Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Petice su nam katastrofa, onaj Miladinović pojma nema, dok je Popović zagonetka tipa Kaplanović. Radanov ubedljivo najveći znalac na terenu. Simanić mi se sve više dopada.

Link to comment

Igramo protiv Crne Gore, ono je plač majke božije šta igraju i jedni i drugi.

 

Zna li neko sastav sa brojevima? Prepoznajem samo Stojanovica, a redatelj retko zumira.

Link to comment

Borisa bi morao da pokaze minimum angozavanja da bi zasluzio da igra, decko konstantno izgleda kao da je puskom isteran na teren. Za Radanova vec nema dovoljno dobrog opravdanja da greje klupu izrazito netalentovanom liku iz Zemuna koji je ko zna kako zalutao ovde.

 

Voja najbolji u nasoj ekipi danas, mada to ne govori previse o njemu

Edited by Joe D
Link to comment

Lik iz Zemuna (ako je to ovaj sa brojem 5 koji nam je igrao pleja) uopste nije bio los danas, dok je Radanov napravio par epskih gluposti. Onaj Stojanovic moze da igra na snagu u ovoj konkurenciji, ali mi ne izgleda da ce od njega biti nesto.

Link to comment

Biće dobar srednji bek što reče Joe.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Hehe, hteo da ubacim to za rukomet u prethodni post, pa odustao.

Link to comment

Lik iz Zemuna (ako je to ovaj sa brojem 5 koji nam je igrao pleja) uopste nije bio los danas, dok je Radanov napravio par epskih gluposti. Onaj Stojanovic moze da igra na snagu u ovoj konkurenciji, ali mi ne izgleda da ce od njega biti nesto.

Nije bio los u smislu da je pogodio par otvorenih suteva, ali decko ne ume nista smisleno sa loptom da uradi i vidno je limitiran. Nema zasto da se insistira na takvim igracima u mladjim selekcijama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...