Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ma bice nego jos uvek nisam isao do hana, a drug zaboravio da ponese diskove kada je dolazio proslog vikenda.

Link to comment

micic bas ima veliku minutazu u prvom timu megavizure. na zadnjoj utakmici je igrao 32 minuta. bas bi bilo dobro da se oni plasiraju u superligu.

Link to comment
micic bas ima veliku minutazu u prvom timu megavizure. na zadnjoj utakmici je igrao 32 minuta. bas bi bilo dobro da se oni plasiraju u superligu.
Totalno si u pravu. Ozbiljno racunaju na njega. Cak ga odmaraju u juniorskoj ligi. Neretko decko sakupi i preko 10 asistencija po mecu.
Link to comment

Dobar je Vasilije, izuzetno zreo za svoje godine, potencijalno zver u odbrani. Mada, mislim da ima neku protekciju kod Miska, prevelika je to minutaza za nekog od 16 godina.

Link to comment
Dobar je Vasilije, izuzetno zreo za svoje godine, potencijalno zver u odbrani. Mada, mislim da ima neku protekciju kod Miska, prevelika je to minutaza za nekog od 16 godina.
Pa takav kvalitet i treba gurati pa makar na ustrb rezultata. A kada Misko preuzme nekoga od Covica, onda tu ima da se izgura igrac bez sumnje. Edited by 1n54jd3r
Link to comment
  • 2 weeks later...

kakav je to kojot kad nista ne izvestava? Miljenovic imao triple double u poslednjem kolu, 24,14,12 i drugi mec za redom 50 indeks. U nedelju u vizuri duel Micic - Miljenovic, bilo bi lepo da imamo nekog ppp izvestaca sa utakmice.Kad pocinje superliga? Miljenovic puni 18 pocetkom aprila, mozda bi Partizan mogao da ga registruje, posto kapiram da je izvesno da ce da pali iz FMPa.

Link to comment
kakav je to kojot kad nista ne izvestava? Miljenovic imao triple double u poslednjem kolu, 24,14,12 i drugi mec za redom 50 indeks. U nedelju u vizuri duel Micic - Miljenovic, bilo bi lepo da imamo nekog ppp izvestaca sa utakmice.Kad pocinje superliga? Miljenovic puni 18 pocetkom aprila, mozda bi Partizan mogao da ga registruje, posto kapiram da je izvesno da ce da pali iz FMPa.
isao bih ja sigurno, ali najverovatnije necu biti u beogradu.
Link to comment

Ne igra se u Tošinom bunaru već u hali Vizura sport u Zemunu.Juče sam gledao FMP - Beovuk, fenomenalna utakmica. Domaće izvukao Miljenović, davao je sjajne asistencije, posebno bitne kada je Beovuk igrao zonu. Bezbradica mi se i ne dopada previše, u ligi ima nekoliko boljih centara od njega. Kod Beovuka Sočanac jako dobar mada je pao na polju kondicije na polovini 3. četvrtine. U nedelju očekujem tesnu pobedu FMP-a, mislim da će prevagnuti to što imaju dužu klupu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...