Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

29 minutes ago, pbg12345 said:

Npr onaj cacanin radojkovic ili kako vec, na fonu sam, mrzi me da guglam

 

 

Darko Rajakovic, popularni Cups.

Link to comment
28 minutes ago, Heaviside said:

 Ma izgleda da Micko nema pojma kako izgleda stručni štab u NBA, kakvi se sve skillsetovi traže i na koji način se tamo stiže.

 

Može sigurno da ode, ima neuporedivo bolje kontakte, CV i znanje nego gomila trenera koji su otišli. 

Ne izgleda da micko ima puno pojma o bilo cemu

 

pera bozic je zaposljen u jebenim san antonio spursima, zaboga. 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

 Ma izgleda da Micko nema pojma kako izgleda stručni štab u NBA, kakvi se sve skillsetovi traže i na koji način se tamo stiže.

 

Može sigurno da ode, ima neuporedivo bolje kontakte, CV i znanje nego gomila trenera koji su otišli. 

Dobro objasni  mi  kakvu vestinu Milojevic poseduje koja je neophodna u NBA ligi  ???  Nemoj da si kao ovi drugi  sto dele etikete  i misle da su vickasti  sa doskocicama a sami nemaju pojma ni o cemu:) Ja sam lepo obajsnio da je ovo  Vukoicic radio sa mnogo vecim uspehom jos  pre  petnaestak godina i da je pravio mnogo bolji rezultat sa ekipom  , da li sam ikada pomislio da  on pripada NBA ligi  , hell no. Mozda Milojevic moze da odgleda neku letnju ligu sa klupe i to je to  od njega.

Edited by Micko8
Link to comment
49 minutes ago, pbg12345 said:

Na mickovoj listi,miloje nije ni u 5 srpskih trenera koji mogu do nba :D

 

Zast bi bio :unsure: Cekam da mi neko  argumentovano dokaze da ovaj pripada tamo.

Link to comment
7 minutes ago, Micko8 said:

Dobro objasni  mi  kakvu vestinu Milojevic poseduje koja je neophodna u NBA ligi  ???  Nemoj da si kao ovi drugi  sto dele etikete  i misle da su vickasti  sa doskocicama a sami nemaju pojma ni o cemu:) Ja sam lepo obajsnio da je ovo  Vukoicic radio sa mnogo vecim uspehom jos  pre  petnaestak godina i da je pravio mnogo bolji rezultat sa ekipom  , da li sam ikada pomislio da  on pripada NBA ligi  , hell no. Mozda Milojevic moze da odgleda neku letnju ligu sa klupe i to je to  od njega.

 

Trener koji je oblikovao jednog od najboljih centara danasnjice svakako ima dobru preporuku da ode u NBA. Nece sigurno Miloje da ode i preuzme neki NBA klub kao prvi trener ali nije bas da ne moze da ode da radi i da je tikva bez korena.

Link to comment

Pa Jokic  je bio dominantan igrac  i pre prelaska u  Megu u mladjim kategorijama . Za njegov razvoj  su zasluzeni i treneri pre Milojevica, on ga je oblikovao koliko i sam coaching stuff  iz  Denvera.  Da je presao u Partizan kod Vujosevica prosao bi slicno, decko je rodjen sa posebnim talentom. U Megi mu je samo pruzena sloboda u igri ,sto je  politika kluba kada su u pitanju mladi igraci. Nije ga Milojevic poducavao kako da dribla loptu i deli pasove iza ledja,bez gledanja itd. ili da hvata lopte tj. belezi skokove.  Dovoljno je pogledati snimke utakmica  iz njegovih dana  provedenih u Vojvodini , isti skill set.  Mene interesuje kakvi su njegovi trenerski kvaliteti, sta ga to izdvaja   u vodjenju meceva itd. Ne deluje mi kao neki kapacitet  ni za malo jace evropske klubove kamo li da je neki vazan clan strucnog staba u NBA ligi.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Pa Jokic  je bio dominantan igrac  i pre prelaska u  Megu u mladjim kategorijama . Za njegov razvoj  su zasluzeni i treneri pre Milojevica, on ga je oblikovao koliko i sam coaching stuff  iz  Denvera.  Da je presao u Partizan kod Vujosevica prosao bi slicno, decko je rodjen sa posebnim talentom. U Megi mu je samo pruzena sloboda u igri ,sto je  politika kluba kada su u pitanju mladi igraci. Nije ga Milojevic poducavao kako da dribla loptu i deli pasove iza ledja,bez gledanja itd. ili da hvata lopte tj. belezi skokove.  Dovoljno je pogledati snimke utakmica  iz njegovih dana  provedenih u Vojvodini , isti skill set.  Mene interesuje kakvi su njegovi trenerski kvaliteti, sta ga to izdvaja   u vodjenju meceva itd. Ne deluje mi kao neki kapacitet  ni za malo jace evropske klubove kamo li da je neki vazan clan strucnog staba u NBA ligi.

