Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

klinac iz hana rodjen 1995. potpisao za armani dzins. steta sto necu moci da ga gledam u juniorskoj ligi. bio je na onom bodiroginom kampu i tamo su ga skauti zapazili. u utorak je zreb za jedinstvenu juniorsku ligu, a utakmice krecu valjda sledece nedelje.

Link to comment
Jel znas bar sta igra klinja, ili kako se zove?
preziva se delibasic, ne znam kako se zove. rekli su mi da je visok 193 i da igra sve sto se od njega trazi. fizicki je vec dosta jak, a ljudi iz kluba kazu da se ocekuje da bude visok barem 205. gledao sam ga nekoliko puta na turniru u basketu pre godinu dana i delovao je dosta dobro. samo mora da popravi sut. ima dosta talentovane dece u hanu trenutno zato sto su tu dolazili najbolji klinci iz okruzenja. moj drug vec 5-6 godina sa njima radi u kontinuitetu. sada ce imati najmladju ekipu u ovoj juniorskoj ligi, a kaze da je generacija 98' jos bolja od ove. verovatno ce biti zadnji u ovoj juniorskoj liga a videcemo kako ce izgledati za dve godine.btw, najbolji klinci igraju i u prvom timu i imaju ozbiljnu minutazu.
Link to comment
znači i sad si kao pera božić... :D
dobro, nisam se bas toliko raspao. :Dkad smo vec kod partizana, u kojoj hali igra partizanov b tim?
Link to comment
dobro, nisam se bas toliko raspao. :D
to ćeš najlakše da ustanoviš ako odigraš 1 vip forumaški basket sa zajcevom 1 na 1 :D nogo, kojote, vreme je da osnuješ menađersku agenciju "hanbasket"...mislim, kad su deca već toliko talentovana, a tvoj ortak trener...imaš sve preduslove <_<
Link to comment

ma nema tu nikakve love, samo troskovi. jedina satisfakcija je da ce nekada neko dete postati dobar igrac.lovu zaradjuju i ljudi koji organizuju letnje kampove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...