Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jebes ga, verovatno smo mogli da nadjemo stream i odgledamo to. pokusacu barem da nadjem snimak utakmice.

Link to comment
jebes ga, verovatno smo mogli da nadjemo stream i odgledamo to. pokusacu barem da nadjem snimak utakmice.
kachi neko na sport-scene tekme litvanije sa toga, pa ako si registrovan eto gde ce biti...
Link to comment

Samo litvanci do polufinala. Gledao sam samo prvo poluvreme njihovo protiv Poljske i dosta sam video. Strahovita ekipa, mogli su i na U20 da ih posalju, uzeli bi medalju garant.

Link to comment
Valanciunas protiv Francuske na poluvremenu ima 28 poena 7 skokova i 3 rampe za 16 minuta u igri :Hail:
niko kao Olexiy Len
Link to comment
Who the fuck je Olexiy Len i zasto si naprasno poceo da ga hajpujes po celom forumu?
ukrajinac, igra na u18http://www.fibaeurope-u18men.com/en/Default.asp?cid={0A5D217A-4698-4FA8-B126-60BCC13F0FEC}&teamID=2183&compID={2248A846-FA78-40FF-B03C-54B460890F45}&season=2010&roundID=7323&playerID=75836daj nadji link da gledamo litvaniju Edited by kojot
Link to comment

Znam to, nego ne vidim razlog da se toliko odusevljava igracem koji igra u ekipi koja se bori za plasman od 13. do 16. mesta, pa rekoh da mozda JRC zna nesto sto mi ne znamo na osnovu box score-a.

Link to comment

NCAA: Several major US Schools show interest in Nemanja Bezbradica from Serbia. Among them: Tennessee, Cincinnatti, Kentucky

Link to comment

Vlada je uspeo da izrotira svih 12 igraca u prvoj cetvrtini, ukljucujuci i Lukovica koji do sada nije ni igrao, a sada je bio starter. naravno, gubimo 21-14.

Link to comment
Vlada je uspeo da izrotira svih 12 igraca u prvoj cetvrtini, ukljucujuci i Lukovica koji do sada nije ni igrao, a sada je bio starter. naravno, gubimo 21-14.
tako igramo celo prvenstvo, sto je i logicno posto je on vujosevicev pomocni trener. ne znam da li je pametno igrati tako u mladjim kategorijama ili forsirati najtalentovanije.
Link to comment

hrvatska pobedila tursku. moramo veceras da pobedimo italiju da bi prosle dalje. ako pobedimo igracemo protiv letonije u cetvrtfinalu.mada, ako grcka izgubi od rusije pravi se krug.

Edited by kojot
Link to comment

Dobra je stvar sto izbegavamo Litvance definitivno u cetvrtfinalu jer 4. mesto jedino nije u opticaju.edit: ni prvo, naravno.

Edited by Joe D
Link to comment
Dobra je stvar sto izbegavamo Litvance definitivno u cetvrtfinalu jer 4. mesto jedino nije u opticaju.
jeste to dobro ali ako ispadnemo u cetvrtfinalu necemo moci da gledamo nasu reprezentaciju. ovako protiv litvanaca barem imamo siguran prenos. :D Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...