by spaceploitator
Link to comment

Dosta igraca koji igraju malo u ekipi su kvalitetni igraci ali sta ces kada neki moraju da igraju po svaku cenu pre njih i uz to da divljaju koliko zele.

Edited by Micko8
Link to comment

Bikic,Andjelkovic,Kralic i Susic su meni licno najzanimljiviji igraci koji igraju spolja kod nas. Od visokih igraca Pavlovic i Zelic ali oni jedva da igraju na utakmicama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...