Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

U 2005-om nosecem godistu  kod nas su top igraci Topic, Stankovic, Markovic, Jovic , Djulovic Gacic . Ja verujem da i od Malesevica moze da ispadne koristan kosarkas. Kada uporedim njega i Marjanovica u istim godinama, Malesevic je mnogo napredniji od Bobiju kada je u pitanju sama pokretljivot . Ima jos nekih igraca u 2005-om godistu od kojih bi moglo da ispadne nesto kao Gagic iz Zvezde na primer, bio je  na pipremama pa otpao pred pocetak prvenstva , mada mi nije jasno zasto , posto je ovde sigurno imao mesta. Top prospekt kada je u pitanju Evropa u 2005-o godistu je verovatno centar Mara is Spanije.

Edited by Micko8
  • Hvala 1
Link to comment

Meni se čini da su najveći 2005. prospekti igrali U19. 

I MVP prvenstva Španac iz razvojne, a naročito Sarr iz Francuske mi deluju kao da bi ovde na pola gasa izdominirali.

 

A bilo ih je još, samo nisam imena upamtio. 

  • Hvala 1
Link to comment

Jurišević dominira. 

 

Kad se pojavio pre 20 godina bio je užasan, a od tada nekako uspeva da iz dana u dan, iz prenosa u prenos, nazaduje. 

Link to comment

nisam gledao mlade kategorije ihaaaa

kakva je ovo divljina od košarke

:wub:

 

 

 

 

naša značajno, španska na momente

Link to comment

Borimo se jebiga, bolji su, ali nije tako jasno. 

 

Top je za sada najbolji na terenu, strašno čita igru, menja ritam i završava na obruču. Samo šut da navežba. 

Edited by kralj
Link to comment

Mora Bogoljub hrabrije.

 

Šetaju nam se kroz reket samo tako. 

Mnogo imaju perspektivnije i elegantnije igrače, spram ovog našeg rudarenja, sve sam Pol Dzorz do Pol Dzordza. 

Link to comment

Koliko sudije navlace za spance kao da se finale igra u spaniji a ne kod nas. Ona kradja Musickog i faul Misicu gde ga Mara drzi oko struka dok ovaj hvata defanzivni skok su samo ilustracija toga, da ne spomninjem nedosudjene faulove nad Topicem kod prodora. Musicki je pravi pitbul u odbrani niko pored njega nema laku utakmicu, secam se kako je Topica maltretirao u finalu ANGT turnira u Beogradu pre nekoliko meseci. Jos samo kada bi prestao da drnda sa loptom u napadu i da je prosledi cesce Topicu . Misic na svakoj utakmici dobija po 3,4 banane na ovom turniru. Kako bi nam ovde u ovom finalu dobro legao Stankovic kao drugi kreator igre pored Topica.

Edited by Micko8
Link to comment

@kraljhoce u drugom sigurno

morali su se cuvati i od faulova, imamo samo tri visoka jbg

pavle je igrao celu prvu maltene, posle kad je napravio drugi odmah ga izveo

fali jovic mnogo jbg

 

sa druge strane i oni igraju sa 8 igraca, uz malo srece mogli bi mi njih uvesti u dodatni problem sa faulovima 

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...