Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Auuu, kakva ludnica. Klinci u finalu posle 2 produzetka, Kostic dao trojku u poslednjoj sekundi.

 

 

Obavezno odgledajte

 

 

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, Papovac said:

kakav cirkus jbt, ja batalio na 1 minut pre kraja

ja isto,,mislio da je vec gotovo....

Link to comment

Kostic je kod Vuleta pomocno osoblje, ako jednom u godini dobije loptu treba da bude srecan a najtalentovaniji je bek u ovoj ekipi.

Link to comment

Idemooooo!

 

ali kako je onaj sudija klosar dao tehnicku kad se radovao zbog one trojke. 

  • +1 1
Link to comment

Cista tehnicka bila.

 

Jebiga, ne slavi se tako glupo. Dobro da nas nije kostalo poraza. Nek mu to bude nauk za ubuduce..

Link to comment

Chosen people , izraelski lobi:fantom: Svaka cast Dimitrijevicu za ona dva pogodjena slobodna bacanja, spasio nas je veceras.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Cista tehnicka bila.

 

Jebiga, ne slavi se tako glupo. Dobro da nas nije kostalo poraza. Nek mu to bude nauk za ubuduce..

Ma budalastina, bukvalno bi suspendovao sudiju zbog toga, nula osecaja. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Micko8 said:

Kostic je kod Vuleta pomocno osoblje, ako jednom u godini dobije loptu treba da bude srecan a najtalentovaniji je bek u ovoj ekipi.

pa kako to moze? pa ja bih im jebao sve zivo i mrtvo i izbacio iz kosarke zbog ovakvih stvari. unistavaju karijere deci.

 

  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

pa kako to moze? pa ja bih im jebao sve zivo i mrtvo i izbacio iz kosarke zbog ovakvih stvari. unistavaju karijere deci.

 

 

Kostic igra promenljivo, cas dobro, cas lose. Zna Vule sta radi, tako da mani da mu jebes sve zivo i mrtvo. Ne treba ti takav komentar. Nosioci ekipe su Drezgic i Dimitrijevic..

Link to comment

Super je to sto se veruje Savi i sto on ima najvise loptu u svojim rukama ali brate nas svaki napad traje 20 sekundi gde je on ima u svojim rukama. Zato nam igra uopste nije tecna, treba da se veruje i nekim drugim igracima u ekipi. A ne da se neki igraci posle prve ili druge greske salju na klupu.

Edited by Micko8
Link to comment
On 3. 8. 2024. at 23:19, Jimmy Kowalski said:

 

Kostic igra promenljivo, cas dobro, cas lose. Zna Vule sta radi, tako da mani da mu jebes sve zivo i mrtvo. Ne treba ti takav komentar. Nosioci ekipe su Drezgic i Dimitrijevic..

ma kakav drezgic. nikad igrac od njega. to se videlo kad ga je ubacivao zeljko. nit pregled igre  nit 1 na 1 nit neki sut izvanredan docim je dimitrijevic odmah pokazao da moze biti poseban.

 citam bloka i ovog micka koji je objektivan glede reprezentacije i ne svidja mi se to sto citam glede forsiranja i zapostavljanja igraca u tim kategorijama.

talentovanog klinca odmah snimis. odmah vidis da je topic poseban kao i dimitrijevic ali ovog drezgica. nista tu nema posebno osim sto je napucan i jak u tim godinama.

i treba kritikovari sve te trenere koji ne vide to i forsiraju mediokritete koji ce im doneti medalju bez da dobijemo igraca u seniorima. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...