ma jasta sve je bilo jasno za jokica, samo je eto nekim cudom prosao svima ispod radara

bukvalno svima

sam misko kaze da su ga zvali na osnovu statistike iz zurnala, kad je pitao skauta za tu regiju (ili godiste, ne znam jbg kako su tad bile podeljene karte u miskovoj agenciji) covek nije znao ko je jokic

 

i mesas malo babe i zabe, clan strucnog staba nba ekipe je jedno, voditi jak evropski klub drugo

niko ovde ne tvrdi da miloja jedan poziv deli od toga da preuzme san antonio od grega popovica

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Dobro objasni  mi  kakvu vestinu Milojevic poseduje koja je neophodna u NBA ligi  ???  Nemoj da si kao ovi drugi  sto dele etikete  i misle da su vickasti  sa doskocicama a sami nemaju pojma ni o cemu:) Ja sam lepo obajsnio da je ovo  Vukoicic radio sa mnogo vecim uspehom jos  pre  petnaestak godina i da je pravio mnogo bolji rezultat sa ekipom  , da li sam ikada pomislio da  on pripada NBA ligi  , hell no. Mozda Milojevic moze da odgleda neku letnju ligu sa klupe i to je to  od njega.

Ima ovde mnogo kvalifikovanijih ljudi od mene da ti to objasne. Ja to zamišljam kao velike timove od 10ak trenera, plus skauti, ljudi za video analizu i tako dalje. Ima tu specijalista za individualni rad, za određene tehničke elemente, fizičku pripremu, ljudi koji učestvuju u spremanju timske taktike, fleksibilnih all-roundera, a neko mora i lopte da vraća. Milojević ima iskustvo prvog trenera, prati trendove iz amerike, trenirao je solidan broj NBA igrača i poznaje tržište potencijalnih draft pikova, dobro poznaje centarsku tehniku i radi individualno sa centrima u kontaktu je sa ljudima iz NBA i ima dobrog menadžera. 

Link to comment

Pa dobro slazem se da moze  takvu  poziciju da dobije , neki skaut za evropu ili   nesto slicno  , ja sam vise razumeo da  ima ponude da ode tamo kao trener, pomocnik da gradi karijeru kao Kokoskov, ja mislim da  on nije takav  kapacitet.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

ma jasta sve je bilo jasno za jokica, samo je eto nekim cudom prosao svima ispod radara

bukvalno svima

sam misko kaze da su ga zvali na osnovu statistike iz zurnala, kad je pitao skauta za tu regiju (ili godiste, ne znam jbg kako su tad bile podeljene karte u miskovoj agenciji) covek nije znao ko je jokic

 

i mesas malo babe i zabe, clan strucnog staba nba ekipe je jedno, voditi jak evropski klub drugo

niko ovde ne tvrdi da miloja jedan poziv deli od toga da preuzme san antonio od grega popovica

Pa jbt  pogledaj malo snimke utakmica , gde je punio tu istu Megu dok nije presao tamo. Pa bio je poznat ljudima koji su vodili mladje kategorije u Srbiji, kadetski sampion sa CZ se hvalio da ga je preporucivao Crvenoj Zvezdi pre prelaska u Megu, to sto ljudi nisu imali osecaj za procenu talenta je njihov problem i Mirotic je nudjen CZ i Partizanu pa nije prosao ,Bjelica otkacen iz mladjih kategorija Partizana . Fakat je  da je Jokic bio dominantan igrac u mladjim kategorijama   pre nego sto je presao u Megu, postoje  i video zapisi nekih utakmica koji svedoce tome.

Edited by Micko8
Link to comment

ma moze naknadno da se hvali i prica ko sta hoce

mogu samo muda svoja da pojedu sto im je prosao ispod radara

 

i gde sam ja zaboga tvrdio da nije bio dominantan

a drugo od kad je to dominacija (pa jos najveceg coveka na terenu) u mladjim kategorijama garant za bilo sta u seniorskoj karijeri?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...