Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

3 hours ago, pbg12345 said:

majko mila, jebeni sns

to je druga dvorana, osnovna skola neka, renovirana za ovo EP :isuse:

 

 

To je sala osnvne skole.U martu sam bio u njoj.Stvarno je velika sa dosta mesta na tribinama,parket,semafor kosevi su bili u uzasnom stanju,kada su renovirali nemam pojma ali kada to radi sns to izgleda tako.

Edited by Блок_64
Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Mogli su i u  Novom Sadu, mala i velika dvorana Spens,

 

Brate od spensa je bolja i ova hala,spens bukvalno ceka da bude srusen.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Блок_64 said:

 

 

To je sala osnvne skole.U martu sam bio u njoj.Stvarno je velika sa dosta mesta na tribinama,parket,semafor kosevi su bili u uzasnom stanju,kada su renovirali nemam pojma ali kada to radi sns to izgleda tako.

 

Sala kao sala je OK. Koliko vidim koševi i parket su novi što je i normalno kad se igra fiba takmičenje ali šta su očekivali da će da bude u sred leta po najvećoj vrućini bez klime, to je pitanje. Prokišnjavanje čaira je tek sramota.

 

evo kako su najavili vrhunske uslove :laugh:

 

https://www.facebook.com/watch/?v=833991818072454&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing

  • +1 1
Link to comment

To kad otprilike znas iz struke ko projektuje, ko izvodi radove, ne mozes da ocekujes nista bolje. Bukvalno, na svakom koraku, po da l konstrukcija, da l zavrsni radovi da l oprema, sve zivo jbna improvizacija. Cak i kad valja projekat, ne vredi puno, nadzor u dilu sa izvodjacem ‘opravi to da bude racionalnije i isplativije’. I onda jbg, malo jaci vetar, kisa, koji su normalna i ocekivana stvar za nesto sto se projektuje i izvodi da traje min 50 god, razbucaju krov i izolaciju i krene da prokisnjava. Totalni sunovrat.

Link to comment
13 hours ago, Блок_64 said:

 

Brate od spensa je bolja i ova hala,spens bukvalno ceka da bude srusen.

Ne znam , organizovali  su tri FIBA turnira koja su prosla bez ikakvih problema. Zadnji je bio Fibin calendzer za kadete pre dve godine. U Nisu uvek neki tehnicki problemi.

Link to comment
9 hours ago, Micko8 said:

Ne znam , organizovali  su tri FIBA turnira koja su prosla bez ikakvih problema. Zadnji je bio Fibin calendzer za kadete pre dve godine. U Nisu uvek neki tehnicki problemi.

 

Evo pokusacu da ti opisem kako to izgleda danas.I igraci i navijaci ulaze na isti ulaz u sam objekat ne na vrata nego na nesto sto je toliko visoko i siroko da bukvalno autobus moze da udje.Onda igraci idu u svlacionice publika mora da udje na parket pa se sa parketa preko merdevina penje na tribine.Tek da ne pricam u kakvom su stanju tribine.Jedino sto je novo u spensu je onda zastava na kojoj pise vojvodina jedna jedina.

Link to comment
15 hours ago, Renegade said:

 

Sala kao sala je OK. Koliko vidim koševi i parket su novi što je i normalno kad se igra fiba takmičenje ali šta su očekivali da će da bude u sred leta po najvećoj vrućini bez klime, to je pitanje. Prokišnjavanje čaira je tek sramota.

 

evo kako su najavili vrhunske uslove :laugh:

 

https://www.facebook.com/watch/?v=833991818072454&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing

 

U toj sali nije pre par meseci bilo ni tople vode a ni tuseva u svim svlacionicama (u gostujucim ih nikada nije bilo).

Inace u javnoj nabavci za radove je naravno bila obuhvacenja i klimatizacija ali izgleda od nje nista.

Link to comment
37 minutes ago, Блок_64 said:

 

Evo pokusacu da ti opisem kako to izgleda danas.I igraci i navijaci ulaze na isti ulaz u sam objekat ne na vrata nego na nesto sto je toliko visoko i siroko da bukvalno autobus moze da udje.Onda igraci idu u svlacionice publika mora da udje na parket pa se sa parketa preko merdevina penje na tribine.Tek da ne pricam u kakvom su stanju tribine.Jedino sto je novo u spensu je onda zastava na kojoj pise vojvodina jedna jedina.

Barem krov ne prokisnjava to je najvaznije. Mada ruku na srce secam se da je na EP kadetskom prvenstvu prokisnjavao. Nista onda mogli su u Beogradu da ga organizuju, toliko kosarkaskih hala a mi izabrali jednu koja prokisnjava cim je neko jace nevreme:)

Link to comment

By the way Dobili smo Finsku, drzali se dosadni Finci do sredine poslednje cetvrtine na kraju pobeda od dvadesetak razlike. Nedostaje mnogo Stankovic kao sekundarni plejmejker, jer skripi u napadu kada je Topic na klupi.

Edited by Micko8
Link to comment
47 minutes ago, Micko8 said:

Raduj se narode pobedio je Jokicev srpski konj.

Ovako se nije obradovao za sva tri MVP priznanja zajedno 

  • +1 1
Link to comment

Igramo sa Dancima  prvu eliminacionu igru. Nas kostur do finala je daleko laksi mada ima i ovde nekoliko mina poput Izraela,Nemacke i Grcke, Tamo je mnogo veci krkljanac, Spanija,Francuska i Italija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...