Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jel prenose litvanci grupnu fazu? arena ce prenositi polufinale i finale ali ne verujem da ova generacija moze dotle da dodje.

Link to comment
jel prenose litvanci grupnu fazu? arena ce prenositi polufinale i finale ali ne verujem da ova generacija moze dotle da dodje.
Zasto ne verujes? 92. godiste nije spektakularno jako, sa izuzetkom Litvanije. Nas tim je sasvim OK, imamo 10 igraca u rotaciji, visinu i brzinu i potencijal da igramo opaku odbranu.Prenosice verovatno samo utakmice Litvanaca.
Link to comment

pa ne vidim nekog posebno talentovanog igraca. cini mi se da je ovo slaba generacija.

Link to comment

Meni se pa ova ekipa vise svidja od ostalih koje su igrale ovog leta. Mozda bas zato sto nema nekog previse hajpovanog klinca, ali ima 10 igraca koji mogu lagano da budu u rotaciji. Uz to, dosta igraca koji mogu na vise pozicija, veliki prostor za kombinovanje raznih petorki i prilicno solidne atletske karakteristike vecine igraca.edit: jedino mozda fali neki kreativniji plej. Ja ocekujem da se istaknu Drenovac, Lambic, Siladji, Petkovic i Besovic, tim redom. Mozda jos Bogdanovic i Djumic.

Edited by Joe D
Link to comment

da, ali u ovom timu nema talenta kao sto je dario saric recimo. znam da je on mladji ali ipak je u ovom timu.http://live.fibaeurope.com/netcasting/default.asp?game_number=7325-D-1za hrvatsku igra marin kukoc, tonijev sin. :)

Link to comment
Meni se pa ova ekipa vise svidja od ostalih koje su igrale ovog leta. Mozda bas zato sto nema nekog previse hajpovanog klinca, ali ima 10 igraca koji mogu lagano da budu u rotaciji. Uz to, dosta igraca koji mogu na vise pozicija, veliki prostor za kombinovanje raznih petorki i prilicno solidne atletske karakteristike vecine igraca.edit: jedino mozda fali neki kreativniji plej. Ja ocekujem da se istaknu Drenovac, Lambic, Siladji, Petkovic i Besovic, tim redom. Mozda jos Bogdanovic i Djumic.
Zar nije Bogdanovic "novi Stojakovic" tj. trebalo bi da bude lider ove reprezentacije?Zaboravio si Igrutinovica. I on bi mogao dobro da odigra. Besovic mi je potpuna enigma. Ako ne izdominira u ovoj konkurenciji, ne znam kada ce .Juce 0/3 za2, 0/2 za 1, bez skoka za 8 minuta :blink:
Link to comment

Bešović kasni u razvoju, za svojom generacijom jedno godinu-dve... Sigurno je da će ovi igrači sazreti pre njega, ali ne znači da će iko više dogurati od njega. Juče baš loše odigra...

Link to comment

Jok, Besovic ce evidentno da dudla u seniorskoj konkurenciju jer nema talenta. Ocekivano je bilo da ce protiv decurlije makar imati prednost zbog 220 visine, ali bice da nema ni od toga mnogo vajde. No, ne bi trebalo suditi na osnovu jednog meca, bice prilike da se ispravi.

Link to comment
Bešović kasni u razvoju, za svojom generacijom jedno godinu-dve... Sigurno je da će ovi igrači sazreti pre njega, ali ne znači da će iko više dogurati od njega. Juče baš loše odigra...
josh je omashio oba bacanja, shteta... u onih nekoliko utakmice juniorske lige na kojima sam bio, ubacivao je bash lagano bacanja...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...