Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

meni je ovo bas zanimljiva tema

a ako je kojot u pravu, a nemam razloga da sumnjam i jako bitna 

 

inace, ne znam jel ima veze sa tim, ali vidim da je i veljko munitlak potpisao za neki koledz

svi borcevi kosarkasi mu odreda cestitaju

on je 2004, centar, igrao juniorsku za borac prosle sezone, ali mislim da talentom nije ni top 20 srpskih igraca tog godista

 

meni je koledz uvek delovao kao odlicno resenje za sve mlade kosarkase koji nisu top prospekti

ako sad mogu zaraditi i neke solidne pare uz vrunske uslove za skolovanje uz igranje kosarke, potpuno je sumanuto da se jebavaju po amaterskim/poluprofesionalnim pa jos u srpskom slucaju neregularnim ligama

Link to comment

Mali Nemac broj 3 im je najbolji igrac, izgleda kao da ima 12 godina, ide na Michigan. 

Link to comment

Musicki je najbolji ono koliko sam gledao. Dobar je i Bosnjakovic, samo sam mislio da ce on da nosi sa Topom i Bogoljubom. 

 

Pajo je stvarno imao vrhunski stint. 

Link to comment

da musicki se nakrao lopti protiv onih nesretnika, mada ne znam u kojoj meri moze nesto slicno da radi protiv jacih protivnika

daleko manje sam ga gledao

 

bosnjakovic igra nekako u talasima, nije konstantno prisutan, uradi par poteza do jaja i onda nestane

mada ok, on je najlmladji ovde 

Link to comment

Malo sam gledao, Musicki Je vrsio najbolji pritisak na utakmici koji sma gledao, protiv Slovenaca. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...