Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ali kako je Aleksa hladnokrvno izveo ona dva sl bacanja koja  su nam omogucila produzetak:thumbup: Ima ovde u ekipi dosta igraca sa petljom. I Mitar je opet igrao dobro na vaznoj utakmici do povrede. On je to u Realu uvek cinio.

Edited by Micko8
Link to comment
On 3. 8. 2024. at 23:28, bradilko said:

ma kakav drezgic. nikad igrac od njega. to se videlo kad ga je ubacivao zeljko. nit pregled igre  nit 1 na 1 nit neki sut izvanredan docim je dimitrijevic odmah pokazao da moze biti poseban.

 citam bloka i ovog micka koji je objektivan glede reprezentacije i ne svidja mi se to sto citam glede forsiranja i zapostavljanja igraca u tim kategorijama.

talentovanog klinca odmah snimis. odmah vidis da je topic poseban kao i dimitrijevic ali ovog drezgica. nista tu nema posebno osim sto je napucan i jak u tim godinama.

i treba kritikovari sve te trenere koji ne vide to i forsiraju mediokritete koji ce im doneti medalju bez da dobijemo igraca u seniorima. 

 

Bolje gledaj utakmice, umesto sto pricas napamet..

Link to comment

Pa i pored te dobre statistike Drezgic nas umalo nije ukanalio na ovoj utakmici nekoliko puta . Ono zabijanje u desnu stranu na sest razlike za nas pred kraj regularnog dela utakmice , gde ga cekaju dva protivnicka igraca i uzimaju mu loptu je bilo okidac izraelovog preokreta i umalo nas nije kostalo utakmice. Jeste on uradio i dosta dobrih stvari na utakmici, postigao je i neke vazne poene ali uvek je utisak oko njega da je mnogo ogranicen kao plejmejker. 

Edited by Micko8
Link to comment

Ajde ne seri više leba ti. Ne znam šta ti je momak uradio, al što je mnogo mnogo je. Pojma nemamo, svi se nešto protežiraju, Drezgić veze nema, Avdalović veze nema, menadžeri kolo vode a mi sve bolji i bolji. Samo kenjate i bezveze serete, gde vam je mercedes, gde vam je bmw? 

 

Uništili ste sve košarkaške topike btw. Gomila ljudi koja je imala nešto pametno da piše više ne piše ništa. Kako i da piše kad ste dozvolili glasnoj manjini da postane većina. 

Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Pa i pored te dobre statistike Drezgic nas umalo nije ukanalio na ovoj utakmici nekoliko puta . Ono zabijanje u desnu stranu na sest razlike za nas pred kraj regularnog dela utakmice , gde ga cekaju dva protivnicka igraca i uzimaju mu loptu je bilo okidac izraelovog preokreta i umalo nas nije kostalo utakmice. Jeste on uradio i dosta dobrih stvari na utakmici, postigao je i neke vazne poene ali uvek je utisak oko njega da je mnogo ogranicen kao plejmejker. 

samo mi reci sta to on ima da pruzi u senior kosarci a sto se ocekuje da bude neki reprezentativac ili evroliga igrac.

sut prosek, 1 na 1 prosek, telo nista narocito, pregled igre, pas igra, sve je to prosek.

dok dimitrijevic ima ruku, ima prirodno pametne kretnje, prostor, sve kapira.

no videcemo..

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Ajde ne seri više leba ti. Ne znam šta ti je momak uradio, al što je mnogo mnogo je. Pojma nemamo, svi se nešto protežiraju, Drezgić veze nema, Avdalović veze nema, menadžeri kolo vode a mi sve bolji i bolji. Samo kenjate i bezveze serete, gde vam je mercedes, gde vam je bmw? 

 

Uništili ste sve košarkaške topike btw. Gomila ljudi koja je imala nešto pametno da piše više ne piše ništa. Kako i da piše kad ste dozvolili glasnoj manjini da postane većina. 

 

pa ajde, objasni nam u cemu je drezgic tako poseban.

kakva su predvidjanja glede njega?

sta su mu mane, vrline

pratis pa objasni

Link to comment

Pa ne znam, evo recimo danas je u polfuinalu evropskog prvenstva imao 35p 12 asistencija i 8 skokova uz 56% šuta iz igre, mora nešto momak da radi ispravno..

 

Nije uopšte pitanje u nekoj posebnosti, definiši šta je posebno, poenta je u konstatnom pljuvanju. Napisao čovek 4 posta o tekmi a nije Drezgića spomenuo. Pa da nije bilo njega, izgubili bi danas 20 razlike. 

Link to comment

Ne znam, nisam optimista. Nagledao sam se slicnih igraca u nasim mladjim reprezentativnim selekcijama na poziciji plejmejkera, niko od njih nije uspeo da napravi nesto priostojno u seniorskoj kosarci. Recikliramo slicne igrace skoro svake godine u svim selekcijama. Daj boze da decko uspe pa da imamo koristi od njega u seniorskoj reprezentaciji.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Cista tehnicka bila.

