Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

13 minutes ago, pbg12345 said:

a jbt koliko je drven misic, dva zicera masi

fali jovic ove mnogo

Da su poveli Malesevica prikucao bi sve one zicere.

Link to comment

Topic se uopste nije blamirao tu nego Ristic. Usput je poslednjih 4 minuta utakmice igrao rovit, nadam se da nije nista ozbiljno bilo kod onog pada.

Edited by Micko8
Link to comment

Dobro je bilo ovo, naročito odbrana u drugom poluvremenu gde smo primili 21 poen i pored nekih gluposti u završnici. Fali nam još 1 centar, onaj Španac sa 221 će nam biti problem večeras. 

Link to comment

Onaj Švaba ko mutombo jbte, jel imao 10 bandži? I onaj Rus, taj bi mogao super ozbiljan igrač da postane, ne znam koliko ima godina. 

Link to comment
Just now, hooyadahoo said:

Onaj Švaba ko mutombo jbte, jel imao 10 bandži? I onaj Rus, taj bi mogao super ozbiljan igrač da postane, ne znam koliko ima godina. 

Rus je 2006. Godinu dana mlađi od konkurencije, velika razlika u tim godinama.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Velika je razlika ako je taj igrac gradjen kao neko ko ima 17 godina , rus je gradjen kao neko ko je u srednjim dvadesetim godinama, on ima vex formirano telo  a i igracki deluje zrelo mada juce nije blistao, imao je tu i tamo po neki dobar potez  

Edited by Micko8
Link to comment
3 hours ago, Djolle said:

Dobro je bilo ovo, naročito odbrana u drugom poluvremenu gde smo primili 21 poen i pored nekih gluposti u završnici. Fali nam još 1 centar, onaj Španac sa 221 će nam biti problem večeras. 

Mogli su  da povedu Malesevica  i on je preko 220 cm , barem u tom dulu je mogao da bude koristan.

Link to comment

Ko su top prospekti evropske košarke sa ovog prvenstva? 

Pratio sam samo izveštaje naših, Topa sam jedino gledao više puta... 

 

Na ppp sam prvi put čuo za Mićića, Gudurića, Porzingisa, pa je red da se nastavi 😊

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...