Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Quote

 

Мушка У16 репрезентација Србије почела је припреме за Европско првенству на Криту (9-17. август). После окупљања у Београду, екипа је отишла на Дивчибаре где ће провести први део припрема.

Владимир Златановић, селектор У16 репрезентације Србије, појаснио је:

– Заправо је било планирано да у понедељак кренемо, али смо одлучили да одемо дан раније, како сутра не бисмо губили време у путу, већ да можемо одмах од јутарњег тренинга да кренемо са радом пуном паром.

Од позваних играча, само један је оправдано одсутан.

– Само Новак Павловић није ту, повређен је. Видећемо у наредних пар дана како ће се ситуација са њим развијати и да ли ће моћи да нам се у неком тренутку прикључи – рекао је Златановић.

На списку су: Вук Даниловић, Никола Каралић, Алекса Стиковић, Петар Бјелица, Алексеј Недељковић, Лука Шарановић, Урош Мијаиловић, Тадија Недељковић, Дамјан Радуловић, Андрија Шушић, Александар Крунић, Алексеј Ивковић, Јован Бикић, Вукашин Гаврановић, Огњен Перишић, Андреј Бјелић, Страхиња Зелић, Андреј Павловић, Душан Илић, Сергеј Амиџић.

 

Ovaj Andrej Pavlovic je igrao neke nezvanicne utakmice za reprezentaciju Finske. Dobro je sto smo ga ugrabili, on ima preko 210 cm, bice dobro pojacanje u reketu.

Link to comment
20 hours ago, Micko8 said:

Jesi li gledao utakmicu ??? Ako jesi kako ti se dojmio Bundalo??? Da li je se dobro uklopio u ekipu, posto on ima americko shvatanje kosarke, sto je i normanlno posto je rodjen i zivi tamo.

 

Imamo mi neko previse lepo misljenje da se tamo radi mnogo bolje u evropi.Uklopio se tako da u 18 godina ga uce da igra pik.

 

 

Inace u toku je u svetsko u 17 mi naravno nismo tamo zaslugom i predanim radom nekih idiota.

Link to comment
Posted (edited)

Bas zato pitam. Inace amerikanci sve vise isticu da se u Evropi bolje radi sa mladim igracima nego u americi. Bundalo je bio i na preliminarnom spisku americke juniorske reprezentacije pre nekoliko meseci. Dobar je utisak ostavio na Adidasovom turniru u Trevizu. On ako se ne varam ni ne govori nas jezik. To U17 smo najvise propustili  zbog selektora koji je bio ocajan, ponasanje prema igracima nula, samo vodjenje ekipe, izmene itd. A i u toj selekciji su preskoceni neki igraci koji nisu ni pozvani na pipreme. Inace amerikanci su se opet prosetali na tom U17 a ovo je do sada mozda i najdominantnije osvojena titula , dobili su sve utakmice sa po 64  poena razlike u proseku.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

To Jovin mali?

Šta se sad FMP povampirio kad ostaje bez cele infrastrukture? Jel oni planiraju da nastave da postoje kad se izgradi sve planirano?

Link to comment
Posted (edited)

Da, Jovin sin, juniorski reprezentativac. FMP je navodno vratio Klipu na mesto kordinatora mladjih kategorija FMP-a. Znam da je u CZ radio los posao i da nije izbacio nista za seniorsku ekipu. Nije mi se svideo ni kao trener u mladjim kategorijama CZ a ni kao selektor Srbije u mladjim kategorijama.

Edited by Micko8
Link to comment

Jel njima funkcioniše kampus?

Očekivao sam da planiraju da se rasformiraju, da Filip postane agent za nekretnine ili keramičar. Gledao sam doduše davno UP tamo se ceo Basket land ruši. Gde će?

Link to comment

Мушка У20 репрезентација Србије отпутовала је у Пољску, Гдиња, где ће од 13. до 21. јула учествовати на Европском првенству играча до 20 година.

Србију ће на Европском првенству у Пољској представљати следећи играчи: Алекса Миленковић, Асим Ђуловић, Илија Милијашевић, Андреј Мушицки, Павле Николић, Марко Шаренац, Огњен Матовић, Алекса Ристић, Огњен Станковић, Филип Малешевић, Матија Милошевић и Филип Јовић.

Link to comment
On 8. 7. 2024. at 16:49, Micko8 said:

Aleksa Stanojevic je presao u FMP.

 

Pa traje ta prica vec dugo.Cekalo se da uplate pare za obestecenje Jokeru i kada su uplatili onda je objavljeno.

Za jos neke je zainteresovan fmp :violina:

Edited by Блок_64
Link to comment
On 8. 7. 2024. at 16:54, kralj said:

To Jovin mali?

Šta se sad FMP povampirio kad ostaje bez cele infrastrukture? Jel oni planiraju da nastave da postoje kad se izgradi sve planirano?

 

Prosta je situacija.

 

Covic izlazi iz Zvezde.FMP vodi trenutno Filip a uskoro mu se pridruzuju Nedovic i Teodosic.

Da koristice halu u Zelezniku,dali su ponudi da kupe sc Zarkovo,a mozda i samo izgrade jos nesto.Bkk Radnicki ce im verovatno biti klub za razvoj

Doveli su oni tu vec solidan broj igraca.Najveci problem je naravno klipa koji za 17 godina u zvezdi ni jednog jedinog izbacio nije.

Link to comment

uff

sve najbolje zelim naravno, samo znas i sam, nikad dovoljno opreza kad je covic u pitanju

 

bojim se da su  teo i nedovic, sve i ako se pridruze fmpu, tu samo maska, marketing

stariji covic nije trpeo rasu radovanovica, iako mu je ovaj direktno doneo rezultate i  iako je fmp posle rasinog odlaska osetno pao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...