Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 27. 7. 2024. at 15:02, Кристофер Лумумбо said:

Losa utakmica, sudije pustaju tucu, igramo u nemoj maloj sajamskoj hali. 
 

IMG_1780.thumb.jpeg.b398acf066b76c60b58cfb6c8f3b12c5.jpeg

 

 

Kaze mi kliac da je to hala za hokej.

 

Hvala za sliku eno ga Markovic juri Crnca :D

Link to comment
On 27. 7. 2024. at 16:22, Micko8 said:

Proigrali smo kada je Drezgic izvadjen iz igre , a onda smo opet igrali lose kada se ovaj vratio nazad u igru. Manje Drezgica na terenu to je bolje za nasu ekipu. Italijani su dobra ekipa, sigurno su jedan od favorita na turniru. U nemackoj su nas dobili u grupnoj fazi turnira. Steta je sto nemamo pleja u timu koji ume da doda loptu Dimitrijevicu.

 

Kazu da je ova generacija do ove utakmice imala 0 pobeda i 8 poraza od Italije.

Link to comment
6 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Kaze mi kliac da je to hala za hokej.

 

Hvala za sliku eno ga Markovic juri Crnca :D

Kako se zove tvoj klinac? Moze i na pm.

  • +1 1
Link to comment

Moze Drezgic na utakmici da ubaci i pedeset poena ali se meni njegova igra uopste ne svidja. Decko je nominalno plej ali ne vidi dalje od nosa. Kada treba da doda loptu otvorenom igracu on jegnjava, unistava kontra napade i samo gleda da sutne loptu. Imace on mnogo problema kada bude prelazio u seniorsku kosarku. Plus nije bas nesto  dobar atleta i nema neku dobru visinu za poziciji na kojoj igra. Kostic dosta preteruje sa sutevima za tri poena. Ima sasvim dobar ulaz a on se kao sivonja ispucava i kada mu sut ne ide. Dimitrijevic mi najbolje izgleda ovde, steta sto nema kvalitetnog plejmejkera da ga razigrava. Ne koristimo ga dovoljno u napadu.

Link to comment
On 28. 7. 2024. at 18:09, Кристофер Лумумбо said:

Kako se zove tvoj klinac? Moze i na pm.

 

Ma sta na pm.Brate kada si u12 igraca u zemlji svetskih sampiona,bez menadzera,bez kombinacije bilo kakve i jos da krijem.

 

Onaj sto im zamalo ne polomi obruc.

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Moze Drezgic na utakmici da ubaci i pedeset poena ali se meni njegova igra uopste ne svidja. Decko je nominalno plej ali ne vidi dalje od nosa. Kada treba da doda loptu otvorenom igracu on jegnjava, unistava kontra napade i samo gleda da sutne loptu. Imace on mnogo problema kada bude prelazio u seniorsku kosarku. Plus nije bas nesto  dobar atleta i nema neku dobru visinu za poziciji na kojoj igra. Kostic dosta preteruje sa sutevima za tri poena. Ima sasvim dobar ulaz a on se kao sivonja ispucava i kada mu sut ne ide. Dimitrijevic mi najbolje izgleda ovde, steta sto nema kvalitetnog plejmejkera da ga razigrava. Ne koristimo ga dovoljno u napadu.

 

Sve si objasnio.Bekovi zavise od pleja.I drezgic gelda samo svoju statistiku i tako celu karijeru.U odbrani ga obilaze kao cunj,ali na zalost nasa igra je i pravljenja da se vrti oko njega i to je to.Osim sto ja nisam siguran da ce on igrati seniorsku kosarku bas zbog mana koje si naveo.

 

Dimitrijevic je klasa tu nema sta da se doda.Samo da nastavi ovako da radi i trenira.

 

Sto se Kostica tice,ma uci ce to kada nam bude trebalo.Ovo se nekako od prvog momenta videlo da ne mozemo da izgubimo,ako gledas realno dosta igraca je igraol losije nego juce pa je se  igralo vise na silovanje daj da budzimo statistiku... ipak smo ipak ovo pobedili sto je najbitnije.Sutra izrael u 15h.

Link to comment

Drezgic nema uopste instinkt kvalitetnog plejmejkera. Koliko puta ima priliku da uputi pas otvorenom igracu u tranziciji on umesto toga tapka loptu da bi polse uzeo sut.

Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Drezgic nema uopste instinkt kvalitetnog plejmejkera. Koliko puta ima priliku da uputi pas otvorenom igracu u tranziciji on umesto toga tapka loptu da bi polse uzeo sut.

 

Varas se ako mislis da je to slucajno :D.

 

Ali neka bude da ne vidi a ne da nece da doda.

 

Slazem se sa tobom naravno.

Vidi jedno je kada je jak protivnik drugo je kada je slab protivnik.Prosto sve bitne utakmice to su muke isusove

Edited by Блок_64
Link to comment

Tako mu je dopusteno da igra od kako je poceo da igra kosarku. Ali nema ni taj prirodni kliker za organizaciju igre kao kod Topica na primer, to ne moze da se nauci ili imas ili nemas.

Edited by Micko8
Link to comment
On 28. 7. 2024. at 22:30, Блок_64 said:

 

Ma sta na pm.Brate kada si u12 igraca u zemlji svetskih sampiona,bez menadzera,bez kombinacije bilo kakve i jos da krijem.

 

 Onaj sto im zamalo ne polomi obruc.

😂

 

kakva koincidencija, upravo pricam sa givonyem o njemu. 

  • +1 1
Link to comment

Kod Svedjana vise od pola rostera su tamnoputi igraci i igraju odlicno.

Edited by Micko8
Link to comment

Bekovi su ok, ali Francuzi su monstrumi.

Link to comment

Cudan odnos imaju partizanove vedete Ratkovica i sada Avadalovic prema Kosticu. Kostic zasluzuje mnogo vecu minutazu i ulogu u ekipi i Markovic je dosta koristan igrac. Neki igraci imaju bas dosta kredita a kod drugih odmah disciplinovanje.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...