Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kako je  Stankovic lako resavao presing americkih bekova pre dve godine na u17 SP, ova grupa liliputanaca ne zna dalje od nosa. Ne samo da su nam plejmejkeri skraceni u ovoj generaciji, nego imamo i preniske visoke igrace, sto je duplo samoubistvo protiv ovako fizicki jakog protivnika.

Edited by Micko8
Link to comment

Ali mi nemamo nista, nijedan segment kosarkaske igre. Nije samo do fizike, nadomesti se to bar donekle, tj dotle da te bar ne kantaju 30 razlike na poluvremenu. 
Sramotna situacija za jednu drzavu sa tradicijom igranja kosarke. Da l se ikad ista zapitaju ti što jašu po tim savezima i ostalo. 
 

Link to comment

Pogledati spanke bekove i krila. Svi preko dva metra, dugacki i krakati i znaju da igraju sa loptom. Kod nas sve suprotno . Milijasevic  kada ga protivnici opkole  ne vidi nista oko sebe , plus sto je uzasno spor igrac. Isto je  sa Curcicem i Covickovicem.

Edited by Micko8
Link to comment

ali jbt da drzi milijasevica maltene celu utakmicu, gubimo 50 razlike napad ne mozemo organizujemo, a drugog pleja nije ni uveo u igru

koji kurac su ga vodili na turnir onda

Link to comment

Milijasevic je youtube prodigy child :) Mada ruku na srce ni ostali plejevi nisu nista kvalitetniji. Ovo je generacija bez buducnosti, gledamo takve skoro svake godine.

Edited by Micko8
Link to comment

Izgledamo kao  Liban u duelu sa Spanijom od pre nekoliko dana:laugh: Mislio sam da je ono bilo najvece brukanje na turniru ali mi imamo mnogo veci rejting u svetu kosarke a nista bolje ne izgledamo a francuzi i nisu prvi favorit na turniru. Ovako su nas i Spanci ugusili prosle godine u polufinalu EP, istu ovu generaciju, jedva smo 40 poena prebacili na utakmici.

Edited by Micko8
Link to comment

djokic, ne znam sta reci

 

ponizila ih je i spanija na proslom ep, ali ovo je jos gore, em je spanija kvalitetnija, em je rezultat jos veci

inace u polufinalu usa, i prve dve ekipe sa proslogodsnjeg ep u18

francuska je tad iznenadjujuce ispala od slovenije porazom u cetvrtfinalu

dakle, ocekivano, 4 najkvalitetnije ekipe u polufinalu

 

 

milosice, sta je tacno smesno?

Edited by pbg12345
Link to comment

 

1 minute ago, Micko8 said:

Izgledamo kao  Liban u duelu sa Spanijom pre nekoliko dana:laugh: Mislio sam da je ono bilo najvece brukanje na turniru ali mi imamo mnogo veci rejting u svetu kosarke a nista bolje ne izgledamo  a francuzi i nisu prvi favorit na turniru.

A kakve su nam ostale selekcije? Jel ovo prosto do generacije ili je do kvalitetnog rada sa klincima? 

Link to comment

Ma ovo je jedna  veoma ispodprosecna generacija . Mesana generacija 2005-2006 je igracki  mnogo kvalitetnija . Ovi iz 2005-og godista su mogli mnogo da   pomognu ovoj ekipi ali eto nisu hteli da povedu neke od njih i sada se brukamo pred celim svetom.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...