Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

veceras se vracao sa basketa i sreo malog zizica iz barselone.kaze drzali ga 55 dana u jebenoj reprezentaciji.kaze nista individualni rad za to vreme.neverovatno maltretiranje

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

uhvatio malo drugo poluvreme. simanic i radanov dali ja mislim sve koseve od kad sam ja upalio, drugi se nisu ni zajebali da zalice na nekog ko bi mogao bilo kako da ugrozi kos ili bilo sta korisno u napadu. radanov dao zadnjih 15 poena, ili tako nesto, igrao sam protiv svih. nece ova ekipa daleko, rekao bih.

Edited by Joe D
Link to comment

jedino zanimljivo u ovoj utakmici je broj 3 kod rusa koji izgleda kao kamiondzija.

 

 

Brat Marije Šarapove...

 

Trenutno je 50-15 za Ruse. Da li je moguće da su Simanić, Radanov, Glišić i ostali toliko lošiji od vršnjaka iz Rusije?

Ili ima i do maga na našoj klupi?

 

 

edit: kraj 3/4... 56-23

 

Naši za 2 šutiraju 6/31 (19,3%), za 3 2/19 (10,5%). Ukupno iz igre 8/50

Edited by Mark Rothko
Link to comment

 

Ili ima i do maga na našoj klupi?

moras biti apsoltni car da ti ekipa da 15 poena za 25+ minuta igre protiv prosecne u18 reprezentacije. da skupis 5 random likova na nekom basketu, prebacili bi tu cifru.

Link to comment

Na kraju podnošljivih 70-43 za, što kaže Joe, prosečne Ruse. Gurović ni ne ustaje sa klupe od blama.

Inače, Rusi su juče izgubili od Francuza koji su danas dobili Slovence 31 razlike. Cenim da je u ovoj generaciji najveći talenat Dončić koji ne igra na prvenstvu.

 

Ako je ovo budućnost naše košarke da se polako šaltamo na druge sportove.

 

 

edit: http://www.fiba.com/ls/#12368&12369-D-4

Edited by Mark Rothko
Link to comment
  • 1 month later...

juce je partizan u derbiju juniorske lige pobedio zvezdu koja je kao i seniorski tim bila neporazena do sada. doduse, juce su jos brutalnije krali nego veceras, saopstenje se samo pisalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...