Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mislim da je to losa odluka Radosica. On inace dosta luta otkako je potpisao ugovor sa Igokeom.

Link to comment
22 minutes ago, Micko8 said:

Mislim da je to losa odluka Radosica. On inace dosta luta otkako je potpisao ugovor sa Igokeom.

 

 

Mislim da je niz dosta losih odluka saveza uticao na ovako nesto.Treneri nacionalnih selekcija se dovode i smenjuju svake godine,Kss ih imenuje i to je to,sav ostali posao rade menadzeri i svi ostali koji na neki nacin mogu da izvuku neku korist.

Mnogo je problema i guraju se pod tepih i niko ih ne resava.Ako ti kazem da se na nekom sirem spisku nalaze neki igraci po zelji roditelja koji su to preneli menadzerima onda sam ti preneo dosta toga.Ali i da ostavimo to po strani evo sam si ostavio spisak potencijalnih kandidata,hajde da razmisljamo onako kako treba da razmisljamo a to je koga od ovih igraca po njihovim fizickim i kosarkaskin karakteristikama vidimo u reprezentaciji za 2,3...5 godina i taj spisak ce se sam skratiti.Ovako imamo 9 sigurnih putnika u finsku od kojih makar cetvoro nece nastaviti da igra ozbiljnu kosarku.

Link to comment

U20 reprezentacija je odigrala dve utakmice sa Slovenijom koje je dobila. Vidim da na tim mecevima nisu nastupali neki igraci koji bi trebali da budu nosioci igre ekipe.

Link to comment

Припреме мушке У16 репрезентације Србије за учешће на Европском првенству на Криту (Ираклион), од 9. до 17. августа, почеће 7. јула, када ће екипа после окупљања у Београду организовано кренути на Дивчибаре.

На окупљање су позвани следећи играчи:

Вук Даниловић – Мега
Никола Каралић – Мега
Алекса Стиковић – Мега
Петар Бјелица – Мега
Новак Павловић – Црвена звезда
Алексеј Недељковић – Црвена звезда
Лука Шарановић – Црвена звезда
Урош Мијаиловић – Партизан
Тадија Недељковић – Партизан
Дамјан Радуловић – Младост
Андрија Шушић – Младост
Александар Крунић – Борац
Алексеј Ивковић – Динамик
Јован Бикић – Беко
Вукашин Гаврановић – Игокеа
Огњен Перишић – Игокеа
Андреј Бјелић – Шпанија
Страхиња Зелић – САД
Андреј Павловић – Финска
Душан Илић – Немачка
Сергеј Амиџић – Мађарска

 

Bilo bi super da srede ovog Pavlovica, 210+ visok centar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...