Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Promasili trojku preko 6 ruku na neke 3 sekunde do kraja, Litvanac hvata, krece da napravi korak-dva i sutne, medjutim okliznuo se i prosuo po parketu a sudac™ svira faul Petkovicu koji je bio na bar pola metra odatle, nije ga pipnuo
ovi slepci napisali nastic... nisam ni sumljao da je bio jedan od tih faulova...naravno, sami smo krivi za ovakvu zavrsnicu
Link to comment

Kao sto sam i rekao, nije ovo uopste losa grupa igraca, cenim da mogu biti jos bolji u buducnosti. Igrali su odlicno prvenstvo, kada se sve sabere. Bili na granici da pobede ekipu koja terorise sve od kad se skupila, i to na njihovom terenu. Sveli ih na 22 poena manje od njihovog proseka. I na kraju, moze se reci da nam je ipak Miljenovic zafalio, da privede mec kraju. Ovo nam je drugi ovakav poraz na takmicenju, mislim da bi to moglo da ide na dusu trenera, ali je uradio dobar posao, i on treba da raste kao i ovi momci.edit: nepismenost

Edited by Joe D
Link to comment

Nisam gledao 3. cetvrtinu i osim pocetka, te naravno kraja, nasi su odigrali dobro, narocito u odbrani. Najbolji mi je bio Vujosevic (je l' on sin Debelog?) i nije mi jasno zasto nije igrao na kraju. I Siladji je bio dobar, podseca me na Pavlovica.

Link to comment
Nisam gledao 3. cetvrtinu i osim pocetka, te naravno kraja, nasi su odigrali dobro, narocito u odbrani. Najbolji mi je bio Vujosevic (je l' on sin Debelog?) i nije mi jasno zasto nije igrao na kraju. I Siladji je bio dobar, podseca me na Pavlovica.
? Nije Vujosevic sin debelog, sin debelog je mali i debeo. Ali ima stofa(Bogic, ne Duletov mali).Ja sam odgledao prvu cetvrtinu, pa sam se ukljucio pred zadnji kos koji smo dali. Vidim da je Nastic imao dobar ucinak, kakav je? Uzeo ga je univerzitet koji je izbacio neke sasvim dobre visoke igrace, cenim da nije za dzabe.
Link to comment

Na Aleksandra Pavlovica, nesudjenog reprezentativca.Nastic 'nako, mekan ali vidi se iz aviona da ce biti bolji od Besovica. Nadam se da ce ga stesati u Americi. Ide na Stanford, je li?

Link to comment
ono sto mene vise birne je cinjenica da je ovo verovatno prva generacija gde ja ne vidim igraca koji ima potencijal da jednog dana igra u a selekciji. mozda ce neko napredvati narednih godina ali individualnei dometi ovih igraca nisu veliki.
pa dobro, nije to baš previše zabrinjavajuće - ako pretpostavimo da seniorska reprezentacija ima u svakom trenutku 8-9 funkcionalnih igrača u rotaciji, i dalje ostaje desetak godišta koja mogu da popune ta mesta ;) makar je pozitivna stvar što se jovanović pokazuje kao dobar trener, od čega će koristi imati ne samo partizan, već i domaća košarka u celini.
Link to comment
Jes, Stanford. Ne znam kakve veze Siladji ima sa Pavlovicem, osim sto mozda fizicki lice.
Neke kretnje su me podsetile na Pavlovica kad se pojavio u Buducnosti pod Djurovicem.
Link to comment
makar je pozitivna stvar što se jovanović pokazuje kao dobar trener, od čega će koristi imati ne samo partizan, već i domaća košarka u celini.
Izgubiti vodstvo od 13 razlike tako sto se ne postigne kos u poslednjih 5 minuta i ne pokazuje bas da je trener dobar. Mislim, Djokic je zestoko popljuvan kada je uradio slicnu stvar protiv Hrvata.
Link to comment
Izgubiti vodstvo od 13 razlike tako sto se ne postigne kos u poslednjih 5 minuta i ne pokazuje bas da je trener dobar. Mislim, Djokic je zestoko popljuvan kada je uradio slicnu stvar protiv Hrvata.
istina. samo što je đokić po opštem mišljenju imao talentovanije individualce na raspolaganju, a to ispuštanje razlike im se desilo nekoliko puta zaredom.
Link to comment

I ovoj ekipi je drugi put. To je krivica trenera, kao sto je i odlicna igra ranije njegova zasluga. Mozda on i vise lici na Vujosevica nego sto se cinilo, koliko se secam Dule je bio majstor da zasere u zavrsnici.edit: da se razumemo, Djokic je budaletina obicna i ono sto je on uradio je epic fail, s obzirom na ukupni nivo talenta koji je imao. Vlada Jovanovic je izgubio ovu utakmicu, ali ovo sto je uradjeno je daleko od neuspeha.

Edited by Joe D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...