Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

tacno, to sam zaboravio da napomenem. svaka cast covicu, svi u klubu su odusevljeni zbog ovoga. veoma lep gest.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Kakva utakmica je bila Partizan - Mega. Mega u poslednjoj cetvrtini gubila i 7 razlike ali uspela da izbori produzetak i na kraju zasluzeno slavila.
Ako si gldao i ako ti se da ?! Mega, jeli imaju sirinu na centarskim pozicijama, kakvi su u reketu?
Link to comment
Ako si gldao i ako ti se da ?! Mega, jeli imaju sirinu na centarskim pozicijama, kakvi su u reketu?
Pa centarska linija im je vise no ok, barem starteri. N. Vujovic je `93., 210cm, protiv partizana je imao 15 skokova, 10 poena i 3 blokade, a Bojic koji je odlican i napadacki i odbrambeno je podbacio protiv partizana ali u ova 4 kola je treci u ligi po indexu korisnosti. Dosta su tvrdi i jaki za svoj uzrast.
Link to comment

isa sam da gledam ove moje protiv vizuere. izgubili smo 119-66 ali sam veoma zadovoljan kako su odigrali kada su se malo opustili. nasi igraci u poredjenju sa njihovim izgledaju kao pioniri. imaju dva veoma visoka igraca dok morava nema centra. naravno, bolji su i igracki. pored micica, koji je njihov najbolji igrac, veoma mi se dopao reljic koji je veoma dobar suter. pored micica najbolji je bio sin pedje bojica koji je dosta visok i ima bas veliki raspon ruku.pored vujovica su svi izgledali kao mala deca ali nije ostavio neki utisak.

Edited by kojot
Link to comment
kojote, ova naša deca ništa ne znaju :( spremaj se za derbi začelja 20. marta, ima da vas odvalimo 6 razlike :P
spremam se, ali prvi derbi je sledece nedelje. :Ddrug kaze da ce biti zadovoljan ako izgube manje od 30 razlike ali ja mislim da cemo vas odrati :mad:
Link to comment
spremam se, ali prvi derbi je sledece nedelje. :Ddrug kaze da ce biti zadovoljan ako izgube manje od 30 razlike ali ja mislim da cemo vas odrati :mad:
kako sledeće nedelje, zar ne igrate sa vrščanima?ili menjate raspored u sred prvenstva? angry.gif
Link to comment

ma vazno da imate igrace preko dva, to je vec dovoljno za pobedu, mi smo doveli centra visokog 195cm i bicemo za nijansu jaci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...