Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Đokić je zakasnio sa poslednjim tajmom, trebao je da ga zove na 6 umesto na 3. Izvukli smo se na kraju iako smo na njihovu pojačanu agresivnost u odbrani u poslednjoj četvrtini odgovorili tako što smo svaki napad završili šutem u poslednjoj sekundi. Međutim, pošto ipak imamo daleko bolji individualni kvalitet svi šutevi u prvoj polovini te četvrtine su ušli pa smo umesto da se već od pet minuta do kraja igra egal mi za to vreme čak i digli vođstvo. Šteta je što Jaramaz nema bolju završnicu oko obruča. Gudurić vapi za nekim ko će moći da mu unapredi igru, ima po meni strašan potencijal. Apić je odigrao vrhunsku utakmicu. Drugi Ernangomez je reprezentativac.

Link to comment

A, ok, nisam to znao. Pa, bilo bi lepo da imamo nekog, istina. Ovaj Hernangomez je na španskom spisku. Mada mi ne izgleda da je trenutno dovoljno dobar za njihovu repku. Turci imaju tih mlađih igrača dosta, čini mi se.

problem sto mi na ovom prvenstvu imamo sestoricu podjednakih i svi imaju neke mane i po pitajnu trenutnog kvaliteta i potencijala.

 

guduric i davidovac uz tejica i rebe bebu moraju biti u zvezdinih 12 sledece sezone ili nek ih pustaju da igraju negdje drugo. drzanje u fmp-u nema nikakvog smisla.

Link to comment

Zagorac i Davidovac su odradili neverovatan posao u skoku veceras, obojica su se potpuno podredili ekipi i izrudarili za sve pare.

Link to comment

 

Lose je sto nemamo u20 igraca koji moze da igra u a timu.

eh, u prvom timu su samo teodosic i markovic usli iz mlade u seniorsku reprezentaciju, i mislim boban koji je odigrao jednu utakmicu kvalifikacija, ali generalno nije bio kasnije standardan reprezentativac. 

Link to comment

eh, u prvom timu su samo teodosic i markovic usli iz mlade u seniorsku reprezentaciju, i mislim boban koji je odigrao jednu utakmicu kvalifikacija, ali generalno nije bio kasnije standardan reprezentativac. 

Ovako iz glave: Radulujica, Bogdan, Nedovic.

Link to comment

sad tek vidim da je legenda cacanske kosarke i clan cuvene ekipe borca koja je harala domacom kosarkom krajem proslog veka, mihajlo susic pomocni trener ove ekipe :Hail:

sad je bar jasno zasto smo najbolje sutirali trojke na turniru i zasto je  guduric mvp

 

 

nisam bio u mogucnosti da kvalitetno ispratim turnir, ako su nam se cesto desavale situacije da igrac sam ostaje u "korneru", zabija bez koske i nagazi koji milimetar liniju za tri poena, onda je evidentno da im je susic preneo znanje :D

Link to comment

Sutra krece u18 evropsko u Grckoj. imamo solidnu ekipu, gde su najtalentovaniji igraci godiste mladji, mada ni ova generacija nema postenu peticu. Cini mi se da nismo medju najjacima, Francuzi, Spanci i Grci su sigurno bolji na papiru. Bili bi i Hrvati, al nikoga od vodecih igraca nisu poslali.

 

http://u18men.fibaeurope.com/en/compID_8aYeHlfuGF-mF5IqO8aFH1.season_2015.roundID_11484.teamID_96799.html

Link to comment

turci imaj korkmaza i onog centra iz fenera koji ce ih sami uciniti kandidatima za visok plasman. mada mislim da ce francuzi da ociste takmicenje. nasa ekipa je nista posebno, bez dva najbolja igraca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...