Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Au Musli sine, sta je ovo?
to je katastrofa, eto sta je. nedostatak mozga!jbt, kakav sut. jel ovo andjusic sutirao? pa gde on da uzima loptu kada nista nije radio na celom turniru. lepo sam rekao da mu treba zabraniti da igra za reprezentaciju.ovaj cvitkovic je 20 puta pomenuo djordjevica. neverovatno kakve traume prezivljava svih ovih godina.sve u svemu, izgubili su tri dobijene utakmice.
Link to comment

Nedovic je kvalitetan retard. Kakav kvar u glavi moze da ti se desi pa da uradis ono na +3... Nadam se da gresim ali mislim da nema tu igraca za buducnost.

Link to comment
Ajoj, kakav je saban ovaj Prostran :isuse: Definitivno smo bezmuda ekipa sa losim trenerom, i to je to.
sta je rekao?
Link to comment
Nedovic je kvalitetan retard. Kakav kvar u glavi moze da ti se desi pa da uradis ono na +3...
a onaj kretenski faul na 39 sekundi do kraja kada im je zaustavio sat pri pochetku napada?mogao bi i djokic da se fino vrati pisanju kolumna...
Link to comment

Imamo 4,2 sekunde do kraja, loptu sa strane i za pobedu nam treba dvojka, andjusic prima loptu i momentalno pripaljuje trojku wtf :mellow:

Link to comment
sta je rekao?
Uzeo je Slavku mikrofon i poceo neartikulisano da urla "ova ekipa ima srce, ja nisan moga igrat zadnja 2 minuta, ima san grceve, mislija san da ce mi puknit ali je ekipa pokazala da ima karakter, srce, karakter, srce,...
a onaj kretenski faul na 39 sekundi do kraja kada im je zaustavio sat pri pochetku napada?mogao bi i djokic da se fino vrati pisanju kolumna...
Ma mogli bi do sutra nabrajati sve gluposti Nedovica ali za ono bih ga isamarao.
Link to comment
Definitivno smo bezmuda ekipa sa losim trenerom, i to je to.
To je to.Da su jednom ovako izgubili moglo bi se reci da je slucajnost, losa sreca, crna magija ili nesto ali oni svaku jebenu utakmicu useru.Posljednji napad pokazuje kakav je trener diletant.... sut za nepotrebnu trojku u nultoj sekundi napada a imali su sasvim dovoljno vremena da odigraju nesto.Dno brate
Link to comment
To je to.Da su jednom ovako izgubili moglo bi se reci da je slucajnost, losa sreca, crna magija ili nesto ali oni svaku jebenu utakmicu useru.Posljednji napad pokazuje kakav je trener diletant.... sut za nepotrebnu trojku u nultoj sekundi napada a imali su sasvim dovoljno vremena da odigraju nesto.Dno brate
Djokic je posebna prica. Neshvatljivo da momke od 19 i 20 godina razvlaci po novinama nakon 2 identicna poraza u zavrsnicama. Uopste, imamo sasvim solidno talentovan sastav, verovatno talentovaniji od nekih prethodnih, ali igre nije bilo nigde. Sa Mutom bi ovaj tim uzeo zlato.Sinoc je Mitrovic pokazao da moze biti ozbiljan igrac, ima muda definitivno, ali mi je malo isao na kurac konstantnim pravljenjem ludackih grimasa. Milutinovic ima sjajan osecaj za igru i odlican motor, ali uopste ne ucestvuje u napadu i samopouzdanje mu je u minusu, nece mu pomoci to sto ce igrati srpsku ligu naredne sezone. Velika steta za njega i za nasu kosarku. Musli ponovo uveo neke elemente u igru, bolje se krece, ali suvise mekan. Djekic od sjaja do ocaja, Nedovic previse gluposti napravio, ali je i ocigledan talenat, treba ga istrpeti. Jaramaz mi se ponovo najvise dojmio, decko je igrac.
Link to comment
Djokic je posebna prica. Neshvatljivo da momke od 19 i 20 godina razvlaci po novinama nakon 2 identicna poraza u zavrsnicama. Uopste, imamo sasvim solidno talentovan sastav, verovatno talentovaniji od nekih prethodnih, ali igre nije bilo nigde. Sa Mutom bi ovaj tim uzeo zlato.
Ne odustaje...Đokić: "Dečije bolesti predugo traju" :isuse:I naravno Rusi nas gaze 20+ razlike danas.Đokiću opet krivi igrači :isuse: Postao je običaj da selektor mlade košarkaške reprezentacije Boško Đokić za neuspeh isključive krivce traži među igračima. Tako je bilo i posle poraza od Rusije, u doigravanju za plasman od 5. do 8. mesta na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj. Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...