 

Jebiga, ne slavi se tako glupo. Dobro da nas nije kostalo poraza. Nek mu to bude nauk za ubuduce..

 

Toga imas na svakoj euroligaskoj utakmici i na svakoj nba utakmici pa niko nije dobio tehnicku vec upozorenje.

Reakcija je takva jer su iz tog dela hale konstatno vredjali nase igrace.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Pa ne znam, evo recimo danas je u polfuinalu evropskog prvenstva imao 35p 12 asistencija i 8 skokova uz 56% šuta iz igre, mora nešto momak da radi ispravno..

 

Nije uopšte pitanje u nekoj posebnosti, definiši šta je posebno, poenta je u konstatnom pljuvanju. Napisao čovek 4 posta o tekmi a nije Drezgića spomenuo. Pa da nije bilo njega, izgubili bi danas 20 razlike. 

 

Koliko primljenih poena preko njega,koliko izgubljenih lopti.

Ja to dete pratim vise od 10 godina i dobar je momak.Evo najprostijim jezikom cu ti reci.U njega je ulozeno mnogo u svakom smislu,Od individualnih treninga,do njegove neogranicene slobode u Partizanu da radi sta hoce.Niko naravno ne moze da kaze da kaze da je on los,ali on jos nije ni blizu seniorske kosarke niti ima bilo kakvih naznaka da ce to igrati,prostim jezikom receno fali mu mnogo.Cak i veceras protiv Izraela odlepili smo se kada je on bio na klupi.Ali prosto on je takav,on drugacije ne ume da igra i ako ga imas u ekipi navikavas se da on igra tako.Dosta poena je dao na neko iskustvo i citanje odbrane.

Po meni licno ima mnogo sebicnih igraca u ovoj reprezentaciji ali se to mozda i ne vidi.

Naravno ne samo njemu svakom momku od srca zelim da naprave odlicne karijere,a ima materijala za to.

Edited by Блок_64
Link to comment

Evo i na kraju malo o vecerasnjoj utakmici.Utakmica stvarno za infrakt.Prosto se ovim momcima vuku muda po parketu.Pravili su pocetnicke greske ali su i pogadjali kada je bilo najpotrebnije.Jako je tesko igrati utakmicu protiv ekipe koju si pre nekoliko dana pa moze se reci lagano pobedio.

Ne treba ulaziti sada u detalje ko je bio kakav i kako su momci igrali,na kraju krajeva usli su u finale i naklon do poda za njih.Bice vremena za analizu.

Sve ovo je proslo i sve ovo je juce,vecers nas vec ceka borba za zlato.

 

Sutra smo kako stvari stoje bez Bosnjakovica,Markovic je i veceras igrao sa povredom,ima tu jos igraca koji su da kazem roviti,ali vremena za kukanje nema.

Hrabro momci nebo je granica.

Edited by Блок_64
  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Блок_64 said:

 

Koliko primljenih poena preko njega,koliko izgubljenih lopti.

Ja to dete pratim vise od 10 godina i dobar je momak.Evo najprostijim jezikom cu ti reci.U njega je ulozeno mnogo u svakom smislu,Od individualnih treninga,do njegove neogranicene slobode u Partizanu da radi sta hoce.Niko naravno ne moze da kaze da kaze da je on los,ali on jos nije ni blizu seniorske kosarke niti ima bilo kakvih naznaka da ce to igrati,prostim jezikom receno fali mu mnogo.Cak i veceras protiv Izraela odlepili smo se kada je on bio na klupi.Ali prosto on je takav,on drugacije ne ume da igra i ako ga imas u ekipi navikavas se da on igra tako.Dosta poena je dao na neko iskustvo i citanje odbrane.

Po meni licno ima mnogo sebicnih igraca u ovoj reprezentaciji ali se to mozda i ne vidi.

Naravno ne samo njemu svakom momku od srca zelim da naprave odlicne karijere,a ima materijala za to.

 

Izvini, ali ovo nema mnogo smisla. Prva stvar, lako proverljiva, Drezgić je imao +8 kada igra. Znači da je bilo -7 kad ne igra. 

 

U njega je uloženo mnogo, individualni treninzi i sloboda u igri, pa brate moj zar to nije nešto što se podrazumeva ako imaš talentovanog igrača? 

 

5 izgubljenih lopti. Ast to turnover ratio 12:5. Više nego dobro za pleja koji igra 43min u polufinalu EP i kod koga je lopta nonstop. Šta više odlično. 

 

Koliko poena smo primili ne znam ali nemoj da se začudiš kad vidiš koliko Američka reprezentacija prima poena preko recimo Karija ili koliko Denver prima preko Jokića.. 

Link to comment

Francuska je zauzela peto mesto na prvenstvu i tako se plasirala na SP. Ova hrvatska generacija rodjena 2006 godine dva puta ispada iz elitnih takmicenja. Pre dve godine u kadetskom uzrastu i sada u juniorskom.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...