Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jedino sto je gore od onoga sto je Zagorac prikazao na terenu jeste njegov govor tela.

 

Kao da su mu pre meca javili da mu je cela familija poginula u saobracajci. Ne moz glavu da podigne.

Link to comment

Btw, osim Davidovca, svideo mi se i onaj mrsavko sa brojem 7, Risticevic ili tako nekako. Verovatno nece biti nista od njega, al decko fino igra.

Link to comment

Rakićević. On već ima prilično minuta u Metalcu. Malo me bune podaci na Fibinom sajtu, piše na primer da je Tejić 204, a i za Rakićevića bih rekao da je viši nego što piše.

Link to comment

Ne glea™ niko klince? Zagorac pokazuje znake života, a i Tejara pokazuje da ume da spusti loptu i ode jako do samog kraja.

Link to comment

Otkad je Rakoc s momcima, sad ga prvi put vidim?

 

Mislim da smo im napravili seriju 18-0, nisu dali kos otkako je ono Kosut seo na klupu u prvoj :D

Link to comment

Pravimo seriju 18-0, bilo 17:10 za Turke pred kraj prve, Rebara i Jaramaz dali trojke za 16:17 na kraju prve, sad je 28:17 za nas. 3:28 do kraja poluvremena.

Link to comment

Izgleda da Rebic nije samo na Istagramu blejao sa Djenkom i Will-om  :) izbacio je i juce i danas po koji potez u njihovom stilu.

 

edit: Johann brzi

Edited by Segundo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...