Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne verujem da je ovo svirao. :isuse: Da je bila seniorska konkurencija, taj sudija u zivotu vise ne bi svirao utakmicu znacajniju od borbe za opstanak u zonskoj ligi.

Link to comment

30 razlike izgubili drugo poluvrijeme?I ja idiot ne igram protiv nasih u ovim utakmicama za plasman, ocigledno je da su psihicki nestabilni :isuse:

Link to comment
istina. samo što je đokić po opštem mišljenju imao talentovanije individualce na raspolaganju, a to ispuštanje razlike im se desilo nekoliko puta zaredom.
Naša A reprezentacija nije dala Turcima nijedan koš u produžetku, to je 5 minuta, pa to ne pokazuje da je Duda loš trener.Da je moglo bolje da se reaguje - verovatno jeste, ali to je jedna greška, nikako nešto što može da oceni nekog kao dobrog/lošeg stručnjaka. Uz to Litvanci imaju onog ludaka na centru preko koga je neverovatno teško dati koš, odavno nisam video toliko dominantnog igrača...
Link to comment

Krecu kadeti danas, odmah na startu highlight prvenstva Jankovic vs Saric.Ova generacija bi mogla da bude dobra, ne znam kakvi su ostali pa ne bih da dajem procene o dometu. Imamo dobrog pleja i bekove i ovu zivotinju na cetvorci, ne znam kakvi su nam centri. I Majic bi trebalo da je dobar igrac.

Link to comment

pregazili smo nemackujel ovaj nikola radicevic iz partizana? to je njihov najtalentovaniji klinac?

Link to comment

Od kadeta, cini mi se da jedino Nikola Radicevic (novi Tripkovic) i Dusan Ristic (zbog mladosti i projektovan rast) mogu dogurati do seniorske repke. Mogao bi i Nikola Jankovic ali pod uslovom da poraste (tada bi mogao biti vrhunska cetvorka)ili da popravi spoljnu igru (sut, dribling, footwork) kako bi igrao na trojci. Zasad, njegova igra prolazi u kadetskom i juniorskom uzrastu. Ali plasim se da ne postane prosecan tweener u seniorskoj kosarci